זקוקים לעזרה

lm5005110

New member
זקוקים לעזרה ../images/Emo206.gif

אני אמא לילד בן 8 וחצי adhd מקסים ונבון העולה לכיתה ג' , בכיתה א' היו לבניי קשיי הסתגלות נורא קשים אשר במהלכה פיתח התנגדות ללכת לביה"ס ולמרות כל המאמצים שעשינו הילד פשוט סרב וכתוצאה מכך ישב בבית חודשיים שבמהלכם נערך לו אבחון והוחלט להעביר את הילד לביה"ס אחר כחלק מתכנית שילוב . כמו כן מקבל טיפול תרופתי וטיפול רגשי ( תראפיה באמנות) מאז שהחליף ביה"ס הילד פרח והיה מאושר ללכת לביה"ס סוף סוף הרגיש שהוא מצליח להשתלב ורכש לו המון חברים, גם מבחינה לימודית חל שיפור משמעותי, וכמו כן חווה הרבה הצלחות בביה"ס כילד מאד מוכשר בתחום האומנות העלה מ"ס הצגות בית ספריות שזכו להמון תשבוחות בהיותו אחראי על כל מערך התפאורה ובניית ההצגה, עם המורה נוצר קשר מעולה והילד הרגיש שהוא יכול להשתלב ולהצליח. בוועדת השמה שנערכה לו בסוף השנה הוחלט שהוא לא הצליח להשלים את הפער ולכן יועבר לביה"ס רגיל וילמד בכיתה מיוחדת..... הבשורה נפלה כרעם ביום בהיר פתאום שוב לעבור ביה"ס ( השלישי במספר) עד שסוף סוף עלה על דרך המלך למרות כל הקשים!!!! כל נסיונתינו לערער על ההחלטה נדחו , מחר מתחדשים הלימודים ובני שוב מסרב ללכת לביה"ס עצוב נורא ושואל כל הזמן מה עשיתי??? המבט הזה בעיינים חוסר האונים והעצבות פשוט גורמים לי להמשיך להלחם למענו בכל הכוח!!!! בני איננו זקוק לכיתה מיוחדת עם שילוב נכון ומתאים יוכל להמשיך ולהשתלב במסגרת הרגילה, אבל זה כמו להלחם בתחנות רוח מע' החינוך אטומה לגמרי ולא מגלה סבלנות כלפיי ילדים עם קשיים כאלה ואחרים. אנחנו משפחה מאד תומכת ונעשה הכל כדי שנוכל לראות את בננו הולך לביה"ס לחברים ולכיתה שכל - כך אהב. לכל מי שיוכל לעזור אודה מקרב לב אמא לילד מקסים ומיוחד

virlomi

New member
כל כך הייתי רוצה לעזור ../images/Emo201.gif

- הילדים שלי עו לא במערכת החינוך , ובדיוק מהסיבות הללו אני חוששת מהרגע. - לפני שתחליטי להשלים דברי עם המורה והמנהלת בבית הספר החדש, עם הורים משם לימדי את רועה הגזירה. -נסי להשיג כמה שיותר חוות דעת על הבית פר קודם. מצאי לו מורה פרטית להשוואת פערים. המון הצלחה

למעלה