חבר'ה סגרתי עיסקה......

™I©Eman

New member
ואם כולם היו חושבים כמוך היו מייצרי

ם רק 6230, ואין בו שום דבר יותר טוב, הוא רק יותר דק. אבל בוא נסגור כאן את הדיון כי אין לך כוח להגיב בכלל.

2cookie

New member
ממש לא

אני דיברתי על הנקודה שבה התחלת עם ה"אם נתפשר" הכל כך שטותי ומיותר. וטוב שאתה לא חוזר אחרי מילה במילה

™I©Eman

New member
אתה התחלת עם ההתפשרויות החסרות שחר

ואני אומר בצורה שלך כדי שתבין..

™I©Eman

New member
אז בוא אני אסביר...

"בקשר למסך- אפשר להתמודד עם המסך של הנוקיה!" - מסך 128*128 לעומת 176x220.. פלוס ענק ל-Z1010.. "מה עוזר טווח של 100 מטר חוץ מסוללה שתתכלה הרבה יותר מהר?!" - אתה לא יודע איזה סוללה יש לא ואיך הטווח המוגבר משפיע על הסוללה. אני רואה את זה בתור BT בכל הבית+ במקום רק בחמישית מהבית.

™I©Eman

New member
ואתה מדבר מנסיון../images/Emo35.gif

ה-10 מטר שלי עובר טוב מאוד דרך קירות, אז איך קבעת ש-100 מטר לא יעבור
מן הסתם השידורים שלו יותר חזקים אז קירות יקצרו את הטווח, אבל לא יחסמו אותו לגמרי.

ranzz

New member
משאירים את הדלת פתוחה

וגולשים מהסלון, או כל שימוש אחר..

2cookie

New member
תגובה לשניכם

כששאלתי את רן אם כדאי לי לוותר על ההשקעה העצומה של WIFI ולקנות דונגל BT זול אחד למחשב וכרטיס PCMCIA לנייד, הוא אמר לי שזה לא שווה כי זה לא עובר דרך קירות אז לעשות WIFI וזהו. אז אתם אומרים שכדאי לי לקנות דונגלים של BT?

™I©Eman

New member
ברור ש-WIFI לטווח יותר גדול בהרבה

כי לזה הוא מיועד לעומת BT שלטווחים קצרים. BT אמנם עובר פחות או יותר דרך קירות (דרך הדלת לפחות), אבל הטווח מצטמצם.. ואם אתה קונה דונגלים של 100 מטר אז לא חושב שיהיו בעיות.

M00sad

New member
תגידו, מה נסגר אתכם...../images/Emo35.gif

שניהם עובדים באותו טווח, הכול תלוי בהספק של המשדר...

2cookie

New member
חסכת לי הודעה../images/Emo45.gif

ואני לא אקנה דונגלים של BT בשביל רשת אל חוטית, פשוט לא נראה לי שזה יעבוד. למרות שאם כן, זה יחסוך לי המון כסף (300 מינוס שקל לעומת 700 פלוס לWIFI... ויש לי בית די קטן)

ranzz

New member
יום ראשון מסיבת עיתונאים של אורנג'

צופים שהיה תהיה על הדור השלישי, אני אגיד לכם אם מדובר שם על Z1010. אני מאמין שתהיה לו עברתי, לסוניאריקסון אין בעיה לשחרר גירסאות עברית למערכת ההפעלה שלה כפי שראינו, הבעיה מתחילה בסימביאן (וגם על זה כבר אוזיקום + אירון עובדים).

למעלה