חברות יקרות, שנים לא ביקרתי

נוריתA

New member
חברות יקרות, שנים לא ביקרתי ../images/Emo24.gif

למי שלא זוכרת וגם יש פה בטח מלא מלא חדשות - שמי נורית אלבוחר, הייתי בזמנו פעילה בפורום ויצרתי והעברתי סדנאות בחימר פולימרי. מאז עברתי מס' שינויים וכיום אני עוסקת בתחום חדש (אבל החימר פולימרי עדיין אצלי). הנני יועצת לתדמית האישית והעסקית בלבוש - מוכר יותר כסטיילינג אישי ועסקי. אני מייעצת לאנשים באופן פרטי איך להתלבש לפי מבנה גוף ואישיות, ואני מאמינה שהתדמית שלנו, זה חלון הראווה שלנו, כרטיס הביקור שלנו. מחקרים הוכיחו שאנו "סורקים" אדם לראשונה במשך 7 שניות - וזהו... כבר תייגנו אותו, כבר החלטנו מיהו ומהו, עוד לפני שפתח את הפה. בנוסף אני מעבירה הרצאות בנושא אופנה וסטיילינג - שכוללות הדגמות וטיפים ואיך לשלב טרנדים. מתאים לערב/בוקר נשים או אפילו במקום העבודה. יעוץ אישי כולל סידור ארון - מיפוי לפי מבנה גוף. אני מראה איך לנצל את הבגדים שיש ושמחמיאים למבנה הגוף בצורה הטובה ביותר, נותנת טיפים לשילובים ושידרוגים. ומי שמעוניינת יוצאים אח"כ לקניות. אפשר גם להתחיל ישר מקניות, למי שלא רוצה לפתוח את הארון (אבל אני באופן אישי פחות ממליצה, כי אז הקניות יותר אפקטיביות). מקווה שלא נרדמתם עד עכשיו, ומי שהחזיקה מעמד - כל הכבוד :) מוזמנות להכנס גם לבלוג שלי ולהרשם, ולקבל ממני טיפים נוספים. גם אשמח אם תתחברו אלי ל/www.facebook.com/nurit.alboherstyling target=_blank>פייסבוק. אז שמחתי לבקר, מבטיחה לשוב. להתראות, נורית,

למעלה