זעקת הפשוטים

ice 007

New member
זעקת הפשוטים

די נשבר לנו לאנשים הפשוטים ,היומיומים, שהולכים בבוקר לעבודה, שמשלמים מסים, שמשרתים בצבא, שהולכים למילואים נמאס לנו . נמאס לנו מהיפי נפש שמפגינים עם הפלשתינאים בשטחים מקללים וזורקים אבנים על ילדים בני 18,19 ו אנשי מילואים (שכן תרמו התגייסו ועושים את את משימתם בניגוד לאותם המפגינים שלא טרחו להתגייס) , נמאס לנו מהמתיישיבם שעולים לחומש ולא מתפנים מהשוק בחברון וגורמים לצבא להתעסק בשטויות במקום לעשות פעילות מבצעית בשטחים. נשבר לי מאותם הבלוגיסטים שכותבים עד כמה מוסרית ההשתמטות שלהם וכמה הם תורמים באזרחות,ובאותו משפט הם מתריסים על החרדים שלא הולכים לצבא,נמאס לי מאותם היהודים שחיים בתפוצות ונפגשים עם נשיא איראן ומספרים עד כמה אין ביסוס הלכתי למדינה.נמאס מאותם האנשים שבוכים על אוזלת היד של הממשלה בלי רצון אמיתי לשנות ,אזכיר לכם זאת הממשלה שאותה אתם בחרתם ולא תמיד השיקולים שלכם היו נכונים.די נמאס מהקיצוניים .המדינה שלנו הולכת לאבדון וזאת למה כי לאנשים כבר לא אכפת אחד מהשני וכל אחד מושך לכיוונו הימין לימין השמאל לשמאל , לאף אחד באמת לא אכפת אחד מהשני וכל אחד רוצה שהמדינה תתנהל ע"פ ראות עיניו כל אחד הוא הבוס ואף אחד מאיתנו לא פריייאר.המדינה הזו הוקמה כדי שנוכל לחיות פה בשלום ,כדי שלא ירדפו אותנו בתפוצות . אבל הקמצוץ שמוזכר למעלה הורס אותה מהיסוד בגלל הקיצונים ( שחושבים שלהם יש אידאולוגיה ולנו לא) לא ישאר פה רוב יהודי בגלל אנשים כאלה עוד מאה שנה נחזור לתפוצות בגלל אנשים שמשכו כל אחד לכיוונו. ואנחנו האנשים הפשוטים למרות הכל ממשיכים לעשות את שלנו ,ורק מעלים את כאבנו בתקווה שאולי יום אחד" קיצונים שלי" תתפכחו ותראו שכולנו אחים בסוף ,וזו המדינה הקטנה שלנו שכולנו צריכים לשמור עליה. אני מאחל לכולנו שנה טובה יותר ,שנה של אחווה ואחדות אמיתית שנה שנתקרב אחד לשני והשהקיצונים יתמתנו

למעלה