חברים, אל תקבלו את החיסון

BravoMan

Active member
מליוני אנשים יחלקו עליך ולראיה, כמות הלא מחוסנים גדולה מכמות המחוסנים.
למה דווקא מליון? איך אתה סופר בדיוק?
לא כל אלה שעדיין לא מחוסנים מתכוונים לא להתחסן.

אני יודע שאתה קשה תפיסה, אבל כשכתבתי שיש אלפי ישראלים שיחלקו עליך, התכוונתי בין היתר למעל 5000 ישראלים שכבר מתו מקורונה.
ועוד כמה אלפים שסובלים מפגיעות קשות לטווח ארוך (כנראה לכל החיים).
כמובן, המתים לא יכולים להתווכח עם ליצנים כמוך ברשתות חברתיות, אז הנה, ניצחת!

לך תקרא "קצת", מה משך פיתוח תרופה.
אה, זה לאט יותר או מהר יותר מפיתוח חיסון?

ברור שלא ראית, כי שמת בטעות את המסיכה על העיניים במקום על האף והפה.
אתה בכלל שם מסכה?
וברצינות, אתה חושב שרק בגלל שכתבת באיזה פורום שיש קונספירציה מישהו צריך להאמין לך?

אם היית מבין "קצת" אתיקה רפואית, היית מבין שהדבר אפשרי רק בחיות וגם זה לאחר אישור מיוחד וכל עוד לא תהיה חשיפה לנגיף, לא ניתן לדעת יעילות!
כן, טוב, אני אולי לא מבין אתיקה רפואית, אבל כך גם הרופאים הבריטים האלה:
היות ואני יודע שלא תקרא ולא תבין, הנה תקציר:
אושר ניסוי שבו 90 מתנדבים (כן, אנושיים!) יודבקו בכוונה בקורונה בתנאים מבוקרים כדי ללמוד יותר על מנגנון ההדבקה.

באשר לשאר הליצנות שלך - אף אחד לא שם 600 אלף מחוסנים בסגר או בבידוד.
הם הסתובבו בדיוק ביחד עם שאר האוכלוסייה בארץ.
וכפי שעושים בכל ניסוי כדי שיהיה תקף, לקחו במקביל קבוצת ביקורת של 600 אלף לא מחוסנים, שגם הסתובבו חופשי באותם תנאים.
וראו הבדל ברור שלפיו חישבו כמה החיסון יעיל.

אבל אני יודע, אתה האיש הכי חכם בעולם, שיודע מה טוב לו ולגופו, וכל הדברים פה במקרה הטוב נכנסים לאוזן אחת ויוצאים מהשנייה... |פנים|

בהחלט, לא זכור לי שכתבתי משהו על נשק ביולוגי, למרות שאני לא פוסל על הסף את האפשרות הזאת וכראיה, הנגיף עמיד בצורה כזאת שהסיכוי שנהייה כדרך הטבע לא סבירה.
לענייננו, אדם יודע, אם הוא סובל מאלרגיות כלשהם, שאין עליהם מניעת חיסון, כמו למשל אורטיקריה והוא יודע שטריגר של חיסון יכול לעורר ולהחמיר את המצב.
אם לא היית מוזן רק ממה שמאכילים אותך וקורא קצת חומר על החיסון, רצוי מאמרים אקדמיים, היית נתקל במונח 'סערת ציטוקונים'.

פשש מדהים!
רוצה לנסות שוב?
יש טעם?

טוב ננסה:
פותח השרשור טען שהחיסון (לא הנגיף) הוא נשק ביולוגי ולכן רצוי לא להתחסן.
למעשה, רוב סרבניי החיסון לא מסרבים כי הם חוששים מתגובה אלרגית, אלא כי הם מאמינים שהחיסון נועד לפגוע או פוגע במקום לעזור.

תגובה אלרגית אגב, היא לא באמת אילה לא להתחסן, וזו אחת הסיבות שמבקשים ממתחסנים להמתין רבע שעה אחרי החיסון - אם למישהו יש אלרגיה חריפה והוא יכנס להלם אנפילקטי, יטפלו בו במקום.

ובכל מקרה, כמו שכבר כתבתי - יודע אדם שקיימת לו בעיה, שילך להוציא אישור ולא יתחסן.

האם רופא משפחה מבין בחיסונים טוב יותר מדר' חיים רוזנטל?
תלוי איזה. יש רופאי משפחה שונים עם ניסיון ורמת מומחיות שונה.
עדיין לא ידע למה אתה כ"כ מחזיק מדר' רוזנטל הזה, אבל כרגיל לא באמת קראת את דברי:
תפקידו של רופא משפחה יהיה רק לוודא שלאותו מטופל אכן יש מצב רפואי שמונע ממנו להתחסן.
רופא המשפחה לא יצטרך להחליט אם מצב מסוים מונע חיסון או לא, את זה כבר עשו מומחים רבים בעלי שם עולמי.

טוב לך בחיים הורודים שלך, שאתה מאמין שהאדם יודע הכל, אך המציאות היא שרב הנסתר על הגלוי והלוואי שהיינו יודעים הכל על המחלה והחיסון.
כן, אנשים כמוך תמיד מקרינים על אחרים...
מי בדיוק טוען פה שיודע הכל? אתה שמתווכח עם טובי מומחי רפואה, או אני שהולך לפי נתונים שפורסמו?

אז, זהו שאין קונצנזוס רפואי והלוואי שהיה.
חוץ מדר' רונזטל, מכיר עוד רופאים מוסמכים שמתנגדים לחיסון? (הוא מתנגד בכלל? או שאתה סתם ממציא?)

