חברים, דרושה כאן תפילה

ooorit

New member
אני מאחלת לה רק טוב

היא עשתה כ"כ הרבה טוב לאנשים... תמיד עוזרת כשרק יכולה - מגיע לה שגם לה יעזרו עכשיו. גם אנחנו מפה, בתפילות, וגם משמים. רפואה שלמה!

Salem

New member
רק בריאות ../images/Emo101.gif

שתבריא במהרה. שלחתי לך מסר.

Jonatan 44

New member
שתהיה בריאה../images/Emo70.gif

קפץ לי הלב בפעם הראשונה כאשר קראתי הודעתך, וגם בפעם השנייה והשלישית. אני מקווה מאוד שענבל תחלים במהרה, וכמובן אם יש משהוא שאני יכול לעזור בו תישלח לי הודעה. יונתן.

ilaya

New member
ענבל שלנו - רק בריאות !!! ../images/Emo186.gif

ענבל, הרבה הרבה בריאות, אני מקווה ומאמין שתחזרי אלינו בהקדם עם כוחות מחודשים. אני התחלתי להתפלל

havlaz

New member
החלמה מהירה ../images/Emo201.gif

מקווה שהמצב משתפר ושתצא מזה כמה שיותר מהר

אני שמח לעדכן .. ../images/Emo26.gif

בעקבות שיחה עם בן זוגה (אני בקשר יום יומי איתו) שהמצב שלה השתפר, היא חזרה להכרה חלקית. הדרך עוד ארוכה אבל כולם מאוד אופטימים לגבי העתיד
אני אישית מתפלל כל יום לשלומה

moty125

New member
איך? ככה פתאום? למה?

יאוו ממש אין לי הרבה מה לומר חוץ משאני מאוד מקווה שהיא תחזור לעצמה במהרה חוץ מזה שאני השמח לדעת איך כל זה קרה..

../images/Emo26.gif עדכון

ובכן, תפילותינו נענו
לא נרחיב יותר מידי כי היא שונאת שמדברים עליה, אבל ב"ה הבחורה חיה, נושמת (בעצמה
) ובועטת. חזרה להכרה, נושמת לבד וזוכרת הייטב אנשים/דברים. עוד יש לה כל מיני דברים שצריכים תיקון, אבל ככלל - המצב יציב והיא מדברת ונמצאת בשלבי שיקום סופי לפני יציאה מטיפול נמרץ. היא הפתיעה את כל הרופאים עם קצב ההשתקמות, כך שדיי קשה לצפות שלבי חזרה לתפקוד מלא. אבל כולנו מקווים וממשיכים להיתפלל להחלמתה המלאה בקרוב
אלי.

ilaya

New member
יש ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ברגע שאפשר יהיה לשלוח פרחים (עוד לפני שאפשר לבוא לבקר), רק תגיד ! איזה יופי ! עילי

למעלה