חברים נא להדק חגורות מנופים

מצב
הנושא נעול.

eyal5559

New member
MA במחשבה שנייה החלטתי להישאר כאן

אם אתה תפסיק "להמליץ" אתה תפסיק
להרוויח. מקסימום לא תכתוב כמה זמן ואח"כ תחזור. כעת בוא נבדוק מה יקרה למנופים בימים הקרובים!
עוד שבוע ואוליי קצת יותר.......

OK

עוד שבוע ואוליי קצת יותר.......
OK
ואם כבר החלטת להשאר בוא ננסה להשוות את המחיר של מנופים היום (המשכת להריץ את המניה כמעט עד סוף המסחר) למחיר בעוד שבוע בעוד חודש ולמחיר אחרי המכרז. אני רוצה להזכיר לפני כולם שכתבת שתחזיק את הנייר עד המכרז. אני בטוח שיש כאן כאלה שלא רק סומכים עליך אלא וגם מתכוונים ברוב תמימותם להמשיך להחזיק את הבועה הנ``ל למשך חודשים...

eyal5559

New member
חמוד כול אחד והדרך מחשבה שלו אני...

OK
ואם כבר החלטת להשאר בוא ננסה להשוות את המחיר של מנופים היום (המשכת להריץ את המניה כמעט עד סוף המסחר) למחיר בעוד שבוע בעוד חודש ולמחיר אחרי המכרז. אני רוצה להזכיר לפני כולם שכתבת שתחזיק את הנייר עד המכרז. אני בטוח שיש כאן כאלה שלא רק סומכים עליך אלא וגם מתכוונים ברוב תמימותם להמשיך להחזיק את הבועה הנ``ל למשך חודשים...
ברוב המקרים עובד בשיטה כזאת שאת הקרן שלי אני מוציא החוצא ואת הרווח אני משאיר בפנים ככה ב80% מהמקרים. כול אחד והשיטת עבודה שלו.

eyal5559

New member
ובנוסף עם הצלחתי להריץ נייר ב3מליון

ברוב המקרים עובד בשיטה כזאת שאת הקרן שלי אני מוציא החוצא ואת הרווח אני משאיר בפנים ככה ב80% מהמקרים. כול אחד והשיטת עבודה שלו.
זה צריך להיות משהו מיוחד..אתה טוען שבגלל ההמלצה שלי היום בתפוז נכנס סחורה ב3מליון שקל..ואני הרצתי אותה עד הסוף..סיפור מעניין.

נראה לי שהגעת לשלב התירוצים...

זה צריך להיות משהו מיוחד..אתה טוען שבגלל ההמלצה שלי היום בתפוז נכנס סחורה ב3מליון שקל..ואני הרצתי אותה עד הסוף..סיפור מעניין.
...קצת מוקדם מידי. כמו``כ אני בטוח שגרמת להמון אנשים מהפורום לקנות מניה נורא מסוכנת.

eyal5559

New member
אני יזרוק לך פצצה ועכשיו בעוד כ2-3

...קצת מוקדם מידי. כמו``כ אני בטוח שגרמת להמון אנשים מהפורום לקנות מניה נורא מסוכנת.
חודשים מנופים הולכת להיות החברת נדלן אחת החזקות בארץ והשער שלה כעת430 זה גם יהיה מחיר חלומי..אתה תראה את המנייה בסביבות שערים1500-200אג..וזה לא חלום.אתה זוכר את פאן טכנולוגיות שהמלצתי כאן משערים60אג ובשיא הייתה מעל שער1000אג כיום בשם פפגאיה. אז זה מה שהולך להיות במנופים.

eyal5559

New member
וקח טיפ ששווה זהב ישרס אופציה5.....

חודשים מנופים הולכת להיות החברת נדלן אחת החזקות בארץ והשער שלה כעת430 זה גם יהיה מחיר חלומי..אתה תראה את המנייה בסביבות שערים1500-200אג..וזה לא חלום.אתה זוכר את פאן טכנולוגיות שהמלצתי כאן משערים60אג ובשיא הייתה מעל שער1000אג כיום בשם פפגאיה. אז זה מה שהולך להיות במנופים.
וקח טיפ ששווה זהב ישרס אופציה5.....
לא לקנות רק לעקוב מה שקורה שם.

dw2322

New member
תוכל לשכנע יותר עם הסבר מנומק

אחת החזקות בארץ? נו נו, לא נסחפנו קצת? אנחנו עדיין מדברים על נייר עם 8 מיליון שקל הון עצמי. לדעתי במקרה הטוב תהיה להם אחזקה קטנה במשהו אבל אני מציין מראש שאיני מכיר אותם ולכן בהחלט יכול להיות שאני טועה. למשל, בתרחיש (הלא סביר לדעתי) שהם והרוסים יזכו ויקנו את בית הזיקוק הרי שלרוסים תהיה רוב האחזקה ולהם יהיה שבריר. מה שיקרה אז הוא שהחלום והסיפורים הגדולים יתפוגגו והנייר יצטרך להצדיק את שוויו... וזה יהיה לא נעים. משהו שמזכיר מניות נפט קטנות שמתנפחות לקראת קידוח (+ גיוסי כסף מהציבור) ופוקעות שנייה אחרי.