אבל מה זה משנה? הרי שום קונצנזוס רפואי לא יעזור לאחד שחושב שאדם עם 0 ידע רפואי יודע לאבחן את עצמו טוב יותר מכל רופא |פנים||ליצן|

מי שמאמין שהחיסון מושלם ולא יכול להזיק, ממש לא ניתן להתחשב בדעותיו, גם אם הוא בכיר במשרד הבריאות הארצי או העולמי.
אף רופא ומדען לא מאמין שהחיסון מושלם, וכל פרסום שראינו עד עכשיו מדבר באחוזים גם לגבי הצלחות וגם לגבי סיכונים שבחיסון.

ורק מטומטם כמוך יכול להמשיך לצעוק שעדיף את האחוז הגבוהה למות מקורונה מאשר את האחוז המזערי לתגובה חריפה מהחיסון...
ליצן כבר אמרנו?

דיברגנט חדש

Well-known member
רוב אלו שלא מחוסנים, לא מתכוונים להתחסן.
חלקם יילכו כי יפחדו מהשלכות הסנקציות נגדם, אך הם עושים זאת מכפייה ולא מבחירה.
אני יודע שאתה קשה תפיסה, אבל כשכתבתי שיש אלפי ישראלים שיחלקו עליך, התכוונתי בין היתר למעל 5000 ישראלים שכבר מתו מקורונה.
צר לי לאכזב אותך, אך החיים רבים יותר מהמתים כך שאפילו הם בטלים בשישים ולרובם אין פגיעות קשות והפלא ופלא אפילו רובם בכלל לא חלה.
תלוי באיזה מצב, כי כאשר משהו מונע מפחד, הכללים משתנים, יש החלקות, כמו למשל טוענים שתרופה קיימת למשהו אחר לא צריכה לעבור את כל האישורים כאשר במצב התקין, אפילו פיפס הכי קטן, מצריך לעבור הכל מהתחלה.
במצב תקין פיתוח תרופה לוקח כ-15 שנים ואילו חיסון לוקח כ-5 שנים כאשר חיסון עונתי לוקח בין שנה ל-3 שנים.
אתה בכלל שם מסכה?
רק כאשר אני במקום סגור או בחברת קשישים.
וברצינות, אתה חושב שרק בגלל שכתבת באיזה פורום שיש קונספירציה מישהו צריך להאמין לך?
אני הייתי מציע לכ"א להפעיל ספקנות מינימלית ולא לאכול את כל מה שמאכילים אותו.
אושר ניסוי שבו 90 מתנדבים (כן, אנושיים!) יודבקו בכוונה בקורונה בתנאים מבוקרים כדי ללמוד יותר על מנגנון ההדבקה.
מחריד, ניצול עניים. מזל שאצלנו זה לא חוקי!
אכן, לא שמו רק אותם אלא את כל המדינה.
אבל אני יודע, אתה האיש הכי חכם בעולם, שיודע מה טוב לו ולגופו, וכל הדברים פה במקרה הטוב נכנסים לאוזן אחת ויוצאים מהשנייה... |פנים|
לא הכי חכם, רק אחד כזה שלא נבהל לקרוא מאמרים אקדמיים ויודע לעשות את המסננות שלו.
יש טעם?

טוב ננסה:
צר לי לאכזב אותך, אני לא חושב שהחיסון הוא נשק ביולוגי, אני גם לא חושב שהוא אמצעי לעכוב אחריך.
למעשה, רוב סרבניי החיסון לא מסרבים כי הם חוששים מתגובה אלרגית, אלא כי הם מאמינים שהחיסון נועד לפגוע או פוגע במקום לעזור
שוב, צר לי לאכזב אותך, אני לא חושב שהחיסון נועד לפגוע, אלא חושב שהוא יכול לפגוע.
תגובה אלרגית אגב, היא לא באמת אילה לא להתחסן, וזו אחת הסיבות שמבקשים ממתחסנים להמתין רבע שעה אחרי החיסון - אם למישהו יש אלרגיה חריפה והוא יכנס להלם אנפילקטי, יטפלו בו במקום.
אתה כותב על תגובה אלרגית חריפה ואילו אני התייחסתי לתגובה אלרגית לא חריפה ואפילו נתתי לך דוגמה.
ובכל מקרה, כמו שכבר כתבתי - יודע אדם שקיימת לו בעיה, שילך להוציא אישור ולא יתחסן.
אם הרופא לא מסכים איתו? האם עליו לחפש רופא אחר שכן יסכים?
אכן ורובם המוחלט אינו שולט באימינולוגיה.
סתם נתתי את השם שלו, כי זכור לי שהוא כתב ספר על חסיוני הילדות.
למען הסר ספק, לא שמעתי אותו בנושא הקורונה.
תפקידו של רופא משפחה יהיה רק לוודא שלאותו מטופל אכן יש מצב רפואי שמונע ממנו להתחסן.
רופא המשפחה לא יצטרך להחליט אם מצב מסוים מונע חיסון או לא, את זה כבר עשו מומחים רבים בעלי שם עולמי.
אתה, באמת, כזה נאיבי, שחושב שישבו ועברו על כל המקרים של מי יכול לקבל ומי לא?
עברו רק על המקרים הקשים ותו לא.
אני שמח שאני משכיל אותך.
מי בדיוק טוען פה שיודע הכל? אתה שמתווכח עם טובי מומחי רפואה, או אני שהולך לפי נתונים שפורסמו?
אני לא מתווכח עם אף אחד, אלא רק מטיל ספק בדבריהם.
אגב, להזכיר לך את ההוצאות להורג של מדענים בהיסטוריה שחלקו על דעת הרוב?
חוץ מדר' רונזטל, מכיר עוד רופאים מוסמכים שמתנגדים לחיסון? (הוא מתנגד בכלל? או שאתה סתם ממציא?)
דר' אבני והרשימה ארוכה ... :)
אבל מה זה משנה? הרי שום קונצנזוס רפואי לא יעזור לאחד שחושב שאדם עם 0 ידע רפואי יודע לאבחן את עצמו טוב יותר מכל רופא |פנים||ליצן|
היום רואים שהסבתות צדקו בדברים שפעם זילזלו בהם, כמו מרק עוף.
אף רופא ומדען לא מאמין שהחיסון מושלם, וכל פרסום שראינו עד עכשיו מדבר באחוזים גם לגבי הצלחות וגם לגבי סיכונים שבחיסון.
ברגע שחושבים שאין שום תופעות לוואי וכל תופעת לוואי שמציגים, ישר פוסלים אותה, זה אומר דרשני ...
ורק מטומטם כמוך יכול להמשיך לצעוק שעדיף את האחוז הגבוהה למות מקורונה מאשר את האחוז המזערי לתגובה חריפה מהחיסון...
ליצן כבר אמרנו?
דווקא, ה-% נמוך מאוד ביחס לאוכלוסיה ואפילו הסברתי לך את החישוב.

