זמן איכות בחו"ל // משבר בנישואין

חביף1

New member
זמן איכות בחו"ל // משבר בנישואין

מהפיכת ה- LOW COST פִּתְּחָה ואף פָּתְחָה מנגנונים רבים ונוספים לפתרון בעיות או לשחרור לחצים בחיי הנישואין וההורות.
שוו לעצמכם זוג צעיר מטופל בארבעה ילדים או זוג מקשיש לאחר למעלה משלושים שנות נישואין טסים ומעופפים להם בעולם, ללא הילדים [כלל מפתח] כדי לצבור כוחות להמשך חיי הזוגיות.
בעברי כזוג צעיר, מקסימום יצאנו יחד לחופשה זולה, על חוף הים באילת. אנחנו בחרנו חופשה נפרדת דווקא. שבוע כל אחד לבד והשני בתורו עם הילדים.
החיים המודרניים מזמנים לנו כלכך הרבה לחצים כלכליים, חברתיים שחייבים למצוא מקום לשחרר אותם או לפתור אותם.
זה אחד הפתרונות.

סיגלית 2014

New member
מנהל
מסכימה עם יחיאל

לא חושבת שחופשה היא צעד נכון לפתרון משבר בנישואין.
חופשה היא בריחה, מיועדת לרוב למלא מצברים, לשבור שגרה. אך אם יש בעיה, לאחר הבריחה הקצרצה יש צורך בהתמודדות ומציאת פתרונות.

בכל זאת, חופשה משפחתית היא גם זמן איכות, היא משחררת, מגבשת, מקרבת.
לא חייבים לנסוע רק לחו"ל. כל פעילות משפחתית יכולה לגבש ולקרב ומהווה זמן איכות.

אני אישית לא מתה על נסיעת לחו"ל. מבחינתי מקלחת חמה ומנוחה מול הטלויזיה לאחר מכן, הן יופי של שחרור לחצים. מרוב שכיף לי , אני נרדמת...

1precious1

New member
אתה כותב ומדבר

לפחות במקרה הזה, מהשקפת עולם מאוד צרה, סובייקטיבית ו"סוציו אקונומית" מאוד מסויימת.
אתה הופך את טיסות הlow cost כמעט וכאילו היו כמו לקנות קרמבו במכולת השכונתית.
אני עדיין חושב שלא כל זוג ואפילו אעיז לומר שרוב הזוגות הצעירים במדינתינו הקטנטונת לא יכולים ככה "לקום בבוקר" ולהחליט לצאת לחופשה קצרה.
לא בטיסה כזו, ולא לאילת ואולי גם לא לאיזה צימר בגליל ורמת הגולן.
אלא אם הם במודע או שלא במודע רוצים בתמורה להוסיף ללחץ הכלכלי שלהם עוד הוצאה שאולי גם גורמת לעוד חריגת אשראי / חוב/ משיכת יתר וכולי.

חביף1

New member
אבל, וזה החשוב מכל, אינך מתייחס כלל

לדבריי, אלא עסוק בביקורת כלכלית-חברתית של הסטטוס שלי.

למעלה