חברת הביטוח רוצה דמי ביקור.....

חברת הביטוח רוצה דמי ביקור.....

יש לנו ביטוח דירה (משכנתא).
לפני כחצי שנה היתה לנו סתימה בצינור השרותים. פנינו אליהם ודלחו שרברב. הוא העיף מבט ואמר שהוא לא יודע לתקן ושבוע לא יודע איפה הבריכה שלנו. הוא הציע להחליף את הצינור הסתום בצינור אחר שאותו הוא יחבר לבריכה של השכנים. כל זאת באופן פרטי ולא קשור לביטוח. עלות של 3000 שח. ויתרנו על הרעיון. חברת הביטוח שלחו זוג אחר. גם הם לא איתרו את הברכה, עשו טיול קצר בבתים השכנים כדי לבדוק איך המערכת עובדת, אמרו שיחזרו ביום אחר ונעלמו מהעין. לא יצרו שוב קשר. התקשרנו שוב לביטוח. אמרו שיחזרו אלינו לא חזרו. ובינתיים הכל מסריח והשכנים סובלים. בסוף לקחנו שרברב פרטי שמצא די מהר את הבריכה וניקה את הצינור. שילמנו לו 700 שח. לאחר כשלטשה חודשים קבלנו הודעה מהביטוח שלפי בקשתינו יגיע לביתנו שרברב. לא ביקשנו ואף שרברב לא בא. לאחר חודשיים התקשר מישהו שהציג עצמו השרברב של הביטוח ושבוע צריך להגיע. הסברתי לו שהבעיה כבר נפתרה. חזרו אלי מהביטוח וסיכמנו שהקריאה נסגרה.
היום התקשרו אלי מהביטוח ואמרו שיש לי חוב של 190 שח על ביקור שרברב. אמרתי להם שאין סיבה לשלם למישהו שלא יודע לתקן ואם כבר, הם צריכים לשלם לי על ששילמתי לבעל מקצוע שתיקן מה שהן צריכים לתקן.
עכשיו ראיתי שהם שלחו לי מייל שעלי לשלם עד סוף השבוע 190 שח ומאיימים הריביות ותביעות משפטיות.
מה אתם אומרים?!.

למעלה