חברים יקרים

שבור

New member
חברים יקרים

במהלך השבוע האחרון שוחחתי רבות עם חלק מבאי הפורום, תראו לא עבר יותר מידי זמן מאז גירושיי , ואני עדיין צעיר מספיק ע``מ למצוא אהבה נוספת בחיי (בעצם אף פעם לא מאוחר להתאהב), אבל אני מרגיש שאנחנו מתעכבים פה על שני שלבים לא רלוונטים בכלל (אם כי חשובים): א. כשלון או לא? ב. מי אשם ואיך הצד השני התגלה במלא הדרת רשעותו. ובכן, לדעתי: כן , זהו כשלון מוחץ , אף אחד לא תכנן את זה ,ואף אחד לא רצה בזה. אין אשמים , ואין רשעים , ביום בו בן הזוג שהיה חלק מאיתנו נהפך לאובייקט חיצוני , לא נוכל לצפות ממנו להתנהג כאילו לא קרה כלום , הוא חייב לשמור על האינטרסים שלו, בדיוק כשומרנו אנחנו על שלנו. אמנם לחלקנו עשו הגירושין רק טוב, יציאה לחופש , לא עוד אלימות, לא מתחים משפחתיים מיותרים וכו` וכו` כל אחד וסיבותיו, והיציאה מזה ``הושיעה`` אותנו אבל גבירותיי הנאוות ורבותיי המכובדים זוהי מערכת שכשלה!!! (o.k אתם לא אשמים , אבל עדיין.....)

לשבור,,

יש אימרה שאומרת- לכול סוף יש התחלה חדשה אים אראה את נישואי שניגמרו -ככישלון גמור -אז לעולם לא הצליח למצוא דרך אחרת שני ילדי המקסימים הם בודאי לא כישלון. והשנים היפות שהיו -הם בודאי לא כישלון. וכמו שכבר אמרתי כישלון-זה להמשיך לחיות בשקרץ וגרושים זה הכוח לעמוד ולהגיד -די וזהו הניצחון -כשאתה יודע שהחיים יפים גם כשאתה גרוש או גרושה ולא משנה מאזה סיבה שלכם טופז**

שבור

New member
שלגייה

לא אמרתי חלילה כי תראי בך כישלון אמרתי שלמרות שהגירושין עשו טוב לחלקנו זוהי עדיין מערכת שלא היתה מתוכננת להתפרק ובכל התפרקה וזהו הכישלון טריויאלי לחלוטין שמערכת שעומדת לקרוס ואין דרך ליצב אותה חייבים לפרק ע``מ לא נחיה באשליות , אך עדיין , כך או כך המערכת כשלה

יויו.

New member
איש יקר!

כול אחד מאיתנו מעכל אחרת. כול אחד צריך לעבור שלבים אחרים בדרך. כבד את דרכם של האחרים ולך בדרכך בנחישות יויו אומר לכול אדם בעולם מגיעה אהבה כול אחד ודרכו בהצלחה לכולם יויו נ.ב. מי שלא עושה לא טועה! והעיקר לא לפחד מלטעות!

argos

New member
ההתעכבות הזו היא שלב טבעי

אני למשל ``התעכבתי`` בבית למעלה מחצי שנה אחרי שהתגרשתי בנסיון להבין מה גרם לכך. זו היתה תקופה לא קלה. אני יכול להגיד לך. דבר אחד ברור : לכל אחד יש את פרק הזמן שהוא צריך כדי להתאושש מגירושים. לאחד יומיים, לאחר שנים. ניסיתי: התחתנתי, זה לא הצליח, ממשיכים הלאה: בוגר יותר, מגובש יותר, מפוקח יותר, ובעיקר : אוהב יותר, רגיש יותר, נותן יותר. זה מה שחשוב ! (אני מתחיל להשמע כמו פירסומת לאולימפיאדה)

למעלה