זקוקה לעזרה

הכוונה

New member
זקוקה לעזרה

אם לתמצת את חיי בכמה מילים... אני בת 34 עברתי גילוי עריות מגיל 8 עד 19 והתעללות נפשית. אני נשואה ואם לשלושה ילדים. אני כותבת כי איני מצליחה למצוא שקט נפשי. תמיד מטרידות אותי מחשבות על המון דברים בבת אחת, דאגות כלכליות, מה שעבר עלי וכו'. אני סובלת מהתפרצויות זעם, יותר נכון ילדיי סובלים מכל. אינני מכה את ילדיי אם כי לשוני מצליפה בהם קשות. לעיתים קרובות אני חשה כי מוטב אילו יצאתי מהבית או מחייהם ואפסיק להזיק להם. כבר עברתי טיפול פסיכולוגי בו עיבדתי את שעבר עלי ואף התעמתתי עם המתעלל והוצאתי אותו מחיי (כבר 6 שנים) כולם ממשיכים את החיים כרגיל ורק אני הכבשה השחורה עושה ריב. יש לי בעל תומך ואוהב אם כי לדעתי הוא כבר עייף מלהיות אוזן קשבת ותומך. הבוקר הוא קם ואמר שאולי אני צריכה פסיכיאטר שיתן לי תרופה שתאזן אותי. אינני יודעת מה לעשות, אני יכולה לעבור מצחוק והשתוללות עם הילדים לצרחות ודחייה בשניות.הם למדו ללכת על ביצים ליידי, וההכרה בעובדה זו פשוט מצמררת אותי. בבקשה עזור לי, אולי יש מה להציל מהנפש של ילדיי.

הכוונה

נוכח החוויות הכל כך קשות שעברת- אפשר להבין למה קשה לך להמשיך כרגיל. אם תשובי ותתחברי לטיפול - תוכלי להמשיך ולעבד את החוויות הקשות- לעיתים נדרשים מספר טיפולים . אני ממליצה לך לפנות למקום שמתמחה בנושא של טראומה מינית

למעלה