זקוקה לעזרה

osnat1004

New member
זקוקה לעזרה

בעלי כרגע במעצר בית אצל הוריו בגלל סכסוך בנינו בית משפט אמר לו שנעבור טיפול זוגי עוד לפני זה פניתי לרווחה על מנת שיעזרו לנו בקבלת הטיפול דרכם הם החליטו שבתהליך יהיה שכל אחד יטופל בנפרד בקבוצה ואח"כ בטיפול זוגי אך אנחנו מעוניינים ישר להתחיל טיפול זוגי והרווחה לא מוכנה לשמוע את מה שאנחנו רוצים רק אומרים לנו שככה זה עובד העניין שעד שלא נתחיל טיפול זוגי והכן בית משפט לא יראה שהכן יש שיפור בעלי לא יוכל לחזור הביתה... יש לציין שבעלי התחיל טיפול אצל עובד סוציאלי אחרי שתי פגישות אמר לו שמעביר אותו לסטודנטית בעלי ואני לא מעוניינים כי זה מה שעשו לי ואני חושבת שזה סתם מעקב לנו ומצריך מאיתנו לשתף יותר מידי אנשים במה שהיה ולעוגמת נפש לספר ולחוות את מה שהיה שוב ושוב למי אני יכולה לפנות??האם הם יכולים לחייב אותנו במה שהם מעוניינים...כי לא מקשיבים למה שאנחנו מעוניינים... השמח לתשובות ואם לא הפורום או המקום לפנות אליו אנא עזרו לי לדעת למי או לאיפה לפנות. כמו כן בעלי הבוקר פנה למנהלת של הרווחה איפה שמטופל ואמרה לו שורה תחתונה שהיא תחליט ובתחושה היא שלנו אין שום זכות... אמרה לו שהעורך דין שלו יפנה אליה הכן פנה ולא ממש עניין אותה מה שאמר לה ואמרה לו שהיא תפנה לקצינת מבחן של בעלי.. בכלל יש לה סמכות??

לאוסנת שלום

אני מבין שאת מעוניינת לזרז את הטיפול כדי שבעלך יוכל לחזור הביתה. השאלה היא אם המהירות היא הדבר הכי חשוב כרגע ואולי צריך לתת זמן גם למה שקורה בטיפול הקבוצתי ואח"כ הפרטני. מאחר ואני לא מכיר את הפרטים אני לא יכול להתייחס לתוכנית שהציעו לכם ברווחה. את יכולה להתייעץ עם גורמים נוספים כמו: ל.א. - לחימה באלימות נגד נשים 1-800-353-300 09-9505720 או למרכז גליקמן: טלפון: 03-6492469/70

למעלה