חג פורים שמח

hadar146

New member
חג פורים שמח

מסכנות הבנותשעושות בנייה לציפורניים או מילוי ציפורניים.זה ממש הורס את הציפורניים המקוריות שנתן הטבע.וזה עושה פטריות בציפורניים מקוריות,טבעיות.

s i g a l m

New member
שלום להדר

חבל מאוד שאת חושבת בגישה כזו שלילית, אני מניחה שמן הסתם גם ניסית לעשות והייתה לך פטריה או ששמעת שמעות והחלטת שזה מזיק. כמה דברים אלייך, בניית ציפורניים שנעשית בצורה מקצועית אצל משהי מוסמכת ולא אחת שראתה כמה מילים באינטרט או למדה מאיזה חברה לעשות ציפורניים לעולם לא תעשה נזק ולא פטריה למעט מקרים יוצאי דופן, של מילוי שלא נעשה בזמן, חיטוטים מתחת לציפורן ועוד המון סיבות ............ שוק הציפורניים היום פרוץ, המון בנות שלא למדו ולא רכשו ידע תאורטתי ומעשי כמו שצריך עובדות ללא תעודה וללא נסיון בתחום והן בטוחות שמקריאת כמה שורות במחשב או מהסתכלות על העבודה הן יודעות לבנות ציפורניים, הן לוקחות על עצמן את האחריות מקבלות לקוחות ועושת בניה וכמובן שהעבודה לא נעשית כמו שצריך ונעשה נזק..... כאשר בונים ציפורניים בצורה מקצועית ומקפידים על הכללים שאין שום סיבה שבעולם שתהיה לך פטריה והציפורן שלך תהרס, מקסימום אחרי בניה הציפורן קצת חלשה אבל תוך חודדשיים שלושה היא חוזרת למצבה הרגיל כאילו לא עשית כלום.........

hadar146

New member
לsigalm

עכשיו דוקא גישתך כלפיי שלילית ואת לא מכירה אותי.לא משנה.זו סתם הערה לצד.
לא שמעתי שום שמועות ולא גלשתי על זה באינטרנט כי זה לא מעניין אותי.ואני לא עשיתי ולא מתכונת לעשות את הבנייה בציפורניים. היום קשה לדעת בודאות מי מניקוריסטית טובה ומי לא.כי גם כמו שאמרת יש הרבה שמתחזות. אני לא נגד מניקוריסטיות ולא נגדך.הבנתי את מה שהסברת,תודה ששיתפת אותי. אז איך לבדוק אם מניקוריסטית אמיתית,טובה או לא?האם צריך לדרוש ממנה להראות תעודת גמר לימודיה?אבל הרי היום אפשר הכל ובין היתר לזייף תעודה כזו. ראיתי אצל נשים ובחורות שעושות בניית ציפורניים שאחת הציפורניים המלאכותיות ירדה,נפלה ומתחתיה היה משהו נורא לראות:ציפורן המקורית שהייתה מתחת הייתה בצבע שחור ,סגול,ירוק זה היה נראה כמו סימן שמקבלים אחרי מכה חזקה.ומה עוד,מניקוריסטית אמרה שזה לא נורא וזה יעבור.ואולי ציפורניים מקוריות רגישות.אבל אם כבר התחיל טיפול הבנייה לציפורניים לא להפסיק.זה פשוט עשה לי רתיעה מלעשות בנייה בציפורניים. חוץ מזה רופא עור אמר:שבאמת בניית ציפורניים פוגעת ועושה פטריות בציפורניים מקוריות. אבל אני מניחה שכמו שאמרת שאם הולכים לבניית ציפורניים למישהי מומחית לזה,אז יהיו כמה שפחות נזקים:שציפורניים מקוריות יישארו לא ניזוקות.

s i g a l m

New member
היי הדר

את לא הבנתי אותי נכון אני ממש לא פניתי אלייך בגישה שלילית אלא ניסיתי להסביר את הנושא של בניית ציפורניים והדעה הרווחת על כך, לפעמים המילים שנכתבות לא נשמעות כמו שהן נאמרות, אז נשמע כאילו אני הייתי שלילית אלייך. חלילה ממוש אני באמת לא מכירה אותך ואם נשמעתי כך קבלי התנצלות ממני, לכ כוונתי היא לשמור על רמת המקצועיות שלנו כמקצועיות בתחום בגלל כל הנושא של השקו הפרוץ היום ועבודה שלא נעשית כמו שצריך וגורמת נזק לנו כמקצועיות ....... כשאת מחליטה לבחור מניקרוסיטית או בונת ציפורניים ברוב המקרים יש שמועות מפה לאוזן אם היא טובה יותר או פחות, רוב הבנות שמגיעות למשהי מקצועית הן הגיעו לאחר ששמעו עלייה ממשהי אחרת, למרות שלפעמים אחת יכולה להיות מרוצה והשניה תגיד שהיא פחות טובה...... צריך פשוט לנסות לבדוק, אם תגיעי למשהי מקצועית את לא צריכה לבקש תעודה, מבטיחה לך שכאשר את מגיעה למקצועית מרגישים בדרך העבודה שלה אם היא מקצועית או לא ואם היא הוכשרה לעבוד בבנית ציפורניים או כל תחום דומה לזה, את רואה בודקת את העבודה שלה ואני בטוחה שאת תגיעי למסקנות שלך לבד. מה גם שאם את לא מרוצה את מן הסתם לא תחזרי אלייה......... נכון שיכול להיות שאולי תגיעי למשהי שהמליצו לך עלייה ויתכן שדווקא את תתאכזבי ממנה, אבל אני מאאמינה שאם תרצי באמת לבנות ציפורניים מן הסתם את בסוף תמצאי את האחת שמתאימה לך ותעשה את העבודה כמו שצריך, את תמיד גם יכולה להחליף ולעבור למשהי אחרת אם את לא ממש מרוצה זה לא סוף העולם...... כל זה כמובן אם את באמת רוצה לבנות ציפורניים, ואם לא טפלי בציפורנייך ותני להן מראה יפה ללא בנייה...........

יעל י

New member
הדר...ממש טעות בחשיבה...

יש בנות שקורה ומקבלות פיטריה אבל...ואבל גדול האחוז שלהן זה קורה הוא קטן לעומת אלה שיש להן בנייה ולא קורה להן כלום. אם תלכי למישהי מנוסה שיש עליה המלצות הסיכוי שזה יקרה יהיה הרבה יותר קטן. בכל אופן לבנייה יש עוד המון יתרונות (כמו יד יפה ומטופחת תמיד,שליטה באורך,לק לא יורד ועועד) פורים שמח גם לך

לא נכון בכלללללל../images/Emo31.gif

לי יש בניה 6 שנים וטפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה לא קרה לציפורניים כלום. היד אסתטית מטופחת והלק לא מתקלף. חבל שאת בגישה שלילית. אני ממליצה לך לפנות לטכנאית מנוסה ולהנות מהדבר היפה הזה. יישר כח לכל הטכנאיות המדהימות שעושות עבודות לתפארת. אין לך מושג כמה זה מוסיף. ממליצה לכולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
יעלי

ערכה אישית תפתור את הבעיה

ואז אין אפילו סיכוי קלוש להדבקות בפטריה. חוץ מזה שזה הרבה יותר אסתטי ונקי.

למעלה