חברות התחבורה הציבורית הטובה בישראל

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
תראה, לדעתי אין כאן אפילו אדם אחד

גם ארז S אתה מוזמן לכתוב על סמך תדירות שירות
גם ארז S אתה מוזמן לכתוב על סמך תדירות שירות חדשנות
שיש לו ניסיון בכל החברות בארץ.
ואני לא מתכוון ל"מכורים" שנוסעים במיוחד למקומות שונים כדי לראות/להכיר/לתעד.

cwen

New member
אולי לאולי יש.

אולי לאולי יש.
אבל הוא לא כותב בפורום לאחרונה. כנראה עסוק.

droriko

New member
לאולי אין שום ניסיון

אולי לאולי יש.
אבל הוא לא כותב בפורום לאחרונה. כנראה עסוק.
לאולי אין שום ניסיון
הוא נוסע פעם אחת באיזה קו והופך את עצמו למומחה שלו. הדברים שהוא היה כותב על הקוים של כפר סבא היו פשוט מביכים. זה כמו שאני אתחיל עכשיו לעשות את עצמי מומחה לקוים של באר שבע בגלל שפעם אחת נסעתי לשם להביא משהו לאחי.

mister K

New member
אני כותב את הכל רק על סמך ניסיון אישי.

אני כותב את הכל רק על סמך ניסיון אישי.
יצא לי לנסוע כמעט בכל החברות בארץ וברוב האזורים.
בחלקם באופן קבוע ובחלקם באופן מזדמן.

אורי404

New member
"המקשר", "תל ליטוינסקי", "EBS" ו"דן צפון" |זו

אתם מוזמנים לדרג

תדירות ,שירות , חדשנות

דעתי

מטרופלין הכי טובה ,תדירות טובה מאד בשרון ובדרום אוטובוסים שיוצאים בשבת ב 16:00 קו 29 ו 370 מב"ש !!! ביום שישי עד 16:50 מתל אביב 369 כולל שעון חורף ,הוספת קווים חדשים ,

אוטובוסים חדשנים עם WI FI ואזניות ,מסכים בתחנות (מטרדו דן ) ,שירות טוב ,תמיד מתקשרים אליי בחזרה ,משתדלים לענות .

שאר החברות פחות או יותר אותו דבר , קונקס -ואיולה מצטיינת במחירים נמוכים מאד .
"המקשר", "תל ליטוינסקי", "EBS" ו"דן צפון" |זו

משה343

New member
אני יתייחס לחברות בהן אני משתמש תדיר ...

אתם מוזמנים לדרג

תדירות ,שירות , חדשנות

דעתי

מטרופלין הכי טובה ,תדירות טובה מאד בשרון ובדרום אוטובוסים שיוצאים בשבת ב 16:00 קו 29 ו 370 מב"ש !!! ביום שישי עד 16:50 מתל אביב 369 כולל שעון חורף ,הוספת קווים חדשים ,

אוטובוסים חדשנים עם WI FI ואזניות ,מסכים בתחנות (מטרדו דן ) ,שירות טוב ,תמיד מתקשרים אליי בחזרה ,משתדלים לענות .

אני יתייחס לחברות בהן אני משתמש תדיר ...
חברת מטרודן בבאר שבע :

החברה עושה את המינימום שבמינימום לטובת הנוסעים שלה וחבל , דוגמא קטנה ...
ביקשתי מהעירייה להחליף עמוד תחנה לקו 7 , העירייה החליפה , התקשרתי למטרודן
להדביק מספרים ומסלולי קווים 7 + 25 ומה הם עשו ? .... הדביקו רק מספרים , למה ?
מה הקושי להדביק גם מסלולים לקווים ? וזה בתחנות רבות העיר .

חברת מטרופולין :
באופן כללי אני מרוצה אני משתמש בקווים 369 ,370,380 ו- 149 בשרון .
יש בעיה אחת שאני נתקל עם מספר נהגים, הם לא ממש רוצים לעצור בתחנת איסוף מרכז אורן בב"ש לכיוון ת"א .

