חברות או אויבות

spoiled

New member
חברות או אויבות

שבוע שעבר חגגתי יומולדת עשיתי משהו בקטנה והזמנתי ככה 30 אנשים החברות הקרובות אליי לא הגיעו בקושי צלצלו...התאכזבתי מהרבה אנשים ביומולדת הזאת אבל בעיקר מכמה בנות ספיצפיות...זאת הייתה היומולדת הכי מסריחה שהייתה לי אי פעם....הרגשתי הכי נבגדת בעולם ושנאתי את כל העולם!! מה הייתם עושים במצב כזה?!

דנוש261

New member
היי

חמודה שלי אני נמצאת בדיוק במצב שלך גם לי זה קרה ביום הולדת האחרון . החברה הכי טובה שלי לא היתה היתי ביום הכי חשוב לי. אשמח עם תרצי לדבר

מהממת11

New member
אני הכי מבינה אותך בעולם../images/Emo70.gifכנסי..

אני גם במצב כזה,עוד מעט יש לי יומולדת ואני לא יודעת אם אני רוצה בכלל לחגוג עם ה"חברות הקרובות שלי". מבחינתי אין דבר כזה "חברה הכי טובה",כל פעם מחדש שהייתי במצב הזה יצאתי נפגעת. גם עכשיו,אני במצב כזה,החברה הכי טובה שלי דפקה אותי ואומרת שאני הרעה,מבינה אם כאלה חברים מי צריך אויבים
. בקיצור מה שאני רוצה להגיד לך,שאם הן לא באו הן ממש לא בסדר,אבל אל תיכנסי ישר למצב של "אני שונאת אותן וכו'",תנסי לדבר איתן ולראות למה הן לא באו,אבל כשאת מדברת איתן תדברי עם כל אחת בנפרד,יותר חכם. לפעמים אנחנו שופטים אנשים רק בגלל שנפגענו מהם,יכול להיות שהן לא יכלו מסיבה מסויימת ויכול להיות שהן חרא חברות ואם כל הצער שבדבר צריך להחליף אותן. תאמיני לי אני גם באותו מצב,ואני בהתלבטות אם ללכת לחפש חברות אחרות או להישאר איתן. תאמיני לי,זו החלטה קשה וכואבת
בכל מקרה בהצלחה מאמי

דנוש261

New member
את צודקת בהצלחה גם לך ועם תרצי לדבר על משהו

אני נמצאת כאן באתר

מהממת11

New member
אם את מעוניית,אז קדימה חח../images/Emo24.gif

גם אני כאן באתר.. נדבר בכייף

למעלה