חג אורים שמח!

חג אורים שמח!

באנו חושך לגרש ביצוע: עממי מילים: שרה לוי תנאי לחן: עמנואל עמירן באנו חושך לגרש, בידינו אור ואש. כל אחד הוא אור קטן, וכולנו אור איתן. סורה חושך, הלאה שחור! סורה מפני האור! ציל-ציל-ציל בפעמונים, מי אנחנו? - סביבונים. לנו רגל אחת, אם ניפול - גם לא נפחד. סורה חושך, הלאה שחור! סורה מפני האור! אנו שובבים גדולים, עליזים והוללים - אך נדע יפה מאוד לספר, לשיר, לרקוד. סורה חושך, הלאה שחור! סורה מפני האור!

אוווווו ... שלום לך גברת נחמדת ..

לאן נעלמת ??? אומנם קצת מבאס לבלות את החג באוקראינה אבל זה מה שיש ..
חג שמח

חג שמח גם לך אחש'לי../images/Emo24.gif

אם זה מנחם אותך אז ממחר יתחיל כאן חורף אמיתי.... צ'מע אתה בטח יודע מה זה דוחות סוף שנה וכאלה אז אני צללתי לתוך זה בעבודה ובמקביל התחלנו בשיפוץ דירתנו החדשה כך שלא משעמם לי אבל אין לי תלונות תודה לאל. תשמור על עצמך ותחזור בשלום!

חג שמח ומואר ../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif

והלוואי שייתרחש לו כאן נס אחד ויחיד וגלעד שליט ישוב למשפחתו...............

חג שמח לכולם ../images/Emo137.gif

מצטרפת לאיחולים לגבי גלעד שליט בתקווה שיחזור במהרה ובאמת יהיה נס חנוכה

דהוז

New member
../images/Emo213.gifכל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן

חג שמח ומואר
מצטרפת לתפילה לשובו של גלעד שליט
(ואולי גם רון ארד יחזור...), ושלכל אחינו ואחיותינו בדרום יהיו ימים ולילות שקטים...
אולי אם נקווה ונתפלל כולנו רק דברים טובים יקרו...

שביק

New member
חג חנוכה שמח מתוק ומואר../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif

הלנה

New member
חג שמח לכולם

אלמונית איזה כיך לראות אותך כאן שוב, התגעגענו!!!!

תודה מותק../images/Emo24.gif

והיום לקחתי פסק זמן מהריצות ויצאתי עם אחותי ואימי לחגוג יום הולדת לאמא שלי תנחשי היכן...... נכון בקינג ג'ורג' אבל בתל אביב , היה מעולה בהתחלה ישבנו על הבר ואני הרצתי קטעים עם הברמן שהחמיא לי ואמר שאני לא נראית אמא בכלל (עלק) והוא לא האמין שאני אחרי גיל 40 . אח"כ עברנו לשבת בשולחן כי לא התאים להן לשבת על הבר ובאיזה שהוא שלב נכנסו כמה חבדניקים הדליקו נרות חנוכה ושרו שירי חג היה מקסים ומחמם בלב. ולבסוף עם הקינוח הגיע גם זיקוק וכל המסובים שרו לאמא שלי היום יום הולדת ומחאו כף נקרעתי מצחוק באותו הרגע. גם באו ולחצו לה יד ואיחלו לה מזל טוב..... קיצר יקירתי מתי נפגשות לבילוי משותף?

שביק

New member
חנוכה מתוק, מאיר, גשום וקר.../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif

ויש זמן ל
. יום נעים לכולם. משביק

למעלה