eyal5559

New member
פשוט מאוד זכייה במכרז תביא למנופים

אחת החזקות בארץ? נו נו, לא נסחפנו קצת? אנחנו עדיין מדברים על נייר עם 8 מיליון שקל הון עצמי. לדעתי במקרה הטוב תהיה להם אחזקה קטנה במשהו אבל אני מציין מראש שאיני מכיר אותם ולכן בהחלט יכול להיות שאני טועה. למשל, בתרחיש (הלא סביר לדעתי) שהם והרוסים יזכו ויקנו את בית הזיקוק הרי שלרוסים תהיה רוב האחזקה ולהם יהיה שבריר. מה שיקרה אז הוא שהחלום והסיפורים הגדולים יתפוגגו והנייר יצטרך להצדיק את שוויו... וזה יהיה לא נעים. משהו שמזכיר מניות נפט קטנות שמתנפחות לקראת קידוח (+ גיוסי כסף מהציבור) ופוקעות שנייה אחרי.
שיווי שוק של2-4מיליארד$ ותעשה את החישובים שלך לבד בכמה המנייה הזאת צריכה להגיע וזאת לפני כמה עיסקאות נדלן שצפויות לצאת לפועל..ויותר מיזה אני לא מעוניין לפרט.

dw2322

New member
אני מקווה בשבילך שהרוב לא חושבים כך

שיווי שוק של2-4מיליארד$ ותעשה את החישובים שלך לבד בכמה המנייה הזאת צריכה להגיע וזאת לפני כמה עיסקאות נדלן שצפויות לצאת לפועל..ויותר מיזה אני לא מעוניין לפרט.
אני מקווה בשבילך שהרוב לא חושבים כך
אם זו הנחת המוצא שלך אז כדאי שאציע לך לחשוב על כיוון המחשבה הבא: זכייה במכרז זה לא זכייה בפיס. זה אומר שהזוכה (ולא חשוב מי זה יהיה) צריך יהיה להביא כסף מהבית ומהבנק ולקוות שתוך X שנים הוא יחזיר את ההשקעה. כדי להמחיש את זה בדרך שכל אחד מאיתנו מכיר, תחשוב שאתה או אני היינו קונים וילה בהרצליה פיתוח ורוב הכסף היה מגיע במשכנתא (כי ההון העצמי שלנו קטן בהרבה). האם הפכנו למיליונרים? נכון שלא? זה כי לא שאחרי שקנינו את הוילה הוילה היא באמת שלנו-היא של הבנק בכלל, ועכשיו אנחנו צריכים לעבוד קשה כדי לממן אותה. אם רוב המשקיעים במנופים חושבים שבית הזיקוק הוא שלהם (בתרחיש זכייה) אז אני חושש שהם יתאכזבו עמוקות. גם בתרחיש זכייה, ואפילו אם היא היתה השחקן היחיד והם יכלו להציע מחיר ריצפה ולאנוס את מדינת ישראל כפי שהאחים עופר עשו בצים (ומאז ח"ל הכפילה עצמה) - ואני חושש שבגלל התחרות גם אף אחד לא יקנה את בית הזיקוק במחיר ריצפה, היא לא היתה יכולה להגיע לשווי של מיליארדים. בית הזיקוק הוא נכס מעניין לחברה מהסקטור, קרי 4 השחקנים המוכרים לכולם: פז/דלק/סונול/דור אלון ובמובן מסויים גם אמפל הפחות מוכרת, בגלל EMG, מכיוון שמועמדות אלה תשלבנה אותו בעיסקי האנרגיה הקיימים שלהן וסינרגיה בעסקים שווה כסף. אולי גם לרוסים זה מעניין. מאידך אני מתקשה לראות איזה ערך מוסף מביאה מנופים ולי, כמישהו מהצד, זו נראית כמו עיסקה פיננסית בלבד בשבילה שבמקרה הטוב תייצר תשואה יפה על ההון בשנים הקרובות. אנחנו זוכרים שההון הוא 8 מיליון, נכון? (והשווי מעל 300) עכשיו השאלה שהמשקיע הזהיר ישאל (בניגוד לטריידר) זה אם תשואת היתר הזו לא כבר מגולמת בנייר? קח בחשבון שמי שקונה את הנייר עכשיו משלם 300 מיליון שקל אקסטרה על ההון כך שלפחות מרחוק זה נראה כמו בועה קלאסית וזה מה שבדרך ל MA ניסה להזהיר מפניו. פשוט חבל לי שאנשים יפסידו כסף שעמלו קשה כדי להשיגו בגלל אי הבנה.

