חברס אני צריך קצת טיפים אסטרטגיים

imdark

New member
חברס אני צריך קצת טיפים אסטרטגיים

אני קיו16 וקראים לי מיכאל ויש לי בעיה לנצח את המחשב שלי ברמה הזו (אני משחק בIGOWIN) ניצחתי פעם או פעמיים אבל זה מעוד קשה לפעמים אני מצליח להגיע למשהו כמו הפסד בנקודה אחת או משהו כזה אבל רק לעיטים רחוקות בדרך כלל זה יותר באיזור של 7

LeCagot

New member
קודם כל, תקרא ספרות בנושא,

תעשה המון בעיות חיים ומוות, והכי חשוב זה שלמחשב יש רנדומיזציה של פעולות, אז אם תלמד את האלגוריתם שלפיו הוא פועל, תוכל לנצל את הנקודות המתות האלה. והכי חשוב - לא לשחק יותר מדי נגד המחשב. זה מנוון את המחשבה, עדיף לשחק נגד אנשים.

imdark

New member
תאמין לי שאני יודע

אבל אני רוצה להגיע לדאן אחד במחשב חוץ מזה זה לא בעיה לפאנח את האלגוריתם אני מחפש אסטרטגיה שתיתן לי לפחות אפשרות לנצח הדבר הטוב ביותר שאשיתי זה להגן על האמצה וזה הביא לי כמה נקודות יותר אבל גם אז הניצחונות הם בהפרש של 2 או 3 אני צריך אסטרגיה התקפית במצב שבוה לאויב יש אפשרות להתקיף אותי משני רבאים של הלוח ובשביל אני מחפש טיפ אצל שחקנים עם יותר ניסיון (האגודה הישראלית כמעט מתה) מצבים של חיים ומוות לוקחים הרבה זמן לחשוב ובתור שחקן מתחיל עדיף לשק משחקים מהירים רק ברמה יותר גבוהה להגיע למצב שבו מודדים זמן ובונים אסטרגטגיה מושלמת במהלך המשחק

imdark

New member
מצאתי ../images/Emo6.gif

אשיתי קצת מחקר בנושא והבאנתי שמעולם לא למדתי פתיחות של משחקים וזה כמובן החלק החשוב ביותר במשחקי 9 על 9 ואכשיו אני בדרך כלל מנצח במשהו באיזור של 10 ורק כאשר אני ממש לא מאופס או כשהמחשב עושה פעולה ממש טיפשית ואין לי מושג איך להגיב אני מפסיד

למעלה