connex

Active member
אגיב על סמך הנסיון והחוויות שלי במשך שנים

אתם מוזמנים לדרג

תדירות ,שירות , חדשנות

דעתי

אגיב על סמך הנסיון והחוויות שלי במשך שנים
לא בטוח שאם הדירוג לפי נניח,השבוע האחרון, אז הוא היה זהה
הדירוג שלי יכיל את ויאוליה לוד,ויאוליה מודיעין,ויאוליה אשדוד,דן,אגד,מטרופולין,מטרודן וסופרבוס רמלוד. נסעתי בחברות נוספות אך לא במידה כזאת שמאפשרת דירוג אובייקטיבי.
זה לא יהיה ממש דירוג אלא יותר מתן ציונים
1-ויאוליה לוד: תדירות-7 (ממוצע בין 10 לגני אביב ו4 בשאר חלקי העיר) דברים טובים: תגבור התחבורה הציבורית בגני אביב,שינוי מסלולי נסיעות דרך הנתיב המהיר,עזריאלי ורכבת מרכז
דברים רעים: הסיבוב המיוחד והמיותר בתחנה המרכזית לקווים 460,462. אלו קווים מהירים,עדיף שהשירות מהתמח"ת ללוד יינתנו ע"י קווים 475 ו461 התדירים יותר.
שירות-8 לא קרה לי שלא הגיעו אוטובוסים באיחור או לא בכלל,מיומם הראשון בלוד האוטובוסים מכילים שילוט חיצוני עם יעד הנסיעה ופנימי המכיל את התחנה הבאה. אוטובוסים נקיים. אבל לא בכל תחנה יש לו"ז ומפות או אפשרות לברר מתי מגיע האוטובוס הבא דרך שירות הנקסט באס
חדשנות-7 למרות מה שציינתי קודם,הם היו האחרונים להצטרף לשירות השילוט הדיגיטלי ולא בכל אוטובוס עירוני יש שירות קולי (שבכולם אין גם שירות ויזואלי לתחנות)
2-אגד
תדירות-7
יש קווים שבהם נדרשים אוטובוסים נוספים ויש כאלו שנותנים אפילו שירות מעל ומעבר
לכן גם פה ציון ממוצע
שירות-8 יש נהגים שעונים בשמחה על שאלות ויש כאלו שמרעיפים מבט זועם ששואלים אותם שאלות
חדשנות-5 עם גילוי נאות: מאז הרפורמה בלוד כמעט ולא יוצא לי לנסוע באגד אז במעט פעמים שכן,אני לא מבחין במשהו חדשני באוטובוסים (שילוט מידע למשל או אינטרנט אלחוטי שאני מניח שפעיל בקווים ארוכים יותר)
דן-תדירות-8 קרה לי בלילה כמה פעמים שקו 4 דילג על יציאות
בקווים אחרים אוטובוסים הגיעו בזמן. אני יותר נוסע מזדמן ולא קבוע בקווים מסויימים של דן ולכן לא אהיה אובייקטיבי מספיק כדי להסיק על הכלל
שירות-8 נדחסתי לא מעט כמו סרדין בקווים מסויימים אך מבחינת הנהגים קיבלתי את כל המידע שהייתי זקוק לו
חדשנות-8 כאחד שאינו תושב ת"א ושנזקק לשירותי דן כדי להתנייד בעיר במקומות אחרים כל פעם,לוח התחנות והכריזה עושים עבודה טובה.
מטרודן (המידע נכון ללפני כ6 שנים לערך)
תדירות-8
קווים שהזדקקתי להם יצאו בתדירות של 5 דקות לערך
שירות-6 היו נהגים שהיה לי קושי לתקשר איתם ולקבל הכוונות נכונות ומדוייקות.
חדשנות-4 לא היה משהו חדיש באוטובוסים אלא להפך. המסוף מיושן,מידע על תחנות שלעיתים רק מכיל מספר ואוטובוסים היו מוחכרים מאגד
מטרופולין
תדירות-6
ביום שישי אחד מצאתי את עצמי מתפלל להכנס לאוטובוס (על מקום ישיבה אפילו לא חשבתי) בימי חול המתנה לקווים מאספים מבאר שבע הייתה די מייגעת (רציתי לרדת ברחובות ולכן לא המתנתי לישירים)
שירות-5 לא מצאתי משהו חריג לכאן או לכאן ולכן ציון אמצע
חדשנות-8 האינטרנט האלחוטי זה טוב אבל אליי (עדיין) זה לא מדבר כי אני לא צפוי לנסוע איתם בזמן הקרוב.
ויאוליה מודיעין
תדירות-5
התייבשתי כמה פעמים בהמתנה לקווים 4,6,150
שירות-6 היו פעמים שבמוקד לא ידעו להגיד לי היכן האוטובוס,נהיגה פרועה של נהגים והכוונות למקומות לא נכונים שעלו לי בזמן נוסף להמתנות
חדשנות-5 כמו במטרופולין. אם יש זה לא מדבר אלי
ויאוליה אשדוד
תדירות-9 בייחוד בקווי תל אביב אשדוד.
שירות-8 הוסיפו קווים חדשים המחברים מהשכונות לתל אביב,קווים חדשים לראשל"צ,נתב"ג ואשקלון וכן תגבור שירות בגדרה דרך 323 וקו 38 היחסית חדש וכן תגבור נסיעות בגן יבנה
חדשנות-8 היו הראשונים להשתמש בשירות הנקסט באס דרך המסכים בת.מ אשדוד (שהיום כבר לא פעילים)
שורה קצרה לויאוליה באופן כללי
אתר האינטרנט שלהם די נוח אך חסר בו מידע משמעותי על סוג התחנות (הורדה או עלייה או שניהם) קרה לי כמה פעמים לפני עידן את משרד התחבורה שאוטובוסים לא העלו אותי כי התחנה היא הורדה אך זה לא היה מצויין.
סופרבוס
תדירות-7 לא רואה הבדל בין התדירות שלהם לזו של אגד
שירות-6 הואן הולים כל כך לא נוחים לנסיעה,אוטובוסים מלוכלכים לרוב (בעיקר הנ"ל. חדישים יותר נקיים יותר)
חדשנות-7 הם היו הראשונים להפעיל את השילוט הדיגיטלי בלוד וזמן ההגעה הרשום היה מדוייק

מצב
הנושא נעול.
למעלה