תודה DW , בשלב מסוים

תודה DW , בשלב מסוים
כבר נמאס לי להתווכח ולהסביר פעם אחרי פעם אותו דבר. אני מקווה שבע``ה כמות חברי הפורום הנכבדים המופסדים מהנפילה הצפויה של מנופים תהיה כמה שיותר קטנה ושנלמד מהטעויות.

הקטלני10

New member
אני מאחל לך מה שאתה מאחל לנו באותו

תודה DW , בשלב מסוים
כבר נמאס לי להתווכח ולהסביר פעם אחרי פעם אותו דבר. אני מקווה שבע``ה כמות חברי הפורום הנכבדים המופסדים מהנפילה הצפויה של מנופים תהיה כמה שיותר קטנה ושנלמד מהטעויות.
אני מאחל לך מה שאתה מאחל לנו באותו
המטבע.

הקטלני10

New member
-MA-אתה עושה מעצמך בדיחה רעה.

הבחור נתן לנו כאן המלצה של100% ומה אתה בדיוק מבקש? אני אישית ברווח של63% וכול עוד המנייה תעלה אני יהיה בפנים.

אחי בוא לא נעבור לפסים אישיים

הבחור נתן לנו כאן המלצה של100% ומה אתה בדיוק מבקש? אני אישית ברווח של63% וכול עוד המנייה תעלה אני יהיה בפנים.
א.לגבי הרווח שיהיה לך לבריות. ב.אין שום ספק שאיל מכיר מצוין את המניות הקטנות. הבעיה היא שהוא מריץ אותם גם במצבים שברור לכל בר דעת שהסוס הולך למות. תחשוב אתה כמה חברי הפורום נכנסו בגלל איל היום, כמה מהם מאמינים ל``עסקאות בקנה`` שהוא ``בדק ויודע עליהם`` , כמה למרות הירידות הקרבות יחזיקו את המניה לט``א ``כי מליונר רוסי ישפוך מליונים`` - שזה בכלל טירוף. מי זה המליונר הזה ? עד כמה הוא רציני? למה שיצליח לזכות למרות כל המתחרים? ואם כבר, אתה יודע כמה אויבים יש למליונים ברוסיה (במיוחד לאלה שיש להם שם משפחה גרוזיני)?

eyal5559

New member
MAקבל סקופ החל ממחר אני מריץ את...

א.לגבי הרווח שיהיה לך לבריות. ב.אין שום ספק שאיל מכיר מצוין את המניות הקטנות. הבעיה היא שהוא מריץ אותם גם במצבים שברור לכל בר דעת שהסוס הולך למות. תחשוב אתה כמה חברי הפורום נכנסו בגלל איל היום, כמה מהם מאמינים ל``עסקאות בקנה`` שהוא ``בדק ויודע עליהם`` , כמה למרות הירידות הקרבות יחזיקו את המניה לט``א ``כי מליונר רוסי ישפוך מליונים`` - שזה בכלל טירוף. מי זה המליונר הזה ? עד כמה הוא רציני? למה שיצליח לזכות למרות כל המתחרים? ואם כבר, אתה יודע כמה אויבים יש למליונים ברוסיה (במיוחד לאלה שיש להם שם משפחה גרוזיני)?
MAקבל סקופ החל ממחר אני מריץ את...
אלרוב נדלן ואים ישאר לי קצת זמן אני יריץ את מנופים ומקווה שאני יוכל להביא מעל3מליון שקל לקופה של מנופים ו25מליון שקל לקופה של אלרוב נדלן.

nirshats

New member
נראית מאוד מסוכנת....

חברים נא להדק חגורות מנופים

מנופים מתפוצצת מחזור מעל2מליון שקל בעלייה של20% ומי זוכר בכלל שמנופים עמדה בשערים מצחיקים של150-200אג..בקרוב ל-500אג אוליי עוד השבוע.
נראית מאוד מסוכנת....
שקלתי כניסה לפני שבוע כשהיתה כמעט חצי ממה שהיא היום , והיום אני אוכל תלב. מה שכן- לפי מה שהבנתי כל העליה של כמעט 100% בשבוע נובעת מציפיות לזכיה במכרז , מכרז שבכלל לא ברור שתזכה בו , לכן במקרה של הפסד חשוב שכל מי שנכנס יקח בחשבון שהוא יכול להחחתך בחצי

roy king

New member
איל נסחפת חגמרי

נראית מאוד מסוכנת....
שקלתי כניסה לפני שבוע כשהיתה כמעט חצי ממה שהיא היום , והיום אני אוכל תלב. מה שכן- לפי מה שהבנתי כל העליה של כמעט 100% בשבוע נובעת מציפיות לזכיה במכרז , מכרז שבכלל לא ברור שתזכה בו , לכן במקרה של הפסד חשוב שכל מי שנכנס יקח בחשבון שהוא יכול להחחתך בחצי
איל נסחפת חגמרי
אין מצב שמנופים תגיע לשווי של 2-4 מיליארד דולר גם אם היא תזכה במכרז

מצב
הנושא נעול.
למעלה