חברים יקרים.

Galel

New member
חברים יקרים.

לאחרונה התרבו המקרים של אנשים בפורום שנותנים עצות לא ברוח הסוד - אז תרשו לי להבהיר כמה כללים, הם אמנם לא כללי פורום רשמיים אבל בואו נקרא להם כללי נימוס: הפורום הוא הפורום הרשמי של הספר והסרט הסוד - אנשים באים לפה כדי לקבל עצות, ותגובות ברוח הסוד... אז נכון שיש פלורליזם רוחני (מילה יפה, לא?) בפורום, ומעולם לא כעסתי על מישהו שנתן עצה ברוח "העבודה" של ביירון קייטי או הפנה למקור אחר, כי לדעתי כולם באים מאותו המקור. אבל חייבים להסדיר את זה: אם אין לכם עצה על פי הסוד, אל תתנו אותה, ובטח ובטח שלא תשללו עצות על פי רוח הסוד שנותנים פה אחרים - אחרת אין לכם מקום בפורום. מותר להפנות ל"עבודה" או לכל תורה אחרת, אבל אין לשלול דיעות של אחרים, וגם אין להפנות לדברים שהם מסחריים/דתיים/טיפשיים - ואני שומר לעצמי את הזכות למחוק כל הודעה שלא תעמוד בכללים הללו. לדוגמא: אין שום בעיה להפנות מישהי עם בעיה בזוגיות שתקרא את העבודה כי אמרתם לה שלכם זה עבד, אבל תגובות בנוסח : "הסוד עוזר בקטנה, או לא בכלל, והעבודה זה הכי טוב" ימחקו, גם תגובות בנוסח "עזבי אותך מהסוד, רק חזרה בתשובה תעזור פה" ימחקו, ואפילו תגובות בנוסח "כנסי לאתר הזה , זה יפתור לך את כל הבעיות" ימחקו - ואפילו מהר... אז חברים, בואו נשמור על קצת כללי נימוס, כדי שהאוירה בפורום תהיה יותר נעימה. תרגישו חופשי לפנות במסרים אם תרצו איזושהיא הבהרה או עצה או כל דבר... גלאל. מנהל פורום הסוד.

scorpio86

New member
עושה רושם שה"עבודה" הפכה להיות ממש כת

אנשים מתחילים להאמין בקנאות שהם לא יוצרים של החיים, שאסור שתהיה מטרה בחיים, ואסור לשלוט על מחשבות ורגשות, ואסור להשיג דברים. אין עם זה שום בעיה, אבל הם משום מה גם מזלזלים או פוגעים בשיטות שלא חושבות כמוהם זה מצחיק משום ש"העבודה" עצמה היא שיטה שבה חוקרים מחשבות שמתחילות במילה "אסור". ואני מעריך מאוד את שיטת "העבודה", ביירון קייטי היא אשה מדהימה שעזרה להמון אנשים. מטרת השיטה שלה פשוט שונה מהמטרה של "הסוד". זה לא אומר ששתי השיטות נוגדות אחת את השנייה או "אויבות" אחת של השנייה

למעלה