ליצן או עוויל כבר אמרנו?

BravoMan

Active member
עשית סקר?

צר לי לאכזב אותך, אך החיים רבים יותר מהמתים כך שאפילו הם בטלים בשישים ולרובם אין פגיעות קשות והפלא ופלא אפילו רובם בכלל לא חלה.
ברור. כל גופה בטלה בשישית כשזה מישהו שאתה לא מכיר...

תלוי באיזה מצב, כי כאשר משהו מונע מפחד, הכללים משתנים, יש החלקות, כמו למשל טוענים שתרופה קיימת למשהו אחר לא צריכה לעבור את כל האישורים כאשר במצב התקין, אפילו פיפס הכי קטן, מצריך לעבור הכל מהתחלה.
במצב תקין פיתוח תרופה לוקח כ-15 שנים ואילו חיסון לוקח כ-5 שנים כאשר חיסון עונתי לוקח בין שנה ל-3 שנים.
אז, למה בדיוק לא נתנו גז עכשיו?
אגב, מאפה הנתונים?

עליו ללכת להתחסן. אם הוא מחפש להמשיך להתחמק, בעיה שלו.

בקיצור, קשקשת ובזבזת ביטים... כמה שזה לא מפתיע...

לא. פשוט בניגוד אליך אני לא מתיימר להיות יותר מומחה ממומחים.
לצערי, יש במשפחה שלי לא מעט ניסיון עם מוסדות הרפואה בארץ, לשמחתי הרבה כמעת כולו חיובי.

אז כשאני רואה אחד כמוך שחושב שכל הרופאים לא יודעים מהחיים שלהם, ורק הוא עצמו יודע כי הוא "קרא מאמרים מדעיים" (יש לך בכלל את ההשכלה הנפוצה לנתח אותם?), ברור לי שיש מולי אוויל מדופלם!

כן, תזכיר לי - איך עבד ממסד מדעי בתקופה של ג'ורדנו ברונו?
פיתחו כבר את הפילוסופיה של המדע? היית להם ביקורת עמיתים? פרסומים? תקשורת חופשית? הפרדת דת ומדינה?

אין לך שום בסיס להטיל את הספקות שלך, ובעוד שאתה יכול להאמין במה שבא לך, בלי בסיס שכזה, הברירה היחידה שצריכה להיות לך ולחבריך זה לדחוף את הספקות היכן שהשמש לא זורחת, וללכת להתחסן.

אתה מתכוון אריה אבני? זה שטוען שאפשר לרפא איידס בעזרת וויטמין C???
אתה בטוח שעוד לא שללו לו את הרישיון?
לא כל מי שמתהדר בתואר דוקטור הוא באמת רופא!
בדיוק ראיתי ב-youtube על "דוקטור" אחד בארה"ב שגבה סכומי עתק מחולי סרטן והזריק להם אקונומיקה.
כמובן תפסו אותו, שללו לו את הרישיון, ואני לא זוכר מה עוד.
זה לא מנע ממנו להפיץ מידע שהמסכות מזיקות לבריאות.

עכשיו בהצלחה למצוא רופא אמתי שגיד לך שעדיף לא להתחסן. זה בסדר, אני אחכה.

כן הסברת. והחישוב שלך מראה שאפילו מתמטיקה של תיכון אין לך...
לא מפתיע שאתה מעדיף עצה מרופא שחושב שחיידקים "לא רוצים להזיק לנו" :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
ברור, ברור, חיידקים זה דבר לא מזיק בכלל!
יותר מ-150 שנה אנחנו מחטאים דברים בהצלחה ומשתמשים באנטיביוטיקה, והבחור הזה חושב שכל הבעיה זה מחסור בוויטמינים?

