חברות וירטואלית - בעיונת

BurgerQueen

New member
חברות וירטואלית - בעיונת ../images/Emo4.gif

קודם כל מז"ט על הפורום החדש. ניראה לי אני אטייל פה לא מעט, כאחת שמכורה לאינטנרט כעט 8 שנים וחצי, התאהבה פעמיים ונכוותה מליון. אוקיי. בינואר השנה היכרתי בחור מתוק שקטן ממני בשנתיים (אני בת 32 ונשואה) מברזיל. בהתחלה חשבתי שזו התאהבות, אבל אחרי כמה שבועות נוכחתי לדעת שזו סתם אהבה. לפני 5 שנים כמעט התאהבתי ממישהו מסקוטלנד, וזה היה שונה. בכל אופן, דיברנו כל יום כמעט שעות, מכתבים וגם שלחנו מתנות קטנות. אני שלחתי לו דיסקים והוא שלח לי 2 חולצות ןסרט וידאו (לא כחול! סרט על להקה שאנחנו מעריצים, וככה היגעתי אליו מההתחלה). אני וויז, החברות-פלירטוט נמשכו כחודשיים והכל טוב ויפה ובחודש וחצי האחרונים הבחור לא כותב ולא עונה למכתבים ולא בא לצ'וטט איתי ובכלל. בהתחלה הוא אמר שיש לו בעיות בעבודה והם עובדים על פרוקייט גדול, איכשהו "אכלתי" את זה, אם כי לא ניראה לי להעלם כל יום ולא לענות בכלל למכתבים, כאשר קודם היתה התלהבות וכייף אמיתי. שאלתי אותו למה הוא לא כותב לי ולא מדבר איתי כמעט, והוא התחמק ואמר שיש לו ים עבודה ואחרי זה מסע עסקים במדינות וכל מיני. מצד אחד לא רציתי להציק לו, אבל מצד שני נשבר לי מתירוצים והתחמקויות. אמנם אני לא מאוהבת בו, אבל אוהבת אותו כחבר. הוא מתוק נורא ומיוחד, או לפחות היה. זה כאילו מישהו משנה את עורו, מנחמד ותקשורתי וכייפי לחרא שמתעלם ממך ועושה טובה שאתה קיים עבורו. נורא נעלבתי, מה לעשות, עבורי גם חבר וירטואלי הוא חבר. לפני כשלושה שבועות (פעם אחרונה שדיברנו) הוא אמר לי את האמת (?), שיש לו רגשות אליי שמעבר לידידות ולחברות ושהוא לא יכול להתמודד עם הרגשות האילו וקשה לו, אבל הוא לא רוצה לאבד אותי כחברה-ידידה. בין השורות הבנתי שהוא התאהב בי, ואני מבינה שזה מבלבל וקשה להיות מאוהב עם מישהו שגר כ"כ רחוק. עברתי את ה"חרא" הזה לפני כמה שנים והסוף היה עצוב וקשה לי לאללה. אגב, לא אמרתי לו שאני נשואה. הוא גרוש, ככה טוען. למה לא אמרתי לו? האמת סתם, כי לא רציתי. רציתי לראות מה יהיה, ולפעמים שצד אחד נשוי והצד השני יודע,זה מוריד מהקסם והכייף של היחסים. אז הוא לא יודע שאני נשואה, ולדעתי זה לא משנה. בכל אופן, מאז הוא נעלם. לא כותב לא עונה לא מדבר איתי (אוף ליין כל הזמן), כאילו מת. אני כתבתי לו אימייל שוב, זועם וכועס, והוא התעלם. אני לא יודעת מה לחשוב ולעשות עם זה! מצד אחד נשבר לי לנדנד ולרוץ אחריו, ומצד שני אני מתגעגעת אליו נורא. היתה לנו חברות יפה נורא, וחבל לי. אבל כמה אפשר לכתוב אימייל? פעם ראשונה קיבלתי את התשובה שהוא מצטער ואני צודקת ושהוא "מרגיש משהו כלפיי שמעבר לחברות ואהבה חברית" ומהמכתב השני שנתכתב לפני כשבוע וחצי הוא מתעלם לחלוטין. אני לא יודעת מה לעשות איתו! לרדת מזה? לכעוס עליו? לדרוש את האמת? לקלל אותו? הוא ממש חשוב לי, כמה שזה נשמט פטתי. זו באמת לא אהבה, אבל זו חברות שהתיה חשובה לי נורא. ואני לא אוהבת שמתחמקים ממני ומתנהגים כאילו אני אויר, לא אכפת לי מה הסיבה. האמת אני לא מאמינה לו. ככה עושים למי שמתאהבים בו? טורקים לו את הדלת? מתעלמים ממנו? זה היה אמרו להיות ההפך! הוא היה צריך לכתוב אליי כל הזמן ולצ'וטט איתי שעות כמו קודם. אני חושדת שאו שהוא לא גרוש או שיש לו חברה, והוא, שלא יודע שאני מזמן נשואה, מפחד לאכזב אותי. או שבאמת יש לו ים ים ים עבודה (אבל שום אימייל ל3 שבועות?????) או שהוא סתם בן זונה שלא יודע שגם לאנשים אחרים יש רגשות. או שאני זו שדפוקה פה, שמצפה לכ"כ הרבה, בזמן שאני הסתרתי את נישואיי וילדיי. לא אכפת לי שתרדו עליי, אבל לפחות תתעלמו גם מהעובדה שלא גיליתי לו שאני נשואה, ותגידו לי אם לוותר עליו, לנדנד, לתת לו זמן וספייס או פשוט לקלל את אבות אבותיו במכתב Dear John ולאמר לו שאני איתו גמרתי. תודה!

