זקוקה להתייעצות דחופה

טיקטק30

New member
זקוקה להתייעצות דחופה

אז ככה, אני בשבוע 37.
אתמול היינו במעקב כליות שאנחנו עושים לעובר אצל רופאת US מומחית. כמובן כחלק מהבדיקה היא עשתה לי הערכת משקל. בהערכה היא אמרה שהבטן שלו מאוד גדולה אחוזון 96 וזה מעיד על כך שהסכרת שלי לא מאוזנת!!!.
אמנם אני מאוזנת ע"י דיאטה בלי בעיה כבר כמה חודשים. בודקת יום כן יום לא. גם אם אני חורגת מידי פעם באחת הארוחות זה אף פעם לא נמשך מעבר לשעה ולא נגרר להמהלך היום. בצום אני תמיד מאוזנת.
לא מבינה איך זה יכול להיות???
אני מטופלת בלישנסקי בראשון וכמובן שלא היה אתמל עם מי לדבר והרופאה הלחיצה אותי מאוד ואמרה לי דחוף לפנות לרופא סכרת ולהראות לו את הנתונים.

הבטן שלו תמיד גדולה בשבועיים מהגיל שלו. אז אני לא מבינה, האם יכול להיות שמישהו שם נרדם בשמירה?? או שהדיאטה לא עוזרת להשתלט על המשקל שלו והגדילה שלו. או שאני באמת לא מאוזנת ולא יודעת איך לבדוק את זה? או שהיא סתם מלחיצה אותי בלי סיבה?
בינתיים החלטתי לחזור לבדיקות סוכר כל יום ולבדוק גם ארוחות ביניים.
מה אמור להיות ערך בארוחת ביניים? אותו דבר כמו אחרי ארוחה רגילה?
אני בודקת עכשיו לפי 140, אולי כדאי לי לבדוק שאני לא עוברת את ה130?
מרגישה ממש אבודה ולחוצה מבלי אף רופא שאפשר לדבר איתו אפילו טלפונית.

מב3107

New member
את לא מטופלת בהיי ריסק ?

אם הבנתי נכון את אומרת שאת לא ממש מאוזנת ....
בכל אופן הערכים: שעה אחרי ארוחה 130 אחרי צום רצוי 80-90.
ממליצה לך להרבות במדידות אפילו 10 פעמים ביום בכדי להבטיח איזון.
בהצלחה
ותעדכני ....

טיקטק30

New member
אני כן מטופלת בהי ריסק

אבל לפי ההנחיות שקיבלתי זה 140 אחרי אוכל ו 95 בצום ועל פי זה אני כבר מודדת כמה חודשים.
ההיפך לפי המדידות אני מאוד מאוזנת, אז בגלל זה אני לא מבינה מה קורה ואיך יכול להיות מצב שאני לא מאוזנת כשהמדידות לא מראות חוסר איזון???

תומרונתם

New member
מנהל
להירגע...

אם את מודדת במהלך היום (גם אם את מתייחסת ל-140 אחרי שעה ו-95 בצום) והכל תקין, אז את מאוזנת.
גודל הבטן יכול להיות אינדיקטיבי לסכרת, במידה והיא לא מאוזנת. אם היא מאוזנת, כנראה שיש סיבה אחרת - למשל מבנה הגוף של העוברון. אני חושבת שהרופאה שאמרה לך שזה "מעיד" היא קצת חסרת אחריות, והיה עדיף שתבדוק איתך ועם מרפאת ההיי ריסק שלך מה ערכי הסוכר שלך לפני שהוא זורקת עליך כזו קביעה.

עוד דבר שאת יכולה לעשות, זה ללכת עם מכשיר המדידה שלך לקופת חולים, לאחות הרגילה, ולמדוד במכשיר שלך ושלה עם אותה טיפת דם. תוכלי כך לוודא שהמכשיר שלך תקין.

LULlK

New member
המקרה השלישי שיצא לי לקרוא

רק היום על קביעות שרירותיות של רופאים

לשלי תמיד יש רגליים קצרות ראש אבטיח ובטן באמצע
אחר כך זה מסתדר לא שצריך לא לשים לב אבל מכאן ועד לקבוע שאת לא בסדר נשמע לא הגיוני במיוחד שאת במעקב בהיי ריסק

טיקטק30

New member
עדכון

לאחר בהלת רופאת האולטרסאונד המטומטמת לא נרגעתי והלכתי לדבר עם מנהל מחלקת הריון בסיכון באיכילוב שם אני מתכוונת ללדת. אז הוא בדק אותי ביסודיות ואמר שאני מאוזנת להפליא. אבל העובר גדול ועל כן המליץ לזרז אותי בעוד 10 ימים שאז אני אהיה בשבוע 38+5.
נקווה שהקטנצ'יק (יותר נכון הגדולצ'יק) יהיה מוכן לצאת עד אז, כי אם אני מבינה נכון במידה והוא ממש לא יהיה מוכן הזירוזים לא יהיו אפקטיביים?
האם יש לכן איזשהן התנסיות עם מקרה כזה? טיפים? משהו?

תעשי חיפוש על הניק שלי

ותמצאי פה פוסט שכתבתי בנושא זירוזים.

בכל מקרה אני ממליצה לך כבר מעכשיו להתחיל את כל הזירוזים הטבעיים שאפשר לעשות בתקווה שזה יזיז משהו.
עיסוי פטמות
צעידה בחול
עליה וירידה במדרגות
סקס
דיקור סיני
רפלקסולוגיה

וממש על קו הסיום אם כלום לא יפעל אז שתיית שמן קיק.

טיקטק30

New member
קראתי, וואו!

רציתי לשאול כמה דברים:
האם כשנותנים את הפרופס אפשר להיות בתנועה או שצריך לשכב? אני שואלת בנושא של התמודדות עם הכאב במידה ויתחילו צירים.
אותה שאלה גם לגבי הבלון.
לגבי הפיטוצין אני יודעת שהתנועה מוגבלת.

ועוד דבר, האם יש לך המלצות למדקרים או פרלקסולוגים לנושא זה? אני גם מאיזור המרכז

אין בעיה להיות בתנועה עם פרופס

את בכלל לא מרגישה אותו בתוכך ורק מרגישה צירים אם הוא פועל.
עם הבלון עקרונית את יכולה לזוז אבל לא הרבה כי הוא צמוד לך לרגל וממש מקשה על תנועה. לצערי הכאבים שאני אישית ברגשתי עם הבלון היו קשים מאוד וחוץ מלהוציא את זעמי על בלעי לא ממש מצאתי פתרונות מקלים.

לצערי כל המדקרים שטיפלו בי לא הביאו אצלי להצלחה והיחידה שכן עזרה כרגע בחופשת לידה כך שאין לי עוד המלצות.

ב"ה עסוקה...

5 ילדים זה לא פשוט...
הסוכר על הפנים אבל אין כוחות נפש להתמודד גם עם זה עכשיו..
אז אולי בגלל זה מבקרת פחות.
אתכן תמיד בלב...

למעלה