חברי הפורום הנכבדים

חברי הפורום הנכבדים

ויכוח התעורר ביני לבין בעלי. האם ישנה אהבה אפלטונית בן גבר לאשה. האם ישנה אפשרות שהאהבה תשאר תמיד אפלטונית או שתמיד היא תגיע לידי מימוש פיזי. מה אתם אומרים על כך?

להלן תשובתי

שלום לך..או לכם, אם עוד מישהו יעשה את הטעות ויקרא את שכתבתי.. אני חושב שהשאלה היא רבה בשנים ודשו בה הרבה, התשובה לא חד משמעית כי יש אנשים שונים עם צרכים שונים, מה שמספק אותי לא יספק את השכן....ז``א שברור שישנם אנשים שלא הקשר למיטה או למגע פיזי גורם להם להיות בקשר, ואם את רוצה דוגמא, אז למשל..אני יש לי קשר לא פיזי, עם לא אחת, והוא גם לא יגיע זה לא אומר שאין לי או שאני לא שואף לקשר פיזי עם אחרת (מלאך משמיים) אבל, לעיניין- ייתכן לטעמי קשר לא פיזי. ביי לך ליהי יקירתי, ו..נפגש בצ`אט פעם?

עופר...

New member
אהבה אפלטונית

ליהי כל אהבה אפלטונית בין גבר לאישה אף פעם אינה אפלטונית לגמרי לדעתי תמיד יהיה מתח מיני אבל למרות זאת לא כל אהבה חייבת להיסתיים במימוש פיזי פשוט צריל לקבוע גבולות ברורים לדעת לעמוד בהם מתוך איפוק והבנת נצד השני

ruths

New member
קשר אפלטוני

עןפר צודק בהחלט. לדעתי לא יתכן קשר אפלטוני טהור בין גבר לאשה. תתכן ידיות מופלאה אבל לעולם יהיה אחוז מסויים של מתח גם אם לעולם לא יתממש... למעשה כאשר קשר ``אפלטוני`` יש קייס לבן הזוג לקנא כי ברמה זו או אחרת בתת מודע קיים משהו נוסף.

Zwika

New member
נשואים נשואות

רק עם הוא המוסקסואל זה ישאר אפלטוני.

יניבוש

New member
דעתי בנושא???

למי שלא יודע: אפלטון אהב ילדים!! אמנם בזמנו זה היה לגיטימי אך כשאתם פונים להבא למושג ``אהבה אפלטונית`` אנא שימו לב בדברייכם... ולמרות זאת, הכוונה היא אותה כוונה, האם תיתכן ``אהבה`` שאין בה בין בין שני המינים??? לא! גבר ואישה יכולים להיות ידידים אם אין משיכה מינית, או אם בן הזוג של אחד מהם הכיר בינהם, מתח תמיד יהיה נ.ב יש תמיד יוצא מן הכלל..........

הקצין

New member
אהבה אפלטונית

קראתי את תגובות חברי ... מאד מענין וגם מאד נכון , כולם צודקים !!! א ב ל . . . אהבה אפלטונית קיימת במלוא מובנה , יש ויש . לדעתי האישית : ניתן תמיד לקיים ידידות יפה / אהבה אפלטונית וגם ללא מגע , כמוהו כאהבת אח לאחות . קצין וג`נטלמן

למעלה