זקוקה לתמיכה

מישהי1632

New member
זקוקה לתמיכה

עקב מחשבות קשות שלי. לא יודעת אם כאן זה המקום. יש מתאבדים במשפחתי, בעבר הרחוק, ולי יש מחשבות אובדניות לעיתים קרובות מדי. הסיבות העיקריות - בדידות קשה, בריאות לקויה ומצב כלכלי לא טוב. ובראש וראשונה - העובדה שאני לא אהובה. אני לא צעירה, לא יפה וסובלת מעודף משקל. יש לי בעל ושלושה ילדים מקסימים ולולא הם כבר מזמן לא הייתי כאן.
אבל - מתקשה למצוא טעם לחיים. מילדותי, אנשים לא אוהבים אותי. מאז ומעולם היו לי מעט מאד חברים ובבגרות כמעט כלום. המשפחה המורחבת לא סובלת אותי וחברים מהעבר מתרחקים. הורי נפטרו ואני יודעת שאבי לא אהב אותי. המשבר הגדול היה לפני שנים אחדות כשחליתי ועברתי ניתוחים וראיתי, בממשות ברורה ומצערת, שלאף אחד לא אכפת אם אני חיה או מתה. אני קוראת באתר ורואה את הצער הנורא שלכם על אובדן יקיריכם, ויודעת שאיש לא היה מצטער עלי כך. התגובה האחרונה שקיבלתי (מאביו של בעלי) כשנפלט לי שיש לי מחשבות אובדניות ואני שוקלת לסיים, היתה: "בסדר".

היי לך מקסימה

אני מוכנה להיות לך לעזר, חושבת שיש לי מסוגלות להבין את המקום שלך ולא ארחיב כאן.
אגב הרבה אנשים נמצאים במצב שלך רק שלא מדברים על זה מן הסתם, ומכאן תביני כמה חיים עוד בילדות ולא משחררים.
אבל אל דאגה הייתי במקום הזה וידעתי מהר לעשות צעד לא להיות שם ואני לא רוצה להרחיב, אך אם תסכימי ואת מתגוררת באזור שלי, אשתף אותך ביכולות שלי מהלב.

תשלחי לי מייל או מסר.

מישהי1632

New member
תודה רבה פרח באביב

אני שמחה לקרוא שחייך טובים יותר היום. אם תרצי לספר עוד, מעניין אותי מאד לדעת.

היי, הבנתי שאת מעוניינת

לקבל עצה, תמיכה וכו וירטואלית או בכלל ובכיף.
כי את מבקשת שאספר על עצמי, רק שזה לא ענין של כמה שורות להסביר דרך חיים:)

למעלה