חג פורים שמח לכולם!!!

Yuske

New member
חג פורים שמח לכולם!!!

אז כמו בכל שנה, הגיע הזמן שנספר קצת חוויות של פורים ושליסטה תספר לנו שוב על הטראומה שלה שהיא שונאת את חג הפורים בגלל שחיפשו אותה לחור באוזון... שאני עדיין לא יודע איך עשיתם את זה... שתפו אותנו! וחג שמח^_^

OOOO0

New member
חג שמח לכולם!

לי אין חוויות פורים מיוחדות... לא הייתה לי שום תחפושת מקורית מיוחדת. תהנו בחג למרות הגשם ותאכלו המון אוזני המן!

StellarWind

New member
מההההההההההההההה?!!

גודדאמיט, שום דבר לא מקורי יותר על הפלנטה הארורה הזו. אני התחפשתי לחור באוזון כשהייתי בגיל 8, וזה היה רעיון שלי <<; אנחנו (כשאני אומר אנחנו אני מתכוון אני מהצד הרעיוני והמשפחה מהצד הביצועי) בעיקרון בנינו את התחפושת מחולצה בצבע כחול עם שרוולים ארוכים וחור מאסיבי משני הצדדים שלה, שלבשתי מעל חולצה שחורה. יחד עם זה, מכנסיים כחולות תואמות, כפפות כחולות, פאה כחולה, פנים צבועות בכחול (עם משקפי שמש מפלסטיק בצבע כחול) - ופחית ספריי קטנה שמכוונת לכיוון של החור ויוצא ממנה ענן של טקסט כמו קו של רסס (Save the Ozone). וואלה, תחפושת עם מסר סביבתי. לא שיותר מדי אנשים קלטו את זה בבית ספר, אבל היי. הרוב הגדול של הרעיונות שלי היו דברים שאנשים לא קלטו באופן מיידי. XP

Digi Lista

New member
פורים שמח../images/Emo152.gif

יופי,נחמד למצוא שותף לתחפושת ההזוייה...התחפושת שלי נראתה אחרת ממה שתיארת,היא הייתה רעיון של אימא שלי ואכן יצרה טראומות קשות...אנחנו לא מדברים יותר על תחפושת של חור באוזן
אצלי הפורים עובר רגוע עד עכשיו-ביום שישי מתוך 2 אוטובוסים שלמים(55 מקומות בממוצע) היו רק 3 ילדים,אצלי אחד ואצל המלווה השני שניים(אחד לכול בית ספר),ניחשתי שזה מה שיהיה כי ביום שישי רגיל בבוקר האוטובוסים חצי ריקים אז שישי+פורים+גשם?..אבל המלווה השני אמר שצריך שני אוטובוסים וככה יצא שהיה לי ילד אחד בהסעה שנראה כול כך אומלל(הוא התחפש לדרקולה אבל לא נראה לי שמיזה היה הדיכאון הכללי שלו) וזה לחלוטין היה היום הכי כיף ללוות בהסעה המקוללת הזאת...בצהריים כבר היו הרבה ילדים... בבית ספר שאני עובדת בו כרגע עשו יום תחנות,גם אמרו לכול אנשי צוות להתחפש לתלמידים והביאו לנו חולצות עם לוגו של בית ספר(לא שמתי אותה וגם לבשתי חולצמה רגילה שהצבע שלה רחוק מהצבע של הצוות,לא מתוך מרדנות אלא כי בחייאת שיעזבו אותי מהדברים האלה ומהחג הזה), הבעיה שהלכנו עם כיתה רגילה(30 ילדים+4 מהכיתה שלי) וסיימנו תוך 10 דקות בממוצע כול פעם את התחנות שהוקצו להן 40 דקות,מה שהוביל למצב שהמורה ואני נאלצנו לאלתר כדי למשוך זמן-בהתחלה חידות לפורים,אחר כך את הסיפור "הפיל שרצה להיות הכי" עם תוספות של המילה 'המן' אחת למשפט כדי שהילדים ירקעו ברגליים(בהתחלה לא היו לנו רעשנים),אחר כך לזרוק מילה ולמצוא שירים ובאיזשהו שלב היה לי רעיון שהשיר הארוך ביותר שילדים בכיתה ב' יכולים להכיר הוא "אחד מי יודע"(כן,ברור שהוא קשור לפסח ולא לפורים
) וזה היה להיט מוצלח של משיכת זמן כול פעם... זה עדיין לא אומר שממש נהניתי,המקום הזה קר וחסרים לי מאוד החום והרגש מהעבר,ניסיתי אפילו להביא משלוח מנות כי תמיד הייתי מביאה למי שעבדתי איתו ובעבר הייתי מקבלת גם מאחרים כולל מהורים של ילדים,המחנכת שאני עובדת איתה השנה לא ממש הבינה למה אני חושבת עליה ומביאה משלוח מנות(וזה בהשוואה לקודמת שלפני שבועיים נפגשתי איתה והלכנו יחד לקנות קופסאות למשלוחי מנות שהיא רצתה להביא לצוות החדש שלה,זה רק מחזק כמה היא חסרה לי),הגעתי שוב למסקנה שאני כנראה שייכת לעולם מקביל... מחר יש לי מסיבת פורים בערב ב'בית הגלגלים' נכון לעכשיו אני לא הולכת,פשוט לא בא לי. עדיין אין לי מחשב,כרגע מתכוננים לבר מצווה של אחי שתהיה במועדון ריקודים ביום ראשון שבוע הבא,אחר כך אולי יהיה כבר מחשב... יש עדכון לתביעה-המפגרת ביקשה הארכה פעמיים באמצעות עורך הדין שנתן לה משרד החינוך(הבנתי שהוא דיי טוב) והעורך דין שלי היה נחמד ואישר עד ה10.3,אז יוגש כתב ההגנה שלה ויקבע דיון בבית משפט,אין לכם מושג כמה אני רוצה לנצח אחרי כול מה שעברתי,נשאר להמשיך להתפלל ולהאמין שהצדק יצא לאור... שיהיה חג שמח!!

