זכיתי בנוקיה ב13.2

LemonLimeLilach

New member
זכיתי בנוקיה ב13.2

ועדיין לא התקשרו אליי. חברים שלי שזכו אחריי בהוקעה כבר קיבלו את הפלאפונים ואיתי עדיין לא יצרו קשר ראשוני. מה קורה?

זכיה בנוקיה../images/Emo154.gif

היי לילך שלחי אלינו בבקשה את הפרטים שלך בהודעה אישית ונדאג שיצרו איתך קשר במהרה.

ל-LemonLimeLilach

שלום רב נא לבדוק אם התקבלה אצלך באימייל הודעה שאומרת כך מזל טוב!!! זכית בפרס בשעשועון הלא שפוי קן הקוקייה. עקב ריבוי הזוכים, לא נוכל להתקשר לכל הזוכים ולכן אנחנו שולחים אליך מייל זה- על מנת ליידע אותך שהזכיה שלך מאושרת, שיש לנו את הפרטים ושבימים אלה ממש נשלחים אליך הפרסים. במידה וזכית בכרטיס לסרט איירון מן- הסרט יגיע לארץ רק בחודש הבא ולכן הכרטיס יגיע אליך בעוד כשבועיים. כל הכבוד ושיהיה בכיף!!! צוות קן הקוקייה במידה וכן אז הפרס/ים אמורים להגיע בדואר רשום ככל הנראה לפי הכתובת שמסרת בטופס פרטי הזכייה נ.ב הודעה זו נשלחת במקום התקשרות ויצירת קשר טלפוני לעידכונך

LemonLimeLilach

New member
אתם מנסים לעבוד עליי או משהו?

אני יודעת שאת הפלאפונים שולחים עם שליח ומתקשרים לפני כן לאמת פרטים ולקבוע שעה למשלוח. מן הסתם לא תשלחו לי פלאפון בדואר. אני מסיקה מכך רק שאני לא הולכת לקבל את הפלאפון בחיים.

ל-LemonLimeLilach

אומנם ההודעה המאשרת זכייה נשלחה מכתובת האימייל הזאת [email protected] אבל אולי אפשר לבדוק וליצור איתם קשר באימייל זה בהצלחה

למעלה