חברים

KoSeMeT

New member
חברים

איך מונעים התנחלות של חברים בהדירה החדשה? או לחילופין- איך מקטינים את הנזק של התנחלות שכזו?

kiticat

New member
איך?

בעיקרון, החברות שלי הם מהסוג של הילדות הטובות.... אז אני לא דואגת. גם רוב הידידים שלי שייכם לקטגוריה של ילדים טובים. ובכל מקרה, אצלנו ברוב המקרים מתאמים לפני שמגיעים למישהו. את פשוט צריך להבהיר לחברים שלך שהבית שלך לא נועד להתפרקות ההעצבים שלהם.... הרבה עיצות אין לי בתחום.. אולי למישהו אחר יהיה.....

kiticat

New member
הבעיה מתחילה

כשהחברים שלך מתחילים לבלות יותר מידי זמן בדירה שלך.... גם אני מאוד אוהבת את החבר'ה שלך. לארח ולבשל, ולפנק, ולפעמים סתם לשרוץ ביחד מול סרט טוב. אני חיה חברתית וחשובים לי החברות והידידים הקרובים שלי. אבל אני רוצה גם שיהיה לי שקט ופרטיות....

Chihuahua

New member
אני קבעתי כלל בדירה שלי

החדר שלי הוא שלי בלבד! ונכנסים בו אך ורק עם אישור אחרי דפיקה בדלת. זה קצת מקטין את האפשרות להתנחלויות.

enwhysea

New member
פשוט אומרים להם "לכו הביתה"

זה נראה קשה ומעליב... אבל רוב האנשים מבינים את זה... אפילו אם אומרים לך שאתה מבאס .. בנהם יגידו "ראסמי... צריך לתת לבן אדם קצת לנשום" צריך גם להיות לפעמים תקף והחלתי ו"להתעצבן" שהם עושים שטויות ובטח אם שוברים משהו! אפילו להגיד להם לעזור לנקות אחראי ערב "פרוע" במיוחד. אם הם חברים שגומרים את המקרר אז שהם בדרך לבקש שיעברו באיזה קיוסק ויקנו אולי מאנציז/צ'ופרים/קפה/חלב/שתיה/בירה או בקצור מה שבדרך כלל הם גומרים.... אחרי פעם או פעמים של קניות כאלה גם ילדי השמנת מפונקים של אמא מבינים כמה זה עולה ושאי אפשר לאכול את כל הבית שבאים. זה נראה אולי לא לארג' וקצת קמצני.. אבל ככה זה שגרים לבד... אנחנו לא הדוד או הדודה שיכולים הארי בגדול.

למעלה