חברה יש לי שאלה?!!!!!!!!!

חברה יש לי שאלה?!!!!!!!!!

איך אתם מתמודדים עם לחץ של אחרי המבחן , הלחץ של לחכות לתשובות?!! אני פשוט חייבת לדעת כי אני ממש לא מתמודדת עם זה הכי טוב שבעולם אני יכולה אישית לא לאכול כלל כמה ימים וממש לצום פשוט מחוסר תאבון

אני אישית...

לא ממש נלחצת מזה..ישר יש את הלחץ של המבחן הבא.. המלצה:חובה לצאת לאן שהו בערב שאחרי המבחן..זה משחרר

HaifaMan

New member
קשה לתת עצות...

העצה המתבקשת היא - פשוט תמשיכי הלאה עם החיים, וכשהציון יגיע הוא יגיע. בפועל ברור שיהיה לך קשה לעשות זאת... למה זה כ"כ מפריע לך? ברגע שאני יוצא ממבחן אני יודע שסיימתי את חלקי ואין לי יותר השפעה, לכן אני משתדל לשכוח מזה וממשיך הלאה...

Gunslinger

New member
יש כמה דברים שיכולים לעזור

1) ללמוד למבחן הבא/לעשות תרגיל בקורס אחר. ככה מרוכזים במשימה החדשה ולא חושבים על המבחן. 2) לעשות ספורט. למשל ריצה, אופניים, חדר כושר. 3) לצאת לפאב לשתות אלכוהול. בהצלחה

sweetdreams

New member
אוו אני שונאת לקבל תוצאות!!

אין לי בעיה עם מבחנים, יש לי בעיה לקבל תשובות. אחרי מבחן תמיד יש לי הרגשה טובה, אבל כשיש תשובות לוקח לי המון זמן, סבלנות ואומץ כדי לבדוק אותן, בדרך כלל אחרי שחברים שלי מתערבים בכוח

תופעה נפוצה,פשוט תנשמי עמוק,

תאמרי לעצמך שעשית ככל יכולתך ושאין מה לחשוב על זה כי זה לא רלוונטי. אני יודע שזה נשמע פשוט אך לא קל ליישם,הייתה לי תקופה כזו,זה היה סיוט אבל בעזרת הנ"ל הצלחתי להתמודד. בהצלחה.

למעלה