זקוק לעזרתכם

usaboy

New member
זקוק לעזרתכם

בבקשה לקרוא עד הסוף... מה אתם הייתם עושים במקרה הבא.. אני תלמיד הנבחן בבחינות בע"פ במקצועות ההומניים לפני כמה ימים הייתה לי מתכונת בספרות.. אני תלמיד מהשורה וכמובן שלמדתי והתכוננתי למבחן הגדול במרץ. כשנבחנתי בע"פ עניתי על איזו שאלה שבה הייתי אמור לתאר איזושהי סצנה מסיפור כלשהו (השמות לא רלוונטים) בקיצור אני מספר בלהט את הסצינה ונכנס לדקויות עד שהמורה קוטעת אותי ואומרת לי "זה לא קיים בסיפור" אני לתומי שואל מה זאת אומרת? "זה לא קיים בסיפור אתה המצאת את זה" לאחר ויכווח קל של 2 דקות, פרצה עלי בצעקות שהיא קראה את הסיפור אלפי פעמים והיא בספק אם אני קראתי אותו אפילו פעם אחת. זה נגמר בכך שוויתרתי על השאלה ועניתי על שאלה אחרת במקום. אבל כאן לא נגמר הסיפור. מה הייתם עושים אם הייתם מגישים עבודה(לאותה מורה!) והייתם מקבלים 0 על העבודה, מהסיבה שבהקלדת העבודה כתבת בטעות "חושבת" בנקבה במקום "חושב" בזכר, כמובן שהטעות היא חד פעמים במילה אחת בעבודה שלמה. אבל בשביל המורה "זה מספיק לי כדי לתת לך 0" מה הייתם עושים? בעוד שבועיים הבגרות. המורה הזו צריכה לתת לי מגן. אני אובד עצות...אני מדבר על משהו מעבר למנהל בית ספר.. במשרד החינוך אומרים ללכת להנהלה.. אני לא רואה את ההנהלה עושה משהו בנידון- מנסיון העבר. תודה לעונים..

זהבה נ

New member
אני לא נכנסת לנושא כי בכלים שיש לי

כאן בפורום הוא אינו ניתן לבירור. צר לי אבל מי שאכן יוכל לסייע לך הם אולי ההורים שלך שתנסה לעבר אותם בסיטואציה, אני מאמינה שהיו עוד תלמידם בכיתה והנושא יוכל להתברר עימם בבירור שייערך מול המורה. תקח בחשבון כפי שציינת שאותה מורה אמורה לתת לך ציון מגן ויש לך מה להפסיד אצלה. בהצלחה.

פנה למנהל מהר בריצה

או ........למורן זליקובית מווי נט=ynet היא תברר לך מיד מול מנכל משרד החינוך-היא גדולה מהחיים ועוזרת כך להמון תלמידים-כי החינוך זה הראש שלה. רוץ על אלו

למעלה