מעניין אם היה מוכן לנעול את עצמו בחדר אטום עם אבקת אנטרקס ובקבוק תוספי תזונה כדי להוכיח את התאוריה שלו? |פנים|:poop:
כמו זוכה פרס נובל שהדביק את עצמו לטובת כל האנושות.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא, היגיון שאין לך, שכל מוקדי החיסון כמעט רייקים ממתחסנים.
ברור. כל גופה בטלה בשישית כשזה מישהו שאתה לא מכיר...
הגופות הן באשמת המפגינים.
אז, למה בדיוק לא נתנו גז עכשיו?
אגב, מאפה הנתונים?
מהשכלה וניסיון מקצועי שאין לך.
עליו ללכת להתחסן. אם הוא מחפש להמשיך להתחמק, בעיה שלו.
ברור, כי אם הרופא בור, שיסבול.
מזל שאף אחד לא סופר אותך.
בקיצור, קשקשת ובזבזת ביטים... כמה שזה לא מפתיע...
לא, אין לי זמן מיותר לבזבז עליך, האינטרנט מלא ברשימת רופאים כאלו.
לא. פשוט בניגוד אליך אני לא מתיימר להיות יותר מומחה ממומחים.
אתה מתכוון להיות עיוור ולאכול כל לוקש שימכרו לך.
לצערי, יש במשפחה שלי לא מעט ניסיון עם מוסדות הרפואה בארץ, לשמחתי הרבה כמעת כולו חיובי.
אין שום סיבה שלא תהיה לך.
אם לא היית כ"כ מקובע, היית מבין שאין קשר בין הדברים.
רובם המוחלט של הרופאים מבינים בחיסונים פחות ממך.
אז כשאני רואה אחד כמוך שחושב שכל הרופאים לא יודעים מהחיים שלהם, ורק הוא עצמו יודע כי הוא "קרא מאמרים מדעיים" (יש לך בכלל את ההשכלה הנפוצה לנתח אותם?), ברור לי שיש מולי אוויל מדופלם!
הם יודעים בתחומם, בתחום שבו התמחו.
מה לעשות, בחיסונים לא התמחו וגם אלו שהתמחו, רואים את המרכיבים בתור קופסא שחורה.
מי שמבין בחיסונים הם אלו שפיתחו אותם וזה לא הרופאים, אך למה לי לבלבל אותך עם עובדות.
כן, תזכיר לי - איך עבד ממסד מדעי בתקופה של ג'ורדנו ברונו?
פיתחו כבר את הפילוסופיה של המדע? היית להם ביקורת עמיתים? פרסומים? תקשורת חופשית? הפרדת דת ומדינה?
צר לי, אך גם בפיתוח החסיון הזה לא היה בקורת עמיתים.
אם היית יודע מה זה בקורת עמיתים, לא היית מכשכש בזנב, כי היית יודע שבכדי שיהיה בקורת עמיתים, צריך זמן וזה דבר שלא היה כאן.
אתה מתכוון אריה אבני? זה שטוען שאפשר לרפא איידס בעזרת וויטמין C???
צר לי, אך מהכרותי הקצרה עימך, הבנתי שהבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך ומבלי שראיתי את דיברי הדר', אני מניח שלא הבנת את מה שקראת, אני מניח שהוא השתמש במונחים של חיזוק המערכת החיסונית ואתה הבנת את זה כריפוי.
טוב, נו, לא מפתיע כאשר מדובר בכסיל כמוך.
לא כל מי שמתהדר בתואר דוקטור הוא באמת רופא!
ברור, מי שמוצא פגם בחיסונים, צריך לשלול את רישיונו.
זה לא מנע ממנו להפיץ מידע שהמסכות מזיקות לבריאות.
אכן מסכות מזיקות לבריאות בשימוש לא נכון ולמי שיש קשיי נשימה.
זאת אגב, הסיבה שאישרו בפעילות גופנית לא לשים מסיכה.
עכשיו בהצלחה למצוא רופא אמתי שגיד לך שעדיף לא להתחסן. זה בסדר, אני אחכה.
איזה מזל שאני לא צריך לעשות את זה, כי להבדיל ממך, אני לא מחפש שמישהו ייאשר לי את בחירתי המושכלת |נחמה|
כן הסברת. והחישוב שלך מראה שאפילו מתמטיקה של תיכון אין לך...
אני מניח שאתה כ"כ |טמבל| שאפילו את הכינוי שלי, אתה לא מבין מה אומר, אחרת לא היית כותב שטות כזאת.
לא נורא, חמור קופץ בראש |נחמה|
לא מפתיע שאתה מעדיף עצה מרופא שחושב שחיידקים "לא רוצים להזיק לנו" :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
ברור, ברור, חיידקים זה דבר לא מזיק בכלל!
לך תלמד "קצת", אולי תשכיל, למרות שאין סיכוי שאתה מסוגל, אחרת היית מבין שבגוף שלך יש חיידקים והוא לא היה יכול להתקיים ללא חיידקים.
מעניין אם היה מוכן לנעול את עצמו בחדר אטום עם אבקת אנטרקס ובקבוק תוספי תזונה כדי להוכיח את התאוריה שלו? |פנים|:poop:
כמו זוכה פרס נובל שהדביק את עצמו לטובת כל האנושות.
יש לך עוד פניני חוכמה?

beatman

Member
חלקם יילכו כי יפחדו מהשלכות הסנקציות נגדם, אך הם עושים זאת מכפייה ולא מבחירה.

רק כאשר אני במקום סגור או בחברת קשישים.

אני הייתי מציע לכ"א להפעיל ספקנות מינימלית ולא לאכול את כל מה שמאכילים אותו.

מחריד, ניצול עניים. מזל שאצלנו זה לא חוקי!

אכן, לא שמו רק אותם אלא את כל המדינה.

לא הכי חכם, רק אחד כזה שלא נבהל לקרוא מאמרים אקדמיים ויודע לעשות את המסננות שלו.

צר לי לאכזב אותך, אני לא חושב שהחיסון הוא נשק ביולוגי, אני גם לא חושב שהוא אמצעי לעכוב אחריך.

שוב, צר לי לאכזב אותך, אני לא חושב שהחיסון נועד לפגוע, אלא חושב שהוא יכול לפגוע.

אתה כותב על תגובה אלרגית חריפה ואילו אני התייחסתי לתגובה אלרגית לא חריפה ואפילו נתתי לך דוגמה.

אכן ורובם המוחלט אינו שולט באימינולוגיה.

עברו רק על המקרים הקשים ותו לא.

אני שמח שאני משכיל אותך.

אני לא מתווכח עם אף אחד, אלא רק מטיל ספק בדבריהם.

