חברים - לפעמים הם משפחה.

חברים - לפעמים הם משפחה.

עוברים עלי ימים קשים והם כאין וכאפס לעומת הימים הקשים והאכזריים שחברתי הטובה, מזה 30 שנה עוברת. בנה, נשוי ואב לבן ובת , חולה מאוד, כמעט אפסו הסיכויים להחלמתו. המחלה הארורה הזאת - סרטן. אין לי דרך לעזור ולהקל - רק מלים... ואני רוצה לחבקה ולספוג ממנה חלק הכאב להתחלק ...

../images/Emo201.gif

צר לי לשמוע על ימים קשים שעוברים עלייך וכואב ביותר לשמוע על בנה של חברתך. מחלת הסרטן גובה את קורבנותיה בלי להפסיק ובלי לפסוח על ילדים , צעירים, מבוגרים וחוסר האונים ואוזלת היד באמת יכולה לגרום לכאב עצום למשפחה, שמצד אחד מייחלת להפסקת הייסורים של החולה אבל בו זמנית מבכה את גורלו. שולחת חיזוקים למשפחה ולך.

תודה פנה קוטה. מלים טובות

מקלות. הייתי בעבר מתנדבת באגודה למלחמה בסרטן, הכרתי חולים רבים שהבריאו. וחזרו לארח חיים רגיל אם כי בחשש ובמתח בין מעקב למעקב. למרבה הציניות אני מגדלת סרטן. לובסטר כחול באקוורים הביתי (בקובץ) . אפשר לומר שזה נגד עין הרע - אלא שאיני מאמינה באמונות טפלות. מחלה ארורה. סיכויי הריפוי ממנה רבים מאוד עם גילוי מוקדם וטיפול נאות. ודוקא כאן, אצל בנה של חברתי היא פרצה במלוא עוזה ולא מרפה... ולמרות הכל - מקוים לטוב.

לצערי אני מכירה את זה מקרוב

רק בריאות.

רק סריאות! ../images/Emo79.gif../images/Emo168.gif "העיקר להיות בריא

שיהיה תענוג להביט בראי העיקר להיות בריא עד מאה ועשרים אם זה אפשרי...." מתוך שיר של חיים חפר. שבת שלום

למעלה