Mוניk

New member
BurgerQueen

אני חושבת שמי שנכס/ת לסיפור אהבה וירטואלי חייב לקחת הכל בחשבון זה אומר אכזבות שקרים וטריקת דלת בפרצופ וירטואליה כ'שמה כן היא זה מה יש אז קחי הכל בפרופורציות חבל לך להתאכז,,,לכעוס ולהתעצבן לא שווה ת'בריאות BurgerQueen בהצלחה בחברות הבאה

BurgerQueen

New member
ובחברות מהחיים כולם תמיד הוגנים?

ברור שבקשר וירטואלי יותר קל להיות חרא ולהיעלם, במיוחד שאתה גר מעבר לים, אבל למה אי אפשר לבקש טיפת הגינות מבן אדם שחשבת לחבר שלך? למה בני אפם כאלה מגעילים ושקרנים לפעמים? ולמה זה קורה לי?!

טאKילה

New member
לדעתי בוירטואל..כמו במציאות..

אדם שמרגיש שנגמר לו צריך להיות גלוי ולומר נגמר. חוסר ודאות זו פגיעה ולא חשוב אם וירטואל או מציאות, אחרי כל מחשב יושב בן\בת אדם עם רגשות. אז למה לא להיות הוגנים הרי ברור שלאהבה כזו אין בסיס. BurgerQueen אני מאחלת לך כל טוב.. ושמחה שאת כאן..

BurgerQueen

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif

את ממש צודקת ואני אוסיף: אני מכורה לאינטנרט כ8 שנים וחצי, מתוכם כמעט 5 בצ'ט, ודיברתי עם המון אנשים, ביחוד מחו"ל (למה רובם מחו"ל? אם אומר יקטלו אותי פה, אז עדיף לא. אבל אולי זה מובן לאנשים מסויימים), ופיתחתי קשרי חברות יפים וטובים עם כ5-4 בחורים ובחורה אחת. אנשים שלא מכורים לנט או לא מכירים את הנט מספיק לא מבינים שלגבי אנשים מכורים, כמוני, האינטרנט זה לפעמים המציאות. כלומר, גם פה יכולים להיווצר קשרים יפים ואהבות וחברויות, וגם, מצד שני, מפחי נפש, כאבי לב ועצבות, שקשר נגמר או לא הולך. ולי יש יותר חברים מהאינטנרט מאשר ב"עולם האמיתי", ואני לא מתביישת לומר את זה. פה אני מוצאת עצמי יותר בד"כ. ולכן שחבר זורק אותי קיבינימט, ללא הסבר רציונלי, עם תירוצים ושטויות, זה מעצבן ומכאיב כאילו הוא היה חבר שלי מהשכונה או מהכיתה או מהצבא. זו הרגשה רעה, וזה כואב ומכאיב. טוב שאת מבינה את זה. תודה! אגב, שאלה אישית (?): מאיפה בא לך הרעיון לנהל את הפורום? כלומר, למה פתחת פורום בנושא הזה? היה "ביקוש"? או סתם רעיון רק שלך? כל הכבוד והמון הצלחה, אני כבר התאהבתי בו.

טאKילה

New member
BurgerQueen ערב טוב לך..../images/Emo39.gif

הרעיון לפתוח פורום כזה מתוך הזדהות עם הנושא הזה, כתבתי מאמרים והרבה הגיגים על נושא הוירטואליה. הצצתי לרשימת הפורומים ושאלתי את עצמי רגע זה עולם וירטואלי,יש בו מכל וכל,רק את האהבה הוירטואלית שהיא נפוצה שכחו, ואתמול נולד הבית הזה, להרבה אנשים שידעו וידעו אהבה וירטואלית.