דר' אבני והרשימה ארוכה ... :)

היום רואים שהסבתות צדקו בדברים שפעם זילזלו בהם, כמו מרק עוף.

ברגע שחושבים שאין שום תופעות לוואי וכל תופעת לוואי שמציגים, ישר פוסלים אותה, זה אומר דרשני ...

ליצן או עוויל כבר אמרנו?

בלי "אוויל"
נכון שהוא קילל ראשון, אך לא להיסחף.

beatman

Member

אתה בכלל שם מסכה?

כן, טוב, אני אולי לא מבין אתיקה רפואית, אבל כך גם הרופאים הבריטים האלה:

וכפי שעושים בכל ניסוי כדי שיהיה תקף, לקחו במקביל קבוצת ביקורת של 600 אלף לא מחוסנים, שגם הסתובבו חופשי באותם תנאים.
וראו הבדל ברור שלפיו חישבו כמה החיסון יעיל.

יש טעם?

טוב ננסה:
למעשה, רוב סרבניי החיסון לא מסרבים כי הם חוששים מתגובה אלרגית, אלא כי הם מאמינים שהחיסון נועד לפגוע או פוגע במקום לעזור.

ליצן כבר אמרנו?

בלי "מטומטם כמוך"
פעם הבאה אמחק הודעה|איןכניסה|

BravoMan

Active member
יש לך עוד פניני חוכמה?
כן - זוכר את הרופא ההוא שבנית עליו תקוות:
קצת באיחור, אבל נראה שבמשרד הבריאות נזכרו לשלול לו את הרישיון אחרי שהפיץ מידע כוזב על המגפה והחיסונים וניסה לשכנע אנשים לא להתחסן.

שכל מוקדי החיסון כמעט רייקים ממתחסנים.
אה, כ"כ ריקים שמכרים מבוגרים שלי שהיו בגל החיסונים הראשון נאלצו להמתין שעות.
ברור.

מה אתה בכלל יודע על מוקדי חיסון אם לא התחסנת?

הגופות הן באשמת המפגינים
אתה מתכוון באשמת עשרות אלפי חרדים בהלוויות, ועוד מספר דומה בתלמודי תורה שפתוחים בניגוד לחוק?
שלא תבין אותי לא נכון, ההפגנות בהחלט תרמו לתמותה, ואני חושב שזו טעות רצינית שהממשלה אישרה אותן, אבל פה אתה רק מראה למה החיסון חשוב כ"כ - כי אנשים לא שומרים ולא ישמרו על כללי הבטיחות!

מזל שאף אחד לא סופר אותך.
חביבי, אם היו סופרים אותי, אתה לא היית רוצה לחיות במדינה הזו :p
אתה מתכוון להיות עיוור ולאכול כל לוקש שימכרו לך.
אתה מתכוון להמשיך לעצום עיניים למציאות ולהמציא לוקשים משלך?

רובם המוחלט של הרופאים מבינים בחיסונים פחות ממך.
אה, עכשיו אתה אפילו לא מקורי!
זו מנטרה של כל מתנגד חיסונים שהסתובבה ברשתות החברתיות שנים לפני שהקורונה הופיעה.

כי כל מי שקרא פוסט וחצי בפייסבוק מבין בחיסונים יותר ממי שלמד 7 שנים רפואה, ואז התמחה עוד איזה 3 - 4 שנים תחת השגחה של מומחים.
ברור...

אך למה לי לבלבל אותך עם עובדות.
כי אם לא תקרא להמצאות שלך "עובדות", מה תעשה איתן.
יש לך בכלל מושג מה לומדים בבתי ספר לרפואה?
שאלה רטורית, בזבוז ביטים, חבל ששאלתי.

צר לי, אך גם בפיתוח החסיון הזה לא היה בקורת עמיתים.
אה, אוקיי, התחלנו לזגזג. חשבתי שתשכנע אותי שפשוט הורגים מדענים היום...
ביקורת עמיתים יש במחקרים אקדמיים שמתפרסמים ברבים.
פיתוחים של תרופות, ובכלל זה חיסונים לא עובדים כך לצערי, כי החברות צריכות להרוויח כסף.
(אגב, יש ביקורת עמיתים למחקר עליו מבוסס החיסון הזה - שיטת ה-mRNA).
בחיסונים ותרופות עושים בדיקות וניסויים, ויש גופים רגולטוריים, והחיסון עבר את כולם בהצלחה.

אבל מי אני שאבלבל אותך עם העולם האמתי...

אני מניח שהוא השתמש במונחים של חיזוק המערכת החיסונית ואתה הבנת את זה כריפוי.
יש אמרה שאני מעוד מחבב מסרט "תחת מצור 2" (זה עם סטיבן סיגל על הרכבת): "הנחה היא האמא של כל הפשלות".
לתשובה מפורטת, ראה קישור בתחילת ההודעה.

ברור, מי שמוצא פגם בחיסונים, צריך לשלול את רישיונו.
נו, נראה שמשרד בריאות מסכים איתך! יש תקווה למין האנושי, או לפחות למדינת ישראל :-P:

לך תלמד "קצת", אולי תשכיל, למרות שאין סיכוי שאתה מסוגל, אחרת היית מבין שבגוף שלך יש חיידקים והוא לא היה יכול להתקיים ללא חיידקים.
אה, סליחה, לא ידעתי שיש לי מלריה בגוף שאני צריך כדי להתקיים, תוכל בבקשה להסביר לי, אפה ניתן ללמוד עוד על זה?
אני שותה בקבוקון יוגורט פרוביוטי כל יום, רק עכשיו שמתי לב שכתוב שיש שם חיידקים. לא כתבו איזה בדיוק.
אתה יודע אם זה אנטרקס, טיפוס או סלמונלה?

