זמן הבראה מפטרת הציפורניים

זמן הבראה מפטרת הציפורניים

אני תוך כדי תהליך בטיפול בפטרת ציפורניים שיש לי בכף הרגל וגם בכף היד. בתוך כמה זמן אני יכולה כבר לראות תוצאות?

פטרת הציפורניים - זמן הבראה

שלום לך,
אני מאוד שמחה על שאת מטפלת בבעיה הפטרת. זהו תהליך שחשוב שייעשה בצורה הנכונה ועל הצד הטוב ביותר.
כיום קיימים סוגים שונים של טיפולים ודרכים שונות לטיפול בפטרת הציפורניים כאשר כל דרך מספקת תוצאות שונות עם פרקי זמן שונים.
על מנת שאוכל לענות לך על שאלה זו אשמח לדעת באיזו שיטת טיפול את מטפלת?

קודם כל תודה על ההתיחסות

עשיתי טיפול פנים לפני כשבועיים והקוסמטיקאית שלי הבחינה שיש לי פטרת ברגליים ובידיים והמליצה לי על תערובת שהיא מכינה בעצמה שמבוססת על שמנים אתריים. אני מטפטפת את החומר על צמר גפן, מצמידה לציפורניים ועוטפת בפלסטר. היא אמרה לי לחזור על הפעולה בכל לילה.

תערובת שמנים אתריים לטיפול בפטרת הציפורניים

כשמדובר בטיפול על ידי תערובות שונות קשה מאוד לענות בבירור על תקופת ההבראה מפטרת הציפורניים מהסיבה הפשוטה - נקודת המוצא היא שמרכיבי התערובת
אינם ידועים לנו. לפני שנדבר על אפקטיביות, אם קיימת או לא בתערובת, חשוב להדגיש:
תערובות שמנים אתריים יכולות להיות מסוכנות מאוד לקבוצות סיכון שונות כגון: נשים בהריון, נשים מיניקות, בעלי מחלות לב ולחץ דם.
בנוגע לאפקטיביות הטיפול - יש מספר סוגים של שמנים אתריים שאכן יכולים להיות אפקטיביים ולהשפיע על הפטרת. יחד עם זאת חשוב לומר שהשמנים עצמם אינם
יכולים לחדור דרך הקראטין לשכבות עמוקות יותר של הציפורן אלא על ידי חומרים "מובילים" שיצרני תכשירים ידועים מוסיפים למרכיבי המוצר הסופי. שמנים אתריים
שלא יחדרו אל שכבות הציפורן על מנת להגיע לבעיה האמיתית הם שמנים חסרי משמעות ולא יניבו תוצאות (אין זה משנה כמה זמן הצמר גפן יהיה ספוג בתערובת
ומוצמד לציפורן).
לסיכום, לא מומלץ להשתמש בתערובת שמנים אתריים, או כל תערובת אחרת, שמרכיביהם לא ידועים לנו. בכל מקרה, עדיף תמיד לקנות מוצר המאושר על ידי משרד
הבריאות כדי להגן על עצמנו.
לא ניתן לאבחן או למדוד אפקטיביות של כזו תערובת נגד פטרת ציפורניים ולהסתמך רק על דעותיה של קוסמטיקאית.
כדי להבחין אם בכלל יש לך פטרת וכדי לקבל ייעוץ מקצועי בקשר לאיזה טיפול כדאי לבצע, אמליץ לך מאוד לפנות אל פדיקוריסטית מקצועית.

למעלה