חג שבועות שמח!

hayapollak

New member
דרך אגב

ראיתי שהסרט קיי פקס יוקרן נדמה לי הערב בערוץ 10 - מומלץ.

hayapollak

New member