(אם בכל זאת מישהו הגיוני קורא את זה, אני יודע שקשה לפעמים להעביר סרקזם ע"ג הפורום, אז רק ליתר בטחון: כל הפסקה לעיל נכתבה בסרקזם, היות וברור שהאדם שאני מגיב לו לא מבין הבדל בין סוגי חיידקים ידידותיים לסוגי חיידקים שגורמים מחלות)

יש לך עוד פניני חוכמה?
אני מבין שלך אין, כי אפילו לא מצאת תגובה מקורית, והיית חייב לחזור על מה שכבר כתבת?

לא שונה מאף דיקטטור.
גם חברים קוראים לי דיקטטור, אני רואה בזה מחמאה.
בלי "מטומטם כמוך"
צודק, לא הייתי צריך לרדת לרמה שלו...
אני חושב שדי ברור לכל קורא נורמלי בפורום עם מי יש לנו עסק פה.
ולראיה, היו עוד 2 משתתפים בשרשור הזה חוץ ממך. ממני, פותח השרשור והדיברגנט, ואף אחד לא ממש זרם איתו...

טוב, הייתי רוצה להיות דיקטטור כדי שאוכל לטפל באנשים כמוכם, ועוד כל מיני שאני חולק עליהם, אבל זה כנראה לא יקרה בקרוב, אז בינתיים אני אמשיך להוציא קיטור ולשרוף ביטים בפורום העלום הזה.
לפחות זה מספק תעבורה לתפוז...

beatman

Member
כן - זוכר את הרופא ההוא שבנית עליו תקוות:
קצת באיחור, אבל נראה שבמשרד הבריאות נזכרו לשלול לו את הרישיון אחרי שהפיץ מידע כוזב על המגפה והחיסונים וניסה לשכנע אנשים לא להתחסן.

ברור.

אתה מתכוון באשמת עשרות אלפי חרדים בהלוויות, ועוד מספר דומה בתלמודי תורה שפתוחים בניגוד לחוק?
שלא תבין אותי לא נכון, ההפגנות בהחלט תרמו לתמותה, ואני חושב שזו טעות רצינית שהממשלה אישרה אותן, אבל פה אתה רק מראה למה החיסון חשוב כ"כ - כי אנשים לא שומרים ולא ישמרו על כללי הבטיחות!

חביבי, אם היו סופרים אותי, אתה לא היית רוצה לחיות במדינה הזו :p

זו מנטרה של כל מתנגד חיסונים שהסתובבה ברשתות החברתיות שנים לפני שהקורונה הופיעה.

כי כל מי שקרא פוסט וחצי בפייסבוק מבין בחיסונים יותר ממי שלמד 7 שנים רפואה, ואז התמחה עוד איזה 3 - 4 שנים תחת השגחה של מומחים.
ברור...

פיתוחים של תרופות, ובכלל זה חיסונים לא עובדים כך לצערי, כי החברות צריכות להרוויח כסף.
בחיסונים ותרופות עושים בדיקות וניסויים, ויש גופים רגולטוריים, והחיסון עבר את כולם בהצלחה.

יש אמרה שאני מעוד מחבב מסרט "תחת מצור 2" (זה עם סטיבן סיגל על הרכבת): "הנחה היא האמא של כל הפשלות".

נו, נראה שמשרד בריאות מסכים איתך! יש תקווה למין האנושי, או לפחות למדינת ישראל :-P:

אה, סליחה, לא ידעתי שיש לי מלריה בגוף שאני צריך כדי להתקיים, תוכל בבקשה להסביר לי, אפה ניתן ללמוד עוד על זה?
אני שותה בקבוקון יוגורט פרוביוטי כל יום, רק עכשיו שמתי לב שכתוב שיש שם חיידקים. לא כתבו איזה בדיוק.

(אם בכל זאת מישהו הגיוני קורא את זה, אני יודע שקשה לפעמים להעביר סרקזם ע"ג הפורום, אז רק ליתר בטחון: כל הפסקה לעיל נכתבה בסרקזם, היות וברור שהאדם שאני מגיב לו לא מבין הבדל בין סוגי חיידקים ידידותיים לסוגי חיידקים שגורמים מחלות)

אני מבין שלך אין, כי אפילו לא מצאת תגובה מקורית, והיית חייב לחזור על מה שכבר כתבת?

גם חברים קוראים לי דיקטטור, אני רואה בזה מחמאה.

ולראיה, היו עוד 2 משתתפים בשרשור הזה חוץ ממך. ממני, פותח השרשור והדיברגנט, ואף אחד לא ממש זרם איתו...

טוב, הייתי רוצה להיות דיקטטור כדי שאוכל לטפל באנשים כמוכם, ועוד כל מיני שאני חולק עליהם, אבל זה כנראה לא יקרה בקרוב, אז בינתיים אני אמשיך להוציא קיטור ולשרוף ביטים בפורום העלום הזה.

