חבר'ה אים לא לי אז לפחות למוש תעשו כבוד.

חבר'ה אים לא לי אז לפחות למוש תעשו כבוד.

אני לא מבינה מדוע אף אחד לא משתף פעולה כאן בפורום? אני מאמינה שמוש מאוכזב וגם פגוע ממה שהולך כאן. אני פאקינג לא מבינה אייך הגענו למצב הזה . שהפורום שהיה בין הפעילים. ירד בצורה כלכך דרסטית זה ממש לא יאומן. אים ככה אז עדיף שיסגרו את הפורום הזה לאלתר גם ככה הוא כבר לא שווה. מה כבר מוש עשה לכם שאתם מחרימים את הפורום בצורה כזו חבר'ה אני מקווה שהפעם נגעתי לליבכם כי כבר עייפתי. אלו מילותיי האחרונות כאן בפורום ואים לאחר המילים האילו הפורום לא ישוב להיות כמו פעם. אז חלאס עדיף שיסגר. עד כאן דבריי להיום [ןלתמיד]כמובן אים הפורום לא יחזור לקדמותו. קיצר אחים שלי. תחשבו על מוש היקר שלנו. על מוש בן ארי האהוב שלנו. האיש שממלא את ליבנו אושר כאשר אנו מאזינים לשיריו ולקולו המהמם. מוש בן ארי שיודע ללטף ולגעת בכל הרגשות שלנו. אותו מוש בן ארי האהוב בעל הראסטות המדהימות .האיש ששובר את לבבות הנשים [לפחות את שלי הוא הצליחי] מוש בן ארי חברים מ-ו-ש- ב-ן- א-ר-י ותחשבו על זה!

cherry32

New member
נראה לי שהם פשוט התאכזבו

לפני כמה חודשים היה אמור להיות מפגש מעריצים עם מוש לך באותה תקופה לא היה מחשב אם אני זוכרת טוב(מרגיש שאת חסרה) בקיצור טרטרו אותם בלך תבוא היום מחר והם יתיאשו
(בינינו... בצדק) אולי מוש היה בתקופה קשה בסחרחורת של הופעות ויצא ככה מה את אומרת?

תקשיבי מתוקה!

אולי באמת תיתרו אתכם.אולי זה קצת עיצבן. אני בטוחה במיליון אחוז שמוש לא קשור לעניין. מיפגש מעריצים אחד כבר יצא לפועל מוש היסכים בכייף להיפגש. וכל זה היה כשהוא פנוי. מוש כרגע לא פנוי מוש מוציא אלבום חדש. למוש יש סיבובי הופעות. כל מיני פרוייקטים ים המלח וכ'ו. מוש לא שכח אותנו מוש אוהב אותנו באותה המידה כמו שאנו אוהבים אותו. מוש אדם רגיל פשוט בלי פוזה בלי מסכות. מוש אדם אמיתי.וכשהו היה יכול להיפגש. הוא ניפגש הוא היה איתנו .ואכן היה מדהים. הייתי מאוד רוצה שמוש יגיב כאן בפורום ויגיד לכולם ושלא הייתה בכוונתו ליפגוע או לזלזל בנו המעריצים.נידמה לי שאני יכולה לשאול את לב העולם.אים הוא יכול להגיב כאן. אחותי היקרה נישמתי תביני את מוש ותבינו כולכם.מוש אוהב אותנו מוש רוצה להיפגש איתנו. ואני מאמינה שזה היתממש כאשר הוא יסיים עים כל הבלאגן שיש סביבו. אל תישכחו שמוש מוש שלי הוא רק בן אדם. מי יתן שבעזרת ה'.ניפגש כולנו יחד איתו. אים אין לכם איפה אז יש לי אחלה מקום אצלי בגינה עים נרגילות עים כיבוד ומי שרוצה יש בריכה חחחחח יאללה מותק שכחי את עניין הטינאה ותתחילי את וכל השאר להבין את מוש האהוב שלי

מאמי אני סה''כ דואגת למוש.

שכידוע מוש הוא קדוש בשבילי ואני מוכנה להישבע לך שאת כל מה שאני כותבת וכתבתי עד כה. זה היה בליווי דמעות אני לא מצליחה להבין אייך עושים את זה לאהוב שלי .לבן אדם שאני באמת באמת אוהבת.והריי כולם יודעים שמי שפוגע במוש הוא פשוט פוגע בי.אמרת נשמה טהורה" אולי לא תמיד חחח רק כשזה נוגע בדברים שבאמת חשובים לי. ותודה על המחמאה מתוקה את ממש ניפלאה.

למעלה