star_female

New member
הייתי בכנס

אמנם הלכתי להרצאה של עדי ולא לאירוע שירה, אבל בגלל האיחור שהיה שמעתי אותך שר~ היה טוב. וקאסט דיג'ימון זכה מקום שלישי. היו שם לילימון, שוטסומון, פאמפקינמון (אם ככה קראו לו) וטיילמון (... גאטומון לאוהדי הגרסה המערבית). זה היה מגניב XD חבל שלא הבאתי מצלמה הפעם (וגם לא חשבתי אפילו לצלם בפלאפון >.>)...

star_female

New member
אה, ואיך יכולתי לשכוח את ארוקנימון

(במיוחד שהלכתי להרצאה שלה אחר כך XD) ועוד היא היתה בתחרות, בניגוד לטיילמון... מצאתי תמונה שלהם בפייסבוק
זה מהתחרות אז טיילמון לא שם. דרך אגב, היו גם שרדר ועוגיפלצת. היה ממש כיף~

star_female

New member
עוד תמונה ותיקון

טיילמון כן היתה, וגם וויזרדמון. (סניליות של היום שאחרי?) אבל הם אמרו משהו על שניים שלא היו בתחרות :X (ושוטסטמון = זפירמון, שכחתי שהיה לה שם אחר בעברית) בכל מקרה קאסט אדיר.

Grim Sister

New member
מסקנה:

לשבת על הרצפה וללקק את הכפה באדישות חתולית לא מצטלם טוב. אבל מצד שני, יותר טוב מהתמונות הטיפשיות שיצאו כשהסתובבתי בלי תוספת האוזניים, הזנב והכפפות.

Grim Sister

New member
אה הא

הייתי גם פעם חלק מהפורום הזה, תחת הניק 'ילדת כוכבים'. אבל הכינוי נמאס עליי והפורום בזמני היה די מת. אז נטשתי.

0Pandemonium0

New member
אני לא זוכר ילדת כוכבים.

היית באחת מתקופות ההיעדרות שלי, ויש מספיק כאלה.

star_female

New member
יש עוד תמונות בפייסבוק

אבל אני מניחה שתצטרכי למצוא אותן לבד כי אני לא מכירה אותך אז אני לא יכולה לתייג XD הזכרת לי פנארט שראיתי של gijinka tailmon באיזשהו אתר יפני. (גיג'ינקה זה כשלוקחים דיג'מון - או דמות לא אנושית אחרת -ומציירים אותה בתור בן אדם) אה, מצאתי! טוב שיש גוגל XD פחות דומה ממה שזכרתי, אבל עדיין מגניב.

Cheshire Fool

New member
היי

קוראים לי יובל ואני רק במקרה מנהלת קאסט דיג'ימון והוויזרדמון של הקאסט. קודם כל, תודה על המחמאות. דבר שני, ניצן היא לא ארוקנימון, אלא וויטצ'מון, ההבדל הוא שלארוקנימון יש כובע גבוה ומוזר ושיער כסוף ארוך, אבל לא נורא, כולם עושים טעויות. השניים שלא היו בקאסט היו קוני, שהייתה לילית'מון (דמות שמופיעה רק בקלפים ובמשחק) והייתה ממש יפה, אבל נאלצה ללכת הביתה לפני התחרות בגלל מצב בריאותי (מאוד) לקוי. השני היה לוסמון, שהכנפיים שלו לא עמדו בבוקר של הכנס ובגלל הגשם לא יכולנו לקחת אותן איתנו, אבל הן היו בנויות. שניהם היו ממש יפים וממש חבל שהם לא היו על הבמה איתנו.

star_female

New member
זה מסביר את השיער ואת מה שהיה כתוב עליה

לא קראתי מקרוב מדי אבל באמת ראיתי שם איזה chi שלא נראה מתאים ל"אקורנימון" XD אני חושבת שממש עשו עוול לסדרה עם זה ששרו את השיר בעברית כשעליתם, זה החזיר רק זכרונות רעים (מהגרסה ההיא, כמובן) >.> ממש חבל, במיוחד כשיש מוזיקה כל כך נפלא לסדרה הזאת. נראה שלשוטסומון היה קצת קשה ללכת עם הקוספליי. אבל זה היה קוספליי מצויין אז כנראה שזה היה שווה את זה. XD כל הכבוד על המקוריות! יש תמונות של חברי הקאסט שלא הגיעו? מעניין אותי איך עשיתם את לוסמון...

Yuske

New member
תודה!^_^

סליחה שלא התייחסתי אלייך כלכך במהלך האירוע שירה אבל הייתי חייב לשירותים ועליתי שיר אחריי השיר שרצתי ממנו._. בקרוב אני אעלה אותו ליוטיוב (ועוד שניים שצילמו לי^^) החמש דקות האלה עברו לי ממש מהר.__." וכן הקאסט דיג'ימון היה אדיר! היו דיי הרבה שאמרתי "היא מוכרת לי!!...מאיזו סדרה זו!" ואז ראיתי לילימון ורק עכשיו אני שם לב שזה היה בכלל דיג'ימון

Digi Lista

New member
יאללה תעלה.

אם כי עדיין אין לי מחשב אז יש מצב שיקח לי נצח עד שאראה את השיר.... שמחה שיש לכם חוויות טובות מהאירוע,התחפושות של דיג'ימון נראות יפות לאללה.

למעלה