הנה, אז אתה מודה שאתה דיקטטור |שטן|

דיברגנט חדש

Well-known member
מי קבע שזה מידע כוזב?
לכל הידוע, הקהילה המדעית מודים שרב הנסתר על הגלוי בכל הקשור למגפה הזאת וגם בהקשר של החיסון ובנוסף, כל פעם, אנו מגלים עוד ועוד הסתרות, כמו למשל, שישנם 145 מתים מעל גיל 60 לאחר קבלת החיסון השני נכון לבינתיים :(
ברור.
התייחסתי לעכשיו ולא לכל אלו שהיו בפאניקה.
אם היה לך יושרה מינימלית, היית מבין את זה וגם הנתונים מראים את זה שבגל הראשון היה התנפלות, לכן הגיעו לכ-4.5 מליון מחוסנים במנה הראשונה ולכ-3.1 מליון מחוסנים במנה השנייה.
דווקא, כן הייתי, ליוויתי את אימי ואיך שהעבירה את הכרטיס, כבר קראו לה להיכנס.
שלא תבין אותי לא נכון, ההפגנות בהחלט תרמו לתמותה, ואני חושב שזו טעות רצינית שהממשלה אישרה אותן
לא, דווקא אני יודע בדיוק למה התכוונתי, בגל הראשון, נתניהו הצליח לשכנע את הרבנים לציית להנחיות והם צייתו בצורה טובה יותר מכלל הציבור ואפילו זכו לשבחים על כך.
באו המפגינים והראו להם שלא צריך לציית להנחיות, שמותר להתקהל, כך שהחרדים אמרו ובצדק, שאם הם יכולים להתקהל, אין כאן פיקוח דוחה תורה ועל כן, מותר להם ללמוד תורה.
שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שזו התנהגות ילדותית שאם פלוני עושה עבירה, זה מכשיר אותי גם לעשות, אך זה המצב וחבל שהממשלה נכנעה ואישרה להם להפגין.
אבל פה אתה רק מראה למה החיסון חשוב כ"כ - כי אנשים לא שומרים ולא ישמרו על כללי הבטיחות!
אתה, שוב, מניח שהחיסון יעיל כפי שהצהירו.
כולי תקווה שאתה צודק ואני טועה, אך בינתיים, כפי שכתבתי מעלה, ממה שפורסם אתמול בחדשות, ישנם 145 מתים מעל גיל 60 לאחר קבלת החיסון השני נכון לבינתיים :(
חביבי, אם היו סופרים אותי, אתה לא היית רוצה לחיות במדינה הזו
כנראה :)
מעניין, איזה לוקש תספר לנו על מס' המתים שהצגתי מעלה לאחר החיסון השני כאשר לא ידוע, אם זה באשמת החיסון או באשמת המגפה שהחיסון לא עשה את עבודתו כנדרש?

ברור...
אחד כזה קרא יותר מאשר רופא שאינו אימונולוג.
בוא נעשה לך דוגמא מתחום שאינו רפואה, נניח מפיזיקה, האם לדעתך פיזיקאי שלא התמחה בחקר החלל מבין טוב יותר מאשר פלוני שמתעניין בחלל וקרא כל חומר אפשרי עליו?
מסתבר שזה לא כ"כ רטורי |נחמה| כי בהחלט יש לי מושג ואפילו במסגרת הדוקטוראט שלי, הייתי צריך לקחת כמה קורסים שנלמדים שם.

באמת? תודה שחידשת לי.
רק לידע כללי, אם היה נעשה כל מה שציינת, היו מקבלים אישור מה-FDA ולא אישור לשעת חירום.

ד"ר מיכל הרן ועו"ד ירון דוד על השתקת רופאים והדיקטטורה הרפואית.

נו, נראה שמשרד בריאות מסכים איתך! יש תקווה למין האנושי, או לפחות למדינת ישראל
ככה משתיקים רופאים שמגלים תופעות לוואי של החיסון ואח"כ מתפלאים שאין תופעות לוואי ואין נפגעי חיסונים |לא|
האמינות של משרד הבריאות יורדת כל פעם עוד צעד.

העיקר שאתה מבין, או לייתר דיוק, חושב שמבין |נחמה|
כמה אפשר להיות תקליט שבור ולחזור על אותם הסברים לאותן סיסמאות ריקות מתוכן?

התבלבלת, אני זה שירד לרמתך ותאמין לי, היה לי מאוד קשה.
אגב, כל הסיבות האחרות הן המצאה שלך בלבד כי זה שרשור ישן, ארוך ואנשים כבר לא מתמצאים בו.

beatman

Member
בהחלט, לא זכור לי שכתבתי משהו על נשק ביולוגי, למרות שאני לא פוסל על הסף את האפשרות הזאת וכראיה, הנגיף עמיד בצורה כזאת שהסיכוי שנהייה כדרך הטבע לא סבירה.
לענייננו, אדם יודע, אם הוא סובל מאלרגיות כלשהם, שאין עליהם מניעת חיסון, כמו למשל אורטיקריה והוא יודע שטריגר של חיסון יכול לעורר ולהחמיר את המצב.
אם לא היית מוזן רק ממה שמאכילים אותך וקורא קצת חומר על החיסון, רצוי מאמרים אקדמיים, היית נתקל במונח 'סערת ציטוקונים'.

פשש מדהים!
רוצה לנסות שוב?

הבנת הנקרא.

האם רופא משפחה מבין בחיסונים טוב יותר מדר' חיים רוזנטל?

טוב לך בחיים הורודים שלך, שאתה מאמין שהאדם יודע הכל, אך המציאות היא שרב הנסתר על הגלוי והלוואי שהיינו יודעים הכל על המחלה והחיסון.

אז, זהו שאין קונצנזוס רפואי והלוואי שהיה.

למי ידוע?
מי שמאמין שהחיסון מושלם ולא יכול להזיק, ממש לא ניתן להתחשב בדעותיו, גם אם הוא בכיר במשרד הבריאות הארצי או העולמי.

"טוב לך בחיים הורודים שלך, שאתה מאמין שהאדם יודע הכל, אך המציאות היא שרב הנסתר על הגלוי והלוואי שהיינו יודעים הכל על המחלה והחיסון."
- מדוייק מאוד.
הוא משוכנע שהוא יודע ב-100% והוא מרשה לעצמו עם התירוץ הזה לכפות על אחרים, לא שונה מאף דיקטטור.

beatman

Member
ברור!
זו הסיבה שהיינו צריכים להמציא רנטגן, אולטראסאונד, MRI, בדיקות אלרגיה, ועוד 1001 אבחונים רפואיים |פנים|

לא מבין את ההקשר של השאלה - אני מניח שהרופא הזה כתב משהו נגד חיסונים, או לפחות משהו שכל מיני אנשים פרשו כהתנגדות לחיסונים?

