חגים, יתר משפחתיות ויחסי אחים/ות

חגים, יתר משפחתיות ויחסי אחים/ות../images/Emo122.gif

ארוחות משפחתיות, מסורות משפחתיות, מפגשים משפחתיים ועוד המון דברים שקשורים למשפחתנו. איך אתם מרגישים עם כל זה
האם זה יותר מידי בשבילכם או בדיוק כפי שהייתם רוצים שיהיה תמיד
האם החגים הם מעמסה עבורכם או שהם תורמים לקשר עם ההורים והאחים

שאני אעשה את הסיפתח../images/Emo35.gif זה אומר שאתם מצטרפים

אחריי, כן?
אני האמת די התמלאתי מכל הארוחות המשפחתיות וכל מה שמסביב לחגים, גם במישור המקצועי זה מתיש כי בגן הילדים חוזרים מאוד הפוכים אחרי כל חופשה של כמה ימים כאלה ויש המון רגרסיות. אנחנו הכרזנו על שבוע הבא כיום נטול ביקורים משפחתיים או ארוחות- פשוט זמן לעצמנו בלבד, גם לנו מגיע, לא?

אחותי עברה דירה אז היא תזמין אותנו בשבוע הבא

לחנוכת בית. כבר עייפתי מכל האוכל והחגים הללו. היום - שישי שקט. מחר טיול משפחתי מורחב.

פרלמנים

New member
מעדיפה מתכונת מצוצמצת לרוב

בד"כ אני מעדיפה לבלות עם בעלי והקטנצ'יק אבל אני מניחה שגם שיקולי הנסיעה הארוכה משפיעים על ההעדפה הזו. בתקופה שגרנו במרכז לרוה אירחנו והתארחנו אצל אחיות או הורים בחגים.

פרלמנים

New member
ספירת מלאי

ההורים גרושים, אמא נשואה שוב אני הבכורה (30) וגרה ממש רחוק בנגב אחות בת 28 גרה בצרפת אחות בת 25 גרה בירושלים (בקרוב בבוסטון לכמה שנים עם הבעל לעתיד) אחות בת 21 משוחררת טריה גרה עם אמא במרכז הארץ יחסית למרחקים נפגשים בערך פעם בחודש, לאו דווקא בחגים. אימא שלי לא ממש בעניני מסורת ובד"כ לא חוגגת את חגי ישראל אז מוציאם סיבות אחרות למסיבה (ימי הולדת וכו) בשבילה כל הזדמנות לבלות עם הנכד זו סיבה להכין המון אוכל ולארח בכיף! לשמחתי אחותי השלישית מתחתנת בחודש הבא (לא ברבנות) אז יהיה מפגש של כל האחיות!

למעלה