חברים לאחרי הצהריים

חברים לאחרי הצהריים

שלום אני בן שנתיים נאה חייכן גובה 94 ס"מ 12 ק"ג מתלבש ספורט אלגנט בימי שני וחמישי אני מבקר את אבא אחה"צ ואנחנו תמיד הולכים לגינת משחקים בפארק הירקון בת"א אני מחפש בנים ובנות שאוהבים לשחק להתגלטש ולדהור על בימבה, ללכת לפינת החי ולשוט בסירות אהה... יש גם גזלן עם מוזיקה ונזלול ארטיקים. תצרו קשר עם אבא ויאללה להתראות

אנחנו נשמח מאוד להפגש מידי פעם

נוכל לעניין את האבא גם במפגשים בערים אחרות הסמוכות לעיר הגדולה?

התשובה הי כן

במסגרת החינוך לידיעת הארץ ופלורליזים אקטיביסטי חחחחחהההה יש מצב שלחתי לך מסר עם הטלפון אני בדרך להוציא אותו ב 14:30 מהגן GIVE A RING

גם לך יש לי מענה

תזמיני אנחנו באים בסופ"ש או שתארגני מפגש של כל הצפונים אני כבר מזמן חושב לעשות פגישה של פורומים: גרושים צעירים, חד הוריים, ופרודים פרודות

אנחנו אנחנו אנחנו

מהצפון - חיפה נחשבת צפונית, נכון? ונשמח נשמח נשמח להיפגש. מתי? איפה?

עצה לך ולאבא...

אם היפגשים שלכם כל כך קצרים נצלו אותם כדי להכיר.... כדי להיות יחד..ללא מיטרדים מסביב אחד על אחד

BlackMambaa

New member
איזה ניצול מחפיר של ילדים!!!!

סתם.............. סבבה לכם, תהנו!!! והלוואי תעברו לפורום של השכנים , פורום "חתונות"....

לא ניצול ולא עובר לשום פורום

הנחש הכי ארסי בתבל החליט לעקוץ לך לישון תן לי להנות בשקט מהאנשים הנחמדים פה תעבור אתה לפורום הארסים

קחו נשימה

יש אנשים (שאין לי מושג מה הם עושים כאן ומה הם קשורים לכאן) שבאמת לא כדאי לבזבז עליהם אנרגיה

BlackMambaa

New member
ברבונייה... זה היה בצחוק../images/Emo13.gif

אם נפגעת אני מתנצלת, אבל אתה יכול לראות גם בתוך ההודעה שיש אייקונים צוחקים. והמעבר לפורום חתונות בא לאחל לך ולכולם, שתפתחו דף חדש וטוב יותר. זה שמתגרשים פותח דלת לאהבה חדשה, ומאחלת שתוביל לחתונה.. לא התכוונתי לעקוץ ולא להעליב.. מאחלת לכם רק טוב. ונכון שאני לא קשורה, אבל גולשת בפורומים מענינים ואם יש לי מה לתרום, אז בשמחה!! תהנו

קיפולים

New member
חתיך!

האמת שאם היתה לי מישהי בגובה שלך להכיר לך הייתי עושה את זה, אבל אין לי ולכן אצטרך לחכות שתגדל.

למעלה