חגיגת יומולדת 80

טאסנים

New member
חגיגת יומולדת 80

מקווה שהגעתי לפורום המתאים. אימי שתחייה תחגוג במאי 80, אנחנו, הילדים רוצים לחגוג את הארוע בדרך מיוחדת (מסיבה בבית לאתתאים) יש לכם הצעות בנושא? תודה!

גנגי

New member
מה מצבה?

האם היא צלולה? האם היא עצמאית? צריך פרטים בשביל לענות, וכמו כן עצה - בשום מקרה, בין אם היא צלולה ועצמאית ובין אם לא - אל תעשו לה מסיבת הפתעה או הפתעה גדולה כלשהי. מניסיון - בגיל הזה הפתעות יכולות להיות מסוכנות. שתפו אותה בכל תוכנית שיש לכם. גם ככה היא בטח תשמח.

טאסנים

New member
תודה!

טפו טפו טפו היא צלולה לחלוטין. דווקא אין בעיות עם הפתעות, אבל הצעתי, לידע אותה. מסיבה אישית מסיבה זה לא רעיון כל כך טוב, היא גם ביקשה לא לארגן מסיבה. חשבנו יותר בכיוון של סוף שבוע בצפון...

מזל טוב

נראה לי שהכי חשוב לדעת מה חשוב לה בהתאספות כזו. אם בסוף השבוע הזה למשל תעשו לה משהו בסגנון "חיים שכאלה" כשהפוקוס עליה עם המון אהבה וכולם מסביב - זה מאוד מאוד מרגש ומשמעותי. בסך הכל אנשים רוצים לדעת שאוהבים אותם ושהם עשו עבודה טובה עם היקרים להם - שעכשיו מוצאים לנכון לציין זאת ולהוקיר.

גנגי

New member
הכי חשוב מה היא תעדיף ומה ישמח אותה.

אפשר להזמין חברים ובני משפחה ושכל אחד יכין איזה קטע שמתייחס לקשר שלו איתה, אפשר להכין לה אלבום מיוחד, אפשר מצגת, ואם לוקחים אותה לסוף שבוע בצפון, אז לעשות איזו פעילות שתתאים ליכולותיה ושלשלב משהו משמעותי בשבילה, לא רק נופש ואוכל טוב - אולי כדאי להזמין לשם גם את החברה הכי טובה שלה מילדות, נניח (זו רק דוגמה -אני הרי לא יודעת עליה כלום) או מישהו שמשמעותי לחייה, ואולי את כל המשפחה, ואז לארגן איזו ארוחה משותפת במסעדה שתוקדש רק לאירוע הזה ושתהיה כולה סביבה. אני חושבת שלא חשוב כל כך מה תעשו, אלא עצם העובדה שאתם זוכרים את יום ההולדת שלה ואוהבים אותה ומקדישים לה תשומת לב אישית. אני בטוחה שזה ירגש אותה מאוד. שאמא שלך תזכה לעוד שנים יפות כאלה, ושתזכו גם אתם. נורא כיף לשמוע על אנשים בגיל הזה שהם צלולים ובריאים ומאושרים.

femmie

New member
חיים שכאילה

במזל טוב, בחיים שכאילה ניתן: 1) בזמן מסויים להביא אורחים משמעותיים לאמא. 2) דרך אחרת: ביחד איתה לבקר במקומות משמעותיים בנקודות זמן שונות בחיים שלה, לתת לה במקום לספר, לשאול דברים שהמשפחה עוד לא ידעה, ולצלם את כל "סיור" הזה. ניתן למשל לנסוע רק עם הילדים שלה, והיא ממש המרכז של הנסיעה. לתת את חומר הגלם לעריכה מקצועית, להקרין במסיבה עם כל בני המשפחה ולתת אולי דיסק למשתתפים? בהצלחה, אורחת בפורום,

טאסנים

New member
שוב חוזרת שזיכרונות מהעבר ו/או מסיבה עם חברים

ומשפחה מורכבת זה לא מתאים מסיבות אישיות (היא אפילו הייתה חכמה להזכיר לא לארגן דבר כזה) לכן חשבנו על משהו קצת שונה כמו סוףשבוע של כייף, אם יש עוד רעיונות בכיוון. (גם ארוחה במסעדה טובה זה רעיון טוב!) ושוב תודה על הנכונות שלכם , זה מרגש

למעלה