חברי הפורום כנסו לכאן

אסאל

New member
חברי הפורום כנסו לכאן../images/Emo124.gif

מחר הוא היום האחרון שהסקר שלנו נשאר בפעולה כלומר מחר הוא מתחלף אז כל מי שלא הספיק להביע את דעתו אנא שיעשה את זה במהרבה כי מחר מוחלף הסקר דבר נוסף הוא : למי יש רעיון לשאלה לסקר הבא?(כמובן שהסקר חייב להיות בעינינים אריאלים) אם יש לכם אנא שרשרו להודעה הזאת ערב טוב לכולם

LittleBigGirl

New member
רעיון לסקר...

מה הדבר שהכי חסר באריאל? 1. קניון (או לפחות מרכז מסחרי משופץ וגדול יותר) 2. אולם באולינג 3. תיכון נוסף 4. רכבת אני בטוחה שיש עוד דברים שחסרים, והרבה מקווה שעזרתי שמיניסטים עדיין שולטים, ובגדול!!! ליטל ביג

לא רומז, אומר

שלפי נתונים סטטיסטיים יותר מ-50% מהעולים ממדינות חבר-העמים אינם יהודים. צריכים לקרות 2 דברים: 1. להתחיל למיין את העולים ביותר קפדנות או 2. להפסיק את העלייה ממדינות חבר-העמים.

LittleBigGirl

New member
יש לי כמה דברים לומר לך...

קודם כל, ישראל זו מדינה דמוקרטית ולכן אנשים שהם לא יהודים גם כן יכולים לבוא ולהשתקע בארץ. אני לא מסכימה עם העובדה שעולים מחבר העמים מנצלים את זה עד הסוף, אבל זה המצב. דבר שני, להפסיק את העלייה מחבר העמים!?!?! מה השתגעת?!?! העלייה הזו היא העלייה הכי פרודקטיבית שיש! נכון אני לא ממש אובייקטיבית, אבל עדיין! אליאור מה אם היו מפסיקים את העלייה של יוצאי אפריקה, או מערב אירופה או כל חלק אחר בעולם? לא היו פה בכלל אנשים! שמיניסטים שולטים! ליטל ביג

אסאל

New member
רעיון טוב....אני מחכה לעוד הצעות

ושימו לב מחר בבית ספר(מקיף) את השלטים שתליתי פירסמתי את הפורום....יצא נחמד

עלק חסר פה יהודים..חחחחח הרגת

אותי... כמה שזה נכון.... כל אחד מנצל את התמימות של המדינה המעפנה שלנו.. כל אחד מקבל פה אזרחות....זה מעצבן לראות רוסים שהם לא יהודים סתם תופסים טרמפ על המדינה שלנו,..... עצוב לראות את זה...

למעלה