חברת עמידר קנו אצלנו בבניין דירה

חברת עמידר קנו אצלנו בבניין דירה

והכניסו דיירים שהפכו את החיים לבלתי נסבלים , יש לנו עוד דירות של עמידר בבניין הזה אך את הדיירים הנ"ל אוהבים, מעריכים והשתלבו בכל הנעשה בבניין... לא יתכן שמשפחה אחת הפכה את החיים לגיהנום... אני מתגוררת באותה קומה עם המשפחה הנ"ל ואני מתגוררת בבניין זה 25 שנה ולא סבלתי מאף שכן כמו שאני סובלת עכשיו... הדלת שלהם תמיד פתוחה ויש רעש, צעקות, מוזיקה,
חדר המדרגות הפך להיות מזבלה ציבורית, מלוכלך ומסריח ממיץ של הזבל שהם משאירים... הילדים חושבת שהם חמישה (שניים מהם בני 12-14) שעד השעות הקטנות של הלילה עוד הולכים מכות ורבים בחדר המדרגות... משחקים עם המעלית כאילו היה מגרש משחקים... קודם כל יכול לקרות אסון שנית ישנם דיירים מבוגרים ונכים בבניין ואם המעלית מתקלקלת הם מקורקעים בבית עד בוא הטכנאי... ונראה עם מישהו יעז לומר לילדים האלה מילה... קללות צעקות ושפת רחוב ולא משנה מי עומד מולם... תוך שלושה חודשים הפכו להיות בעלי הבית בבניין דירות של 8 קומות עם 32 דירות... כי כולם פוחדים לומר מילה....

ועד הבניין פנה לחב' עמידר והם טוענים שזה סכסוך שכנים ושאנחנו צריכים לפתור את הבעייה הזו איתם... נראה לי שיש להם פה טעות רצינית לומר דבר כזה... הבנתי שאפשר לפנות למפקח על המקרקעין ואולי זה יביא לפתרון...

האם זה יביא לפתרון ?

אשמח לשמוע מעו"ד בפורום אם יש פתרון לבעייה ואם פנייה למפקח על המקרקעין יכול לעזור, אולי אפילו לשכור את שרותיו של עו"ד יביא תועלת ?

סכסוך שכנים

שלום,

לפי התיאור המפורט שבשאלתך, נראה כי מדובר בסכסוך שכנים.
הסמכות לדון במקרים כאלה נתונה למפקח על המקרקעין ולבית המשפט.
בהתאם לנסיבות ניתן להגיש תביעה מתאימה.
יש לבחון האם בשל הנסיבות יש חבות כלשהי גם לחברת עמידר.

בהצלחה

זה לא סכסוך שכנים

ואת התביעה צריך להגיש נגד חברת עמידר....
לא יתכן שהם מכניסים לפה משפחה כזאת ואחר כך אנחנו צריכים להתמודד איתם עם סיפור שזהו סכסוך שכנים... חברת עמידר צריכים להתמודד איתם ולא אנחנו השכנים...
חברת עמידר קנו את הדירה במחיר גבוהה במיוחד, יותר מהמחיר המקובל ובבת אחת הורידו את המחירים... מדהים!!!

האם מבחינה חוקית אפשר לתבוע את חברת עמידר ?

למעלה