חברות התחבורה הציבורית הטובה בישראל

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
האם הנוסעים באירופה

יום אחד מישהו יעוף מהמדרגות בגלל בלימת פתע
ואז יתחילו לתהות איך אישרו דבר כזה בכלל...
האם הנוסעים באירופה
מחזיקים את העמודים חזק יותר מהנוסעים הישראלים?
נמוכי ריצפה נפוצים בכל אירופה ובאוסטרליה ללא בעיות תיפעול מיוחדות.
מיעוט השימוש ע"י מוגבלים לא מצדיק את העלות הגבוהה של נמוכי ריצפה אמיתיים לעומת נמוכי כניסה.
המישוואה הזאת נכונה בכל העולם.

cwen

New member
אני מודה שלא הייתי בהרבה ארצות בחו"ל

האם הנוסעים באירופה
מיעוט השימוש ע"י מוגבלים לא מצדיק את העלות הגבוהה של נמוכי ריצפה אמיתיים לעומת נמוכי כניסה.
אני מודה שלא הייתי בהרבה ארצות בחו"ל
אבל איפה שהייתי לא ראיתי אפילו נמוך כניסה אחד בנסיעות עירוניות.

אני לא בטוחה מה ההבדל, אבל זה מרגיש כאילו האוטובוסים של דן ואגד נוסעים יותר טוב מאלה של מטרופולין וקווים.

באירופה השירות העירוני מבוצע בעיקר ע"י נמוכי

האם הנוסעים באירופה
רצפה, ולא נמוכי כניסה. האחרונים משמשים בעיקר לנסיעות פרבריות או בסקנדינביה.
הם רחוקים מההגדרה "נפוצים"...

846

Active member
נפוצים מאד בבריטניה

רצפה, ולא נמוכי כניסה. האחרונים משמשים בעיקר לנסיעות פרבריות או בסקנדינביה.
הם רחוקים מההגדרה "נפוצים"...
נפוצים מאד בבריטניה
נפוצים מאד גם באוסטליה

מה אתה רוצה? הם גם נוסעים בצד הלא נכון...

נפוצים מאד בבריטניה
נפוצים מאד גם באוסטליה
מה אתה רוצה? הם גם נוסעים בצד הלא נכון...

רב קו 561

New member
תוצאות הסקר שלי

אתם מוזמנים לדרג

תדירות ,שירות , חדשנות

דעתי

מטרופלין הכי טובה ,תדירות טובה מאד בשרון ובדרום אוטובוסים שיוצאים בשבת ב 16:00 קו 29 ו 370 מב"ש !!! ביום שישי עד 16:50 מתל אביב 369 כולל שעון חורף ,הוספת קווים חדשים ,

אוטובוסים חדשנים עם WI FI ואזניות ,מסכים בתחנות (מטרדו דן ) ,שירות טוב ,תמיד מתקשרים אליי בחזרה ,משתדלים לענות .

שאר החברות פחות או יותר אותו דבר , קונקס -ואיולה מצטיינת במחירים נמוכים מאד .
תוצאות הסקר שלי
מבחינת עמידה בזמנים, תגבורים בלו"ז, מענה לתקלות בזמן אמת
1. אגד
2. דן
3. מטרופולין
4.קוים
מבחינת נקיון ותחזוקה:
1. אגד
2. מטרופולין, 3. דן-האוטובוסים דביקים בידייות האחיזה. המושבים שחוקים. קווים-יש שיפור לעומת הזוועה שהיתה קודם.
מבחינת נהגים:
1. אגד
2. דן
3. מטרופולין
מבחינת איכות דגמי האוטובוסים:
1. אגד
2. דן
3. מטרופולין.
4.קווים

מבחינת קידמה (מכשיר כירטוס, רב-קו וכו'):
1. דן
2. מטרופולין
3. אגד-יש שיפור במהירות המודול בזמן האחרון.
4.רכבת ישראל-יש שיפור מאז הכנסת הרב-קו.
5.הכרמלית-כירטוס ישו אבל עובד טוב פשוט לשימוש באוטומטים.

בשאר החברות לט יצא לי לנסוע.

Ynhockey

New member
דירוג שלי

אתם מוזמנים לדרג

תדירות ,שירות , חדשנות

דעתי

מטרופלין הכי טובה ,תדירות טובה מאד בשרון ובדרום אוטובוסים שיוצאים בשבת ב 16:00 קו 29 ו 370 מב"ש !!! ביום שישי עד 16:50 מתל אביב 369 כולל שעון חורף ,הוספת קווים חדשים ,

אוטובוסים חדשנים עם WI FI ואזניות ,מסכים בתחנות (מטרדו דן ) ,שירות טוב ,תמיד מתקשרים אליי בחזרה ,משתדלים לענות .

שאר החברות פחות או יותר אותו דבר , קונקס -ואיולה מצטיינת במחירים נמוכים מאד .
דירוג שלי
בעיקר מבוסס מנסיעות לפני כמה שנים כשהייתי נוסע בכמה חברות. כיום נוסע בעיקר באגד.