Mוניk

New member
הגינות!

בקשר להגינות את צודקת זה ממש מכוער להתנהג כך ואולי אותו חבר ספיציפי באמת מגעיל (מי שמתהג כך פו,,אז גם בחיים הוא כזה) אבל אני לא חושבת שכולם כאלה ונכון אפשר לסיימ דברים בצורה יותר הולמת ואל תקחי זאת קשה הוא היה מגעיל בעיה שלו (אולי גמ הפסד שלו) את בסדרררר BurgerQueen שיהיה לך אחלה ערב

BurgerQueen

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo110.gif

נכון אולי את צודקת. בטוח, בעצם. גם לדעתי להיפטר ממישהו ככה ללא הסבר זה מעשה מכוער ולא חברי.

עם כל הצער והכאב שבדבר

אני חושבת שהוא רמז לך רמז מאוד עבה על סיום הקשר. ולא משנה הסיבה. כתבת לו כבר מספר מכתבים בנושא והוא לא ענה עליהם. מחקי אותו, הפכי אותו ל אוף ליין ותמשיכי הלאה, עם כל האכזבה והכאב...

טאKילה

New member
גווינבר..בוקר טוב..../images/Emo39.gif

נכון שהרמיזה עבה. ומה קל יותר לתעתע? פשוט לצאת בהודעה מסודרת, ולומר זהו כבר לא מענין לי יחד איתך. ואז קל יותר ללחוץ על אוף ליין. [אותו\ה אחד\ת יהיה זיכרון מתוק יותר. יש מי שהתעלמות הלא מוסברת, פשוט ממתין\ממתינה למילה המוחצת,סיום מערכת, כדי ללחוץ על אוף ליין.

אני מסכימה עם כל מילה

חושבת שאנשים בוגרים צריכים לסיים קשר, ואפילו הוא ווירטואלי בצורה מכובדת ולא סתם להעלם ולא להגיב למיילים... במקרה הזה, הצד שלו הפך למאוד ברור. כן, אולי כדאי שהיא תשלח לו מייל אחרון של "היה נעים וטוב, אני מבינה שמשהו השתנה אצלך, שלום..." משהו כזה... ואז לסיים. ההמתנה שוחקת. ההמתנה מותירה אותך ללא אנרגיות. הסיום, עם כל הכאב, נותן תקווה וכוח להמשיך הלאה.

טאKילה

New member
מילה תגרום לאהבה לגווע ולמות...

מילה בשם האהבה שלנו רק מילה תגרום לאהבה לגווע ולמות. כמו שהינו פתוחים באותו קשר כנה, כמו שנתנו נשמה ולב בין המילים, תן לי רק משפט עם מילה אחת, תגיד שאתה הולך,אל תתן לי לחכות. כשתגיד שלום,יהיה לי הכוח לתת לרגש הזה לגווע ולמות. וכשתיתן את אותה מילה,גם אם יכאב לי, אחרי שתלך,אזכור אותך עם דמעה וחיוך תמיד תהיה לך פינה חמה בלב. בשם האהבה שהיתה ואבדה לנו, אל תשכח כשאהבנו אהבנו גם בגלל הכנות. [זה תסריט מוצלח יותר]

BurgerQueen

New member
כתבתי לו הערב מכתב אחרון ../images/Emo7.gif

תקראו לי פראיירית מטומטמת ושפוטה אבל סתם כתבתי משהו מהיר מהלב, בלי טיוטה ובלי לחשוב יותר מידי. זה לא היה מלא קללות ונאצות, אבל כתבתי לו בסיום, שאני מקווה שמישהו יכאיב לו כמו שהוא הכאיב לי. והוא חסר לב ומצפון אם ה"קיק" שלו זה לגרום כאב למישהו שהיה כ"כ טוב ופייר אליו. אני יודעת שזה נשמע ילדותי מצידי, והיה עדיף לי פשוט להעיף אותו לכל הרוחות בלי מכתבים ובלי מילים אחרונות, אבל לא יכולה יותר שמישהו משתין עליי (סליחה על הביטוי) ולחשוב שזה גשם. ורציתי שהוא יידע שאני לא מטומטמת ותמימה. אולי אני כם מטומטמת שכתבתי?

טאKילה

New member
בואי קחי חיבוק..../images/Emo24.gif

אני מאחלת לך כוחות חדשים, ואהבה טובה יותר מזו. זהו הכנסת את האון אוף. בהצלחה..

BurgerQueen

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo23.gif

למעלה