חברים חברים....

חברים חברים....

אני לא יודע אם זה מזיז למישהו פה אבל אנסה בכל זאת! נייטוויש מגיעים לישראל !!! הם פותחים את הטור עם הסולנית החדשה שלהם בארץ!!! לחצו -כאן-

W a C K o

New member
זה הבעיה

סולנית חדשה.. קול שונה והם לא נשמעים כמו שהם היו נשמעים הם נהרסו לדעתי בדיוק כמו שמטליקה נהרסו עם האלבום שלהם סת' אנגר.. שהתיפוף שם נשמע כמו תיפוך בחינה תימנית על פחים

מה שנכון נכון אבל...

הם עדיין מוסיקאים ענקיים ולדעתי ההשקעה באלבום האחרון ובאלבום הקרב היא לא נורמלית וההופעה הולכת להיות מטורפת לגמרי והתחשב בזה שזה גם בהנגר 11 וזה הופעה ראשונה בטור העולמי שלהם... דרך אגב שמעתם את השיר החדש שיצא להם?

סנעיר

New member
"מזיז פה למישהו"?!

כל חיי היו מסע מפרך אחד ארוך שכוון לנקודת הסיום הזו! אני באמת חושש שאחרי שאני אראה אותם מופיעים לא יהיה לי למה לשאוף יותר בחיים. מהפעם הראשונה ששמעתי את come cover me, בערב חורפי מנומנם בתוכנית של דימה [כבוד
|ז"ל|], התחילו לרוץ לי בראש פנטזיות מטורפות על מסע לעיר הקודש [הלסינקי כמובן] ועמידה איתנה וגאה, מזרחי מקופח בין ויקינגים לבקנים, בשורה הראשונה, מול עלמת החן בעלת הקול המושלם. כשראיתי ברשימת ההופעות שלהם את המילה Israel וליידה התאריך 10-06-07 לא האמנתי למראה עיניי. נתתי לעצמי כאפה, קלטתי שזו השיטה האמריקאית ובכלל מדובר על אוקטובר, ועדיין לא האמנתי. ועד שה-toop הראשון לא ישמיע את קולו אני עדיין לא אאמין...לא עוד הופעות מחווה, לא עוד תחנונים לדי-ג'ייז מתרוממים במסיבות, וואנס אנד פור אול גודל טבעי. אני מתחיל להבין את כל הילדות הצורחות והמתעלפות האלה מההופעות של פיי-גוטמן. אחרי הפרישה\זריקה המתוקשרת והמלוכלכת של טאריה, זה בדיוק מה שהיה צריך כדי להוציא את הנאמנים מהדיכאון. ברור שזה לא יהיה אותו הדבר, ולמרות הטענה המוצדקת שסולנית within temptation אחת כבר יש לנו, אני אוזר את כל כוחותיי ועדיין ממש, אבל ממש לא מצליח להתלונן. אבל ברור שהם יבטלו הכל בסוף. זה פשוט לא יכול להיות, מבינים?

../images/Emo6.gif

כבר שלושה ימים אני מחכה לנאום הזה ממך! באמת תהיתי מתי הוא יגיע P: וגם אני חושבת שזה יותר מידי טוב בשביל להיות אמיתי... בסוף יהיה פיגוע והם יפחדו לבוא \=

סנעיר

New member
פיגוע שיבריח מפה את נייטוויש

זו כבר באמת עילה למלחמה כוללת

בזכות גישה כזאת אני בטוח ש...

שעוד להקות יגיעו לישראל.. אוקיי הם כבר כתבו את התאריך הזה אני מכווה מאוד שהם יגיעו וגם זה כתוב כחלק מהטור שלם ולא איזה הופעת חלטורה כמו שכל הלהקה שמגיעות לארץ עושות... אני מצפה לזה כלכך... העובדה שבחרו לעשות את זה בהנגר זה אומר שזה הולך להיות משהו ענק ולא דחפו אותם בתאטרון או משהו כזה למרות שאני אהיה כבר בצבא אני אופטימי ומצפה לזה!

למעלה