חבר בקבע

• פותח הנושא 2461
  • פורסם בתאריך

2461

New member
חבר בקבע

שלום לכולם.. אני וחבר שלי ביחד שנתיים. הזוגיות שלנו מאז ומתמיד הייתה רק זוגיות של סופי שבוע כי הוא משרת בקבע. הוא נוסע כל יום ראשון לצבא וחוזר בחמישי או בשישי. בסדיר שלו הוא היה קרבי ועכשיו הוא מפקד על חיילים ביחידתו....וחוזר רק סופשים כי הוא נמצא בבסיס בדרום. העניין הוא כזה.. אני מאוד אוהבת אותו. כיף לי איתו והוא מפנק ואוהב ומקסים. העניין הוא השבוע הזה שאני לא רואה אותו. דיי נמאס לי מזה. אני לא יודעת מה לעשות. מצד אחד אני לא רוצה להגיד לו את זה כי הוא התבאס...מצד שני כבר נמאס לי מזה. אני לא יכולה עם זה יותר. הוא חתום קבע עד מאי הבא....אני לא יודעת מה לעשות. אם הוא לא ישתחרר לפני, אני לא יודעת כמה אני אמשיך. הסיבה שאני כותבת את זה בפורום, זה כי אני חייבת להוציא את זה כבר. אשמח לשמוע תגובות, אם יש למישהי משהו להגיד שישמח אותי קצת....או סתם לשתף אם היא באותו המצב.. שבוע טוב, ותודה

אני באותו מצב כמוך....

אני וחבר שלי ביולי ניהיה 3 שנים ביחד ואני מבינה ומזדהה איתך לגמרי הוא גם בקבע (בתור קצין) ואני יודעת כמה זה קשה להיות בזוגיות כזאת שהוא חוזר הביתה רק פעם בשבוע בחמישי או שישי ואז רוצים להספיק מיליון ואחד דברים ואז מתחילים הכעסים והריבים. אני יכולה להגיד לך שאת יכולה להתעודד שחבר שלך חתום רק עד מאי הבא חבר שלי בינתיים חתום עוד שנתיים וחצי וכמו שאני מכירה אותו הוא יחתום עוד אחרי זה. מנסיון אישי אני יכולה להגיד לך שכדאי לך כן להגיד לו איך את מרגישה, תשבו שניכם ובאמת תדברו על הכל כי אנחנו עשינו את הטעות הזאת ולא דיברנו ואז הכל מתפרץ הכל ביחד ועם עצבים ונאמרים דברים שאח"כ מצטערים עליהם. אם את רוצה להמשיך לדבר את מוזמנת לשלוח לי מסר.

למעלה