1) מטרופולין: המחיר ירד ע"פ תנאי המכרז, אבל זה לא פגע בשירות--שירות מצויין ונסיעה נוחה ונעימה.
2) ויאוליה: תענוג לנסוע, אבל מסלולי קווים מוזרים עד הזויים (לא באשמתם, אבל אני מסרב להאמין שאין להם כל השפעה על זה).
3) דן: בעיקר בגלל נושא הרב-קו שמניסיוני עובד יותר טוב בדן בהרבה מבחברות אחרות. חוץ מזה שירות לא משהו, החברה לא מתגברת קווים שאין בהם מקום לעמוד (למעט אירועים), לא מפעילה לחצים נדרשים כדי להשתמש באוטובוסים ארוכים בתל אביב, וכו'.
4) נתיב אקספרס: לא נסעתי הרבה אבל לא היו בעיות מיוחדות. הייתה עמיסה בזמנים, תמיד מקום לשבת בכל התחנות, וכו'.
5) אגד: עמידה טובה בזמנים וטיפול בפניות, אבל רואים שהם לא רצו את הרב-קו (הסיבות ידועות לקוראי הפורום), ויש המון תקלות עם רב-קו באגד, קשה מאוד לעשות רב-קו באגד יחסית לדן, והם אפילו לא יכולים להטעין בו כסף באוטובוסים.
6) סופרבוס: נסעתי בו בעיקר בקווי צריפין בצבא, היה תמיד עמוס ולא נוח, אבל חוץ מזה אין תלונות, סה"כ עמדו בזמנים והכול היה בסדר
7) קווים: חברה זוועתית מכל הבחינות: אי־עמידה בזמנים, נהגים לא אדיבים, אוטובוסים מגעילים, שירות לקוי, בעיות עם רב-קו, ועוד. אני עדיין נאלץ לנסוע עם החברה הזו לפעמים ושום דבר לא משתפר. מאוד מצער לשמוע שהם זוכים בעוד ועוד מכרזים.

romcd

New member
Ynhockey מסכים 100% ומצטרף לכל מילה .יפה כתבת

דירוג שלי
בעיקר מבוסס מנסיעות לפני כמה שנים כשהייתי נוסע בכמה חברות. כיום נוסע בעיקר באגד.

1) מטרופולין: המחיר ירד ע"פ תנאי המכרז, אבל זה לא פגע בשירות--שירות מצויין ונסיעה נוחה ונעימה.
2) ויאוליה: תענוג לנסוע, אבל מסלולי קווים מוזרים עד הזויים (לא באשמתם, אבל אני מסרב להאמין שאין להם כל השפעה על זה).
3) דן: בעיקר בגלל נושא הרב-קו שמניסיוני עובד יותר טוב בדן בהרבה מבחברות אחרות. חוץ מזה שירות לא משהו, החברה לא מתגברת קווים שאין בהם מקום לעמוד (למעט אירועים), לא מפעילה לחצים נדרשים כדי להשתמש באוטובוסים ארוכים בתל אביב, וכו'.
4) נתיב אקספרס: לא נסעתי הרבה אבל לא היו בעיות מיוחדות. הייתה עמיסה בזמנים, תמיד מקום לשבת בכל התחנות, וכו'.
5) אגד: עמידה טובה בזמנים וטיפול בפניות, אבל רואים שהם לא רצו את הרב-קו (הסיבות ידועות לקוראי הפורום), ויש המון תקלות עם רב-קו באגד, קשה מאוד לעשות רב-קו באגד יחסית לדן, והם אפילו לא יכולים להטעין בו כסף באוטובוסים.
6) סופרבוס: נסעתי בו בעיקר בקווי צריפין בצבא, היה תמיד עמוס ולא נוח, אבל חוץ מזה אין תלונות, סה"כ עמדו בזמנים והכול היה בסדר
7) קווים: חברה זוועתית מכל הבחינות: אי־עמידה בזמנים, נהגים לא אדיבים, אוטובוסים מגעילים, שירות לקוי, בעיות עם רב-קו, ועוד. אני עדיין נאלץ לנסוע עם החברה הזו לפעמים ושום דבר לא משתפר. מאוד מצער לשמוע שהם זוכים בעוד ועוד מכרזים.

scooby5

Member
זאת אומרת שהמטרה שלך בכל השרשור

הזה היתה לפאר את מטרופולין בכל מחיר.
מי שהסכים איתך "כתב יפה", ולעומת זאת התווכחת (ולרוב סתם) עם כל מי שכתב אחרת.

ארזS

New member
זה ברור כשמש בצהריים...

זה ברור כשמש בצהריים...

mister K

New member
עזוב להתווכח, גם רוב מה שהוא כתב שגוי עובדתית

scooby5

Member
לכן כתבתי למעלה לאורי

לכן כתבתי למעלה לאורי
שלא יבלבל אותו עם עובדות.
זה הבחור שכולם מתווכחים איתו ובסוך הוא תמיד צודק, לא ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה