חברה שימו לב

• פותח הנושא orlu
  • פורסם בתאריך

orlu

New member
חברה שימו לב

בפרק מחר של היפה והחנון ישנו בחור מגמגם.
חשיפה מעניינת

תום1139

New member
לא בדיוק מעניינת, יותר מרגיזה ומעליבה.

משתמשים בגמגום שלו כעוד סיבה לכך שהוא חנון חסר כישורים חברתיים. בת הזוג שלו לתוכנית היא פשוט נוראית, הם התראיינו אתמול ביחד לגיא פינס, וכשהוא התחיל לגמגם בריאיון היא יושבת לידו וצועקת עליו: תפסיק לגמגם כבר! והוא בחוסר אונים עונה לה שהוא לא יכול לשלוט בזה. ואז היא עונה לו שהיא תשלוט בזה, אין דבר שהיא רוצה ולא מצליחה לעשות.
והביזיון הזה משודר בגיא פינס. זה פשוט מעליב ומעצבן.

shuky63

New member
כיוון שאף אחד לא מצא עדיין פתרון מלא

לבעיית הגמגום,אולי היפיופה הזאת דוקא תצליח.
יש גם בדיחה בנושא:
קלינאית תקשורת צעירה וסקסית טיפלה בקבוצת בחורים צעירים מגמגמים.
מטפלת ומטפלת ולא מצליחה להגיע איתם לשיפור משמעותי.
יום אחד צץ לה רעיון.היא באה אליהם והכריזה:מי שיצליח להגיד את שם העיר שבה הוא גר בלי לגמגם יזכה בבילוי של החיים שלו איתה במיטה.
איציק מנסה ראשון:ח...ח..ולללון
אחריו רוני:ייי..רררר..ררושללללים
ואז נעמד שלומי ואומר:נצרת
יופי אומרת הקלינאית.הצלחת.
לאחר בילוי סוער כשהם נחים להם פתאום אומר שלומי:
עי..עי...עי...ללללללית

orlu

New member
שוקי יפה לך|פטריה |תום ,יכול

להיות שיש אנשים שיפגעו ויש מצב שיהיו כאלה ישראו בכך חשיפה למודעות.

על כל פנים בוא לא ניתעלם מנושא הרייטינג שגם גיא פינס חוטא בו כמובן ומצד שני אולי זה רייטינג חיובי לעורר למודעות לכך שבחורה יפה ככל שתהייה מייצגת תפישה חברתית כי אל דאגה אני אעזור לך.

מה אתה אומר?

משום מה יש לי באופן אישי תחושה שהבחור יעמוד במשימה. אצפה הערב

תום1139

New member
אתם צריכים להבין משהו...

התוכנית עושה שימוש ציני בגמגום. הרעיון של התוכנית למי שלא יודע, הוא לקחת קבוצה של בנים "חנונים" חסרי יכולות חברתיות, שמנותקים מעולם של בנות ויחסי אנוש ועסוקים בעיקר במחשבים וספרים, ולהביא חבורה של בנות יפות אבל טיפשות, חסרות כל ידע כללי או אקטואלי, שהדבר היחיד שמעניין אותן זה בגדים איפור ומסיבות, ולנסות להביא שינוי גם אצל הבחורה וגם אצל הבחור. הזוג שיצליח להשתנות הכי הרבה בעיקרון אמור לזכות בתוכנית בסופו של דבר.

התוכנית משתמשת בגמגום של הבחור, כדי להדגיש את ה"חנוניות" שלו, את חוסר הכישורים החברתיים שלו, כעוד נושא שיש לצחוק עליו, בנוסף לדוגמא שהבחור מעולם לא התנשק עם בחורה או משהו כזה. התוכנית מתייחסת לגמגום כמשהו שצריך לשנות! וכך גם הבחורה.. לשם העניין, זה כמו שיביאו חנון עיוור, והתפקיד של הבחורה יהיה לגרום לו להתחיל לראות.
שיביאו נכה על כסא גלגלים, והבחורה תצעק עליו בגיא פינס שהוא לא יכול ככה לרקוד במסיבות והוא צריך לקום מהכסא וללמוד ללכת אם הוא רוצה להשתנות.
אני לא מסוגל לקבל את זה.

אני איתך לגמרי

זאת חוצפה וחוסר רגישות שלא נדבר על הטעיית הציבור
שיקחו מגמגם כמוני לתוכנית. נראה אותם

אני חייב לציין

כל הכבוד לבחור על האומץ הלוואי עלי להיות ככה....ופשוט בושה שהם יעשנו מימנו צחוק בתוכנית

למעלה