ככל שזה נוגע לחיסון הספציפי נגד COVID-19, אני לא מסתמך על רופא אחד ספציפי - אני מסתמך על קונצנזוס מדעי, שזה בתורו נבנה על נתוני אמת מהשטח, הן בניסויים קליניים של גופים רגולטוריים כמו FDA האמריקני, והן מחקרים של קופות חולים ומשרד הבריאות על מליוני אנשים בארץ שהתחסנו.

אולי אם הייתי צריך להיות הראשון בעולם שלוקח את החיסון, היה לנו על מה לדבר, אבל נכון להיום בעולם כולו ניתנו כבר 188 מליון מנות חיסון!
אז אני לא צריך לסמוך לא על דר' רוזנטל, ולא על כל רופא בודד אחר - אני סומך על ראיות, ועל קונצנזוס בין רוב הרופאים בעולם!
אם יהיו חיסונים בעתיד, אני בעד לכפות עליך לקבל את החיסון ראשון בעולם!;-)
זה חיוני וייגן על כולנו, נתרים את גופך (בכח!) בשביל שלא תסכן את כולנו בעתיד.

BravoMan

Active member
אם יהיו חיסונים בעתיד, אני בעד לכפות עליך לקבל את החיסון ראשון בעולם!;-)
זה חיוני וייגן על כולנו, נתרים את גופך (בכח!) בשביל שלא תסכן את כולנו בעתיד.
זהו, נגמרו לך טיעונים הגיוניים?
כל מה שיש לך זה "לאיים"?

אתה יודע כמה אנשים אמיצים ברחבי העולם סיכנו את החיים שלהם, והקריבו את החיים שלהם במלחמה במגפה הזו?
וכל מה שאתה עושה פה, זה לירוק להם בפרצוף, ולהגן על אלה שבגללם רק עוד יצטברו קרבנות.

ורק שתדע - ניסיתי להתחסן הרבה לפני שפתחו את קבוצת הגיל שלי, אבל לא הצלחתי.
כן, בניגוד אליך אני מבין מצוין כמה החיסון חשוב לי ולסובבים אותי.

האמת, כתבתי פה כמה שורות להגיב ל-"טיעון" שלך, אבל אז מחקתי.
אני לא ארד לרמה הזו.
ברור לי שאתה מקרה עבוד.
לא נותר לי אלא לאחל לך שלא תפגע, ולא תפגע בקרובים לך. ושאחד מאלה שאתה מגן עליהם וממציא להם תירוצים לא יעשה זאת...

beatman

Member
זהו, נגמרו לך טיעונים הגיוניים?
כל מה שיש לך זה "לאיים"?

אתה יודע כמה אנשים אמיצים ברחבי העולם סיכנו את החיים שלהם, והקריבו את החיים שלהם במלחמה במגפה הזו?
וכל מה שאתה עושה פה, זה לירוק להם בפרצוף, ולהגן על אלה שבגללם רק עוד יצטברו קרבנות.

ורק שתדע - ניסיתי להתחסן הרבה לפני שפתחו את קבוצת הגיל שלי, אבל לא הצלחתי.
כן, בניגוד אליך אני מבין מצוין כמה החיסון חשוב לי ולסובבים אותי.

האמת, כתבתי פה כמה שורות להגיב ל-"טיעון" שלך, אבל אז מחקתי.
אני לא ארד לרמה הזו.
ברור לי שאתה מקרה עבוד.
לא נותר לי אלא לאחל לך שלא תפגע, ולא תפגע בקרובים לך. ושאחד מאלה שאתה מגן עליהם וממציא להם תירוצים לא יעשה זאת...

אני לא ירקתי לאף אחד בפרצוף.
רק העמדתי מראה מול פרצופך, אתה רוצה לכפות על אחרים חיסון ? אני מקווה שיכפו עליך משהו שמאוד תתנגד לו.
הטיעון שנתתי הוא חסר הגיון בדיוק כפי שטענות שלך שלא מתחסנים מסכנים אנשים אחרים היא לא הגיונית.
תודה, מאחל גם לך בריאות והתפכחות מרעיונות טוטאליטריים.

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
הגבלת חופש התנועה, מהווה חובה סמויה או אמצעי לחץ, קיצוץ בזכויות אדם לחופש תנועה.
אמנם לא חובה מפורשת להתחסן... אבל זה בהחלט אמצעי לחץ.

אתה מוזמן גם לצפות בדברי רופאים מרחבי העולם שמדברים על כך שאין שום מגיפה, ועל כך שבטיחותו של החיסון מעולם לא הוכחה.
למעשה, אם הוכח משהו, זאת מסוכנותו של החיסון. כך לדבריהם.

אתה כמובן מוזמן לצפות בדבריהם של יותר רופאים שאומרים את ההיפך.

BravoMan

Active member
מגיפה יש, אך דווח אתמול בחדשות שהיא בדעיכה בכל הארצות ללא תלות התנהלות המדינה ובטח ללא תלות בחיסונים.
זה שקר מוחלט!
אפה הדיווח?
לא קשה למצוא סטטיסטיקה על כמות המתים בכל המדינות, ולא קשה לראות הבדל חד וברור בין מדינות ממושמעות שמטפלות חזק במגפה, כמו ניוזילנד וסין, לבין כאלה שמטפלות חלש (ישראל) או לא מטפלות כלל כמו ארה"ב, עם יותר מ-400 אלף מתים - יותר ממלחמת העולם השנייה!

תפסיק להפיץ שקרים!

למעלה