חברי ואני כותבים מכתב לחבר כנסת.

זהבה נ

New member
הי עדו, קראתי

ממנסיוני בנושא שינויי חקיקה מכתב בודד בו חתומים אלפי אזרחים לא עושה את המלאכה מול לוביסטים הממומנים ע"י שדולות וחורשי מזימות. בפעילותי בעבר כבר הייתי בסרטים האלו וגם השתתפתי בדיון על נושא התרופה המדוברת בכנסת בוועדת משנה לנושא הסמים. חשוב לי להזכירך שהתרופה אינה "אקמול" והיא ממשפחת התרופות הנקראת בארץ נרקוטיקה, אלו אינן תרופות קלות והןמסייעות למי שאכן זקוק להם ורק בהמלצת רופא ועם מרשם. אולי אני סקפטית ואולי כבר גם לא כל כך נאיבית, אני מאחלת לכם בהצלחה. חשוב שתשלח העתק מכתב זה או שתוסיף לממעונים גם את חברי וועדת המשנה לנושא הסמים בכנסת ואת חבריה הוועדה בה עומד בראש ח"כ רן כהן. כמה שיותר מועני הח"כים יותר מועיל כי אולי אחד יקח את הרעיון ויושיב משפטן לנסח חקיקה והדבר יחל בתהליך של ועדת שרים לחקיקה ואז יכנס לקריאות ואולי אפילו ישמור על רציפות במידה והשילטון יוחלף בבחירות, שינויי חקיקה או חקיקה זה לא נעשה ביום אחד ולעתים זה יכול לקחת כמה שנים טובות. צרף את הנהלת "עמותת ביחד" וארגונים כמו "יצ"ן" זה יכול להוסיף הרבה תהודה ויש גם את פורום הורים לתלמידים לקוי למידה וארגון היל"ל שנהנושא נוגע להם גם. בהצלחה.

זהבה, מה שלומך!

כייף לפגוש אותך. האם הכל בסדר אצלכם? אשתדל ליישם כמה שיותר מהמלצותייך. לגבי חורשי המזומות והפופולריות שלהם, אני מניח שהיא ירדה מאז שהתנסת עמם. אנחנו דורגים למרר את החיים של חברי הכנסת הקשורים בהם וגם הציבור למד להכיר אותם. אולי עכשיו יש יותר סיכוי שחוק כזה יעבור וגם אם לא יעבור זו הזדמנות טובה להשמיע את קולינו. האם לצרף את שמך למכתב?

למעלה