זקוקה לעצה/ידע..

iravm

New member
זקוקה לעצה/ידע..

אני לא טובה כל-כך בהסביר את עצמי.. אבל חייבת עצה/עזרה.. אני נפקדת בערך איזה 20 יום.. אני לא מסוגלת לחזור לבסיס.. אני מסננת את המפקד .. סוג של מפחדת לדבר איתו אבל מצד שלי נורא מפחדת מעריקות. ולסיפור.. כבר 4 חודשים בערך אני ממתינה לאישור של חייל בודד.. (מתחילת השירות שלי).. אני זמנית גרה בבית של אמא של חבר לשעבר שלי.. עוד מעט אני אצטרך ללכת משם. מהצבא קיבלתי אישור להיות זמנית בבית החייל אני סובלת מקלאוסטרופוביה.. ומנסיון של השמירות שלי אני לא מסוגלת לא לישון ולא לאכול בבסיס (בשמירות).. נפגשתי אם הקב"ן שלי פעם והוא אמר שראה אצלי דיכאון קל ונתן אישור לא לעשות שמירות סופי שבוע רק ימים בודדים.. אני מעבירה את הימים של הנפקדות שלי בכלום.. באמת שבכלום. אין לי חשק לאכול או לעשות שום דבר שמצריך לקום מהמיטה .. הורדתי מאז איזה 5 קילו מספיק שאני בתת משקל.. אני ניתקתי קשר כמעט אם כל מי שאני מכירה .. לא רוצה שום קשר לכלום .. עכשיו אני לא יודעת מה לעשות למה אני דיי בבעיה .. אם אני ימשיך ככה אני יהיה עריקה .. וזה מפחיד ואני לא רוצה אני נערת חגם ומקם או משזה לא יהיה ואמרו לי שאני יכולה לקלות לקבל אישור לשרת רק שנה וחצי אבל אני חנוקה מדיי בגלל הצבא אני לי שום כוון אולי תוכלו להציעה לי משהו או לתרום קצת ידע שיכול לעזור יהיה ממש נחמד ומנחם.. ......פשוט לא יודעת מה לעשות....

kdani

New member
צרי קשר עם היחידה.

לוא דווקא עם המפקד, אפשר עם משקי"ת ת"ש, תגידי להם שאת רוצה לחזור. חבל שתגיעי למצב של עריקות. סביר להניח שתשפטי על הנפקדות, תנסי להסביר גם את עניין החייל הבודד, וגם את שאר הבעיות. אני מקווה שזה יגמר בריתוק. לגבי ההמשך - את צריכה לעזור לעצמך, יש לך בטח מה לעשות בבסיס חוץ מלשמור ולישון, ואולי כדאי שתתמקדי בזה. תבקשי לא לשמור לבד, כשומרים בזוג, אפשר להעביר את השמירה בכיף בלי לשם לב שהזמן עובר.... תנסי לקבל פגישה שבועית עם קב"ן, יש כאלה דברים בצבא, שיעזור לך לצאת מהמצב שאת נמצאת בו עם כלים יותר מקצועיים. והכי חשוב חברה או חבר בבסיס שילוו אותך בתקופה הקרובה, יעזרו לך לעבור את זה הרבה יותר קל מאשר לבד.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עצה

נראה שאת מרגישה שהסתבכת, אולי עשת צעד אחד יותר מדי. יקרה, ככל שתמהרי לחזור לצבא כן ייטב, נראה לנו שכדאי להתחיל לצמצם נזקים. אם את פוחדת לדבר עם המפקד אז אולי תבקשי ממשקית תנאי שירות שתבוא אתך, תנסי להסביר את מצבך המיוחד, מאמינים שיתחשבו בך, לא כדאי לך להסתבך עם עריקות. בנוסף, אולי תנסי להפגש שוב עם הקב"ן ויחד אתו לסכם כיצד את ממשיכה את השירות. בהצלחה

למעלה