חברים בואו נדבר ברצינות אנחנו כולנו אותו עם ...

ערני31

Well-known member
דוברים את אותה שפה חוגגים את אותם חגים שירתנו באותו צבא ועוד מיליון דברים משותפים לכולנו הפירוד ביננו רק מפורר והופך אותנו לאומה חלשה וברצינות אם זה מה שגורמת לנו העובדה שיש לנו מדינה רק לריב כל הזמן אז שתלך המדינה לעזאזל בשביל מה אבותינו כמהו לפיסת הארץ הטובה הזאת כדי שבניהם ובנותיהם יגיעו אליה וכל הזמן יריבו הרי ידוע לכולם למה נחרב הבית השני כן כן זה האחרון יחד עם כל השפע והטוב שהוא גרם לנו ושאותם איבדנו בחורבנו אני יודע שדבריי לא יתקבלו על רבים אבל אם רק אחד או שניים יקבלו ויבינו את המסר אז שווה לי ההשקעה לכתוב מדם ליבי הרי בסופו של דבר הקרבות האלה הם כולם על כסף מה יעשה הנבחר בכספי המיסים ולאן הוא ינתב אותם ובשביל זה כולם מתנגחים אחד בשני אז סליחה על ההקצנה אבל מה אנחנו רוצחים שכירים חיי אדם חשובים פחות מכסף? זה התרבות של הגויים לא לנו התרבות הזו אנחנו שאמורים להיות אור לגויים צריכים להרבות באהבת חינם לחיות לפי העיקרון שתמיד אבל תמיד חיי אדם ובריאותו שווים תמיד יותר מכל הון שבעולם ואם לא אז לעזאזל כל מה שאנחנו מתפארים ביחודיותנו חס ושלום מדובר פה בקודשי ישראל עם ישראל תורת ישראל וארץ ישראל אז יאללה בואו נתאחד ולעזאזל הכסף מי יכול עלינו

נערך לאחרונה ב:

אבנר ג

Well-known member
דוברים את אותה שפה חוגגים את אותם חגים שירתנו באותו צבא ועוד מיליון דברים משותפים לכולנו הפירוד ביננו רק מפורר והופך אותנו לאומה חלשה וברצינות אם זה מה שגורמת לנו העובדה שיש לנו מדינה רק לריב כל הזמן אז שתלך המדינה לעזאזל בשביל מה אבותינו כמהו לפיסת הארץ הטובה הזאת כדי שבניהם ובנותיהם יגיעו אליה וכל הזמן יריבו הרי ידוע לכולם למה נחרב הבית השני כן כן זה האחרון יחד עם כל השפע והטוב שהוא גרם לנו ושאותם איבדנו בחורבנו אני יודע שדבריי לא יתקבלו על רבים אבל אם רק אחד או שניים יקבלו ויבינו את המסר אז שווה לי ההשקעה לכתוב מדם ליבי הרי בסופו של דבר הקרבות האלה הם כולם על כסף מה יעשה הנבחר בכספי המיסים ולאן הוא ינתב אותם ובשביל זה כולם מתנגחים אחד בשני אז סליחה על ההקצנה אבל מה אנחנו רוצחים שכירים חיי אדם חשובים פחות מכסף? זה התרבות של הגויים לא לנו התרבות הזו אנחנו שאמורים להיות אור לגויים צריכים להרבות באהבת חינם לחיות לפי העיקרון שתמיד אבל תמיד חיי אדם ובריאותו שווים תמיד יותר מכל הון שבעולם ואם לא אז לעזאזל כל מה שאנחנו מתפארים ביחודיותנו חס ושלום מדובר פה בקודשי ישראל עם ישראל תורת ישראל וארץ ישראל אז יאללה בואו נתאחד ולעזאזל הכסף מי יכול על
דוברים את אותה שפה חוגגים את אותם חגים שירתנו באותו צבא ועוד מיליון דברים משותפים לכולנו הפירוד ביננו רק מפורר והופך אותנו לאומה חלשה וברצינות אם זה מה שגורמת לנו העובדה שיש לנו מדינה רק לריב כל הזמן אז שתלך המדינה לעזאזל בשביל מה אבותינו כמהו לפיסת הארץ הטובה הזאת כדי שבניהם ובנותיהם יגיעו אליה וכל הזמן יריבו הרי ידוע לכולם למה נחרב הבית השני כן כן זה האחרון יחד עם כל השפע והטוב שהוא גרם לנו ושאותם איבדנו בחורבנו אני יודע שדבריי לא יתקבלו על רבים אבל אם רק אחד או שניים יקבלו ויבינו את המסר אז שווה לי ההשקעה לכתוב מדם ליבי הרי בסופו של דבר הקרבות האלה הם כולם על כסף מה יעשה הנבחר בכספי המיסים ולאן הוא ינתב אותם ובשביל זה כולם מתנגחים אחד בשני אז סליחה על ההקצנה אבל מה אנחנו רוצחים שכירים חיי אדם חשובים פחות מכסף? זה התרבות של הגויים לא לנו התרבות הזו אנחנו שאמורים להיות אור לגויים צריכים להרבות באהבת חינם לחיות לפי העיקרון שתמיד אבל תמיד חיי אדם ובריאותו שווים תמיד יותר מכל הון שבעולם ואם לא אז לעזאזל כל מה שאנחנו מתפארים ביחודיותנו חס ושלום מדובר פה בקודשי ישראל עם ישראל תורת ישראל וארץ ישראל אז יאללה בואו נתאחד ולעזאזל הכסף מי יכו

דוברים את אותה שפה חוגגים את אותם חגים שירתנו באותו צבא ועוד מיליון דברים משותפים לכולנו הפירוד ביננו רק מפורר והופך אותנו לאומה חלשה וברצינות אם זה מה שגורמת לנו העובדה שיש לנו מדינה רק לריב כל הזמן אז שתלך המדינה לעזאזל בשביל מה אבותינו כמהו לפיסת הארץ הטובה הזאת כדי שבניהם ובנותיהם יגיעו אליה וכל הזמן יריבו הרי ידוע לכולם למה נחרב הבית השני כן כן זה האחרון יחד עם כל השפע והטוב שהוא גרם לנו ושאותם איבדנו בחורבנו אני יודע שדבריי לא יתקבלו על רבים אבל אם רק אחד או שניים יקבלו ויבינו את המסר אז שווה לי ההשקעה לכתוב מדם ליבי הרי בסופו של דבר הקרבות האלה הם כולם על כסף מה יעשה הנבחר בכספי המיסים ולאן הוא ינתב אותם ובשביל זה כולם מתנגחים אחד בשני אז סליחה על ההקצנה אבל מה אנחנו רוצחים שכירים חיי אדם חשובים פחות מכסף? זה התרבות של הגויים לא לנו התרבות הזו אנחנו שאמורים להיות אור לגויים צריכים להרבות באהבת חינם לחיות לפי העיקרון שתמיד אבל תמיד חיי אדם ובריאותו שווים תמיד יותר מכל הון שבעולם ואם לא אז לעזאזל כל מה שאנחנו מתפארים ביחודיותנו חס ושלום מדובר פה בקודשי ישראל עם ישראל תורת ישראל וארץ ישראל אז יאללה בואו נתאחד ולעזאזל הכסף מי יכול עלינו
דברים כדורבנות
רק חבל שלא חשבתם על זה בשעות שקדמו לאותו ערב ב-4 בגנובמבר 95

נערך לאחרונה ב:

ערני31

Well-known member
מי אלו 'חשבתם' אני הייתי בן חמש בערך כשזה קרה וזה נושא כאוב בהיסטוריה של עמנו אבל עוד דוגמא למה קורה כשלא מתחילים מאהבת חינם..

שחר 676

Well-known member
מנהל
דברים כדורבנות
השמאל עסק ברציחות פוליטיות לא פחות מן הימין.....אני מהין לומר שאפילו יותר.

מעבר לכך - איזו אחדות יכולה להיות עם "גויים לעתיד" אשר אינם סולדים מהתבוללות וזאת בשם שנאתם לדת אבותיהם - איזו אחדות יכולה להיות עם כאלה הבטוחים שחלק ניכר מהעם היהודי הם בבונים / קופים ?

אבנר , בקרוב ( בדורות הקרובים ) אנו לא נהיה חלק מאותו עם וזאת בשל התבוללות בלתי נמנעת של שושלתך העתידית. אז למה לי להטריד עצמי בנושא אחדות עם "גוי לעתיד" מסוגך ?

ערני31

Well-known member
כל עוד חיים באותה חלקת ארץ צריך שתהיה אהבה מה שיהיה בעתיד זה עניין ששייך לעתיד וברגע שקבוצה מתוכנו תתאחד באהבת חינם ממילא גם הגויים יאהבו אותנו

שחר 676

Well-known member
מנהל
כל עוד חיים באותה חלקת ארץ צריך שתהיה אהבה מה שיהיה בעתיד זה עניין ששייך לעתיד וברגע שקבוצה מתוכנו תתאחד באהבת חינם ממילא גם הגויים יאהבו אותנו
תקשיב טוב ערני - אבנר , גוי ואבוי , ספי , ג'קי , סתוונית ושאר השמאלניה בפורום זה תומכים בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית - איזה סוג של אחדות אני יכול לקיים איתם ?

אין בינינו שום מכנה משותף , האינטרסים שלנו שונים לחלוטין - הם מבקשים לפורר את המאחד בינינו , הם מבקשים להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה.

שיהיה לך ברור , הם שונאים אותי לא פחות משאני שונא אותם - לי רק אין שום בעיה להודות בכך , איני צבוע.

ערני31

Well-known member
ובדיוק בגלל הדברים האלו שאמרת אנחנו צריכים להתאחד באהבת חינם מי שנשארה לו טיפת רצון ליציאה מגלות לגאולה שלימה הבנת? להפנות את הכוחות פנימה באהבה ולא החוצה בשנאה..

evglev1

Well-known member
מנהל
ובדיוק בגלל הדברים האלו שאמרת אנחנו צריכים להתאחד באהבת חינם מי שנשארה לו טיפת רצון ליציאה מגלות לגאולה שלימה הבנת? להפנות את הכוחות פנימה באהבה ולא החוצה בשנאה..
איזו אהבת חינם יכולה להיות עם ניצן הורביץ' שתירץ את הסירוב שלו להתאחד עם מירב מיכאלי בטענה שהם המפלגה היחידה שגם בתקופת משבר הקורונה נלחמת נגד התיישבות יהודית ביהודה ושומרון?

evglev1

Well-known member
מנהל
תקשיב טוב ערני - אבנר , גוי ואבוי , ספי , ג'קי , סתוונית ושאר השמאלניה בפורום זה תומכים בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית - איזה סוג של אחדות אני יכול לקיים איתם ?

אין בינינו שום מכנה משותף , האינטרסים שלנו שונים לחלוטין - הם מבקשים לפורר את המאחד בינינו , הם מבקשים להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה.

שיהיה לך ברור , הם שונאים אותי לא פחות משאני שונא אותם - לי רק אין שום בעיה להודות בכך , איני צבוע.
הם הצביעו למירב מיכאלי, ניצן הורביץ' ואיימן עודא, אבל אתה מחרים גם את לפיד וגנץ.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הם הצביעו למירב מיכאלי, ניצן הורביץ' ואיימן עודא, אבל אתה מחרים גם את לפיד וגנץ.
ברור - לפיד וגנץ שמאלנים לחלוטין , הם בני בריתם הטבעיים של מיכאלי , ניצן הורביץ ואיימן עודה.

לפיד מיעט להופיע בתקשורת לפני הבחירות רק בכדי לסייע למפלגת העבודה ומרצ לעבור את אחוז החסימה.

evglev1

Well-known member
מנהל
השמאל עסק ברציחות פוליטיות לא פחות מן הימין.....אני מהין לומר שאפילו יותר.

מעבר לכך - איזו אחדות יכולה להיות עם "גויים לעתיד" אשר אינם סולדים מהתבוללות וזאת בשם שנאתם לדת אבותיהם - איזו אחדות יכולה להיות עם כאלה הבטוחים שחלק ניכר מהעם היהודי הם בבונים / קופים ?

אבנר , בקרוב ( בדורות הקרובים ) אנו לא נהיה חלק מאותו עם וזאת בשל התבוללות בלתי נמנעת של שושלתך העתידית. אז למה לי להטריד עצמי בנושא אחדות עם "גוי לעתיד" מסוגך ?
דווקא לפיד הביע עמדה דו משמעית וכניצול שואה הביע את הקושי שלו עם ההתבוללות של צחי הלוי כשנישא ללוסי אהריש.

evglev1

Well-known member
מנהל
דברים כדורבנות
דווקא חשבנו שאם אתם הפגנתם עם שלטים "בגין רוצח" ושרתם שיר כאילו המלחמה היא מלחמה פרטית ששר ביטחון שמן שמקריב חיילים בשביל הצרכים הפרטיים והפוליטיים שלו, שערה לא נפלה מראש המנהיגים שלנו ודווקא איש שלנו התעצבן וזרק רימון על אלה שהאשימו את ראש ממשלה בכך שערבים נוצרים בלבנון רצחו פלסטינים מוסלמים בלבנון אז באמת לא חשבנו שבגלל שלט "רבין בוגד" ושלט "השלום הזה הורג" יימצא חמום מוח שיירה בראש הממשלה. וגם לא חשבנו שראש ממשלה שמחצית מהעם חושב שהוא יכול לעשות הרבה יותר כדי למנוע פיגועי טרור ורואים בעובדה שאוטובוס מתפוצץ כל חודש תוצאה ישירה של המדיניות שלו יבטח בציבור בצורה עיוורת כמו שהוא בטח בערפאת או לפחות שידר כלפי חוץ שהוא בוטח ויסתכן להסתובב ללא שכפ"ץ.

Harrington

Well-known member
מנהל
הריבים מלמדים, לפחות בתיאוריה, דווקא על אהבת כל המעורבים למדינה. נכון, הריבים תוקפניים מדי. קיצוניים מדי. האמירות עברו מזמן את גבולות הטעם הטוב. אבל בכל זאת. מי שלא אכפת לו מהמדינה, גם לא 'רב' עליה.

כיצד כל זה קשור לכסף לא לגמרי הצלחתי להבין.

ערני31

Well-known member
שים לב לשיח זה הכל קשור לכסף ברגע שהוא מאבד מערכו אין על מה לריב וזה מה שאני חוזר ואומר כאן התאוות בצע הזאת גומרת אותנו אנחנו צריכים לראות אנשים לפני כסף ולא כסף לפני אנשים צא וראה איך השוק מתנהל עם כל החוק והמשפט וגופי הבטחון אנשים דורסים אחד את השני בשביל כסף וספציפית לעניין הפוליטי כמו שאמרתי זה הכל שאלה של מי אתה רוצה שיגבה את המיסים ולאן הוא יפנה אותם

Harrington

Well-known member
מנהל
שים לב לשיח זה הכל קשור לכסף ברגע שהוא מאבד מערכו אין על מה לריב
סורי, אבל רצוני בטובת מדינת ישראל לא קשורה כהוא זה לכסף. כך גם דעתי הפוליטית לא. לעניות דעתי רוב רובו של הציבור כלל לא חושב על כסף בבואו 'לריב' על מי צריך להנהיג את המדינה וכו', ובכל זאת כולם (אותה קבוצה) מעוניינת אך ורק בטובת המדינה מתוך אהבה לה.

שאלות כספיות, יתכן שהן חלק מהשקפה פוליטית. אבל לא נראה לי שיש אפילו בן אדם אחד שזה עיקר עניינו בהקשר הזה.
צא וראה איך השוק מתנהל עם כל החוק והמשפט וגופי הבטחון אנשים דורסים אחד את השני בשביל כסף
איך אצא ואראה? החוק והמשפט מתנהלים בדרך שהם מתנהלים, אך אין לכך שום קשר לענייני כסף. מי שמפרש את החוק בדרך מסוימת (למשל שמנהיג לא יכול להמשיך בתפקידו) ומי שמפרש את החוק אחרת, אף אחד מהם לא חושב על כסף באותו רגע. אז היכן אני אמור לראות כאן בדיוק אנשים ש"דורסים אחד את השני בשביל כסף" כאשר עסקינן בגופי בטחון וענייני חוק ומשפט? אין שום קשר בין הדברים.
וספציפית לעניין הפוליטי כמו שאמרתי זה הכל שאלה של מי אתה רוצה שיגבה את המיסים ולאן הוא יפנה אותם
לא. ממש לא. כמובן שסדר עדיפויות כלכלי גם הוא חשוב. לרגע לא מכחיש זאת. אבל זאת ממש לא הנקודה היחידה על-פיה אבחן את מי אני רוצה שינהיג את המדינה. לעניות דעתי אמירה זו אינה נכונה כאמור לגבי רוב הציבור, שמאל וימין כאחד.

ערני31

Well-known member
לגבי החלק הראשון של דבריך אין שום דבר טוב בריב או כל דבר שקשור לאלימות
אפשר לקיים דיון שנובע מאהבה ולמצוא את המשותף שיגרום לאהבה וגם אם אין אז פשוט להשתמש באהבת חינם ורק ככה מגיעים לתוצאה שטובה לכולם אבל אם הנקודת פתיחה היא 'מה יוצא לי מזה?' אז מגיעים למה שאתה רואה היום

Harrington

Well-known member
מנהל
לגבי החלק הראשון של דבריך אין שום דבר טוב בריב או כל דבר שקשור לאלימות
מצוין, כי גם לא כתבתי דבר כזה בשום מקום, לא בחלק הראשון של דברי ולא בשום חלק אחר :).
אם הנקודת פתיחה היא 'מה יוצא לי מזה?' אז מגיעים למה שאתה רואה היום
מה לעשות שיש הרבה מאוד אנשים שאוהבים את המדינה ורוצים בטובתה (ע"פ השקפתם) גם בלי לשאול את השאלה הזאת? זה כאמור, לעניות דעתי, רובו המוחלט של הציבור. כן, גם של זה שאני חלוק עליו תהומית בהשקפותיו והתנהלותו הפוליטית. למעשה אלו שחושבים בהקשר הזה רק 'מה ייצא לי מזה' הם לענ"ד מתי מעט, אם קיימים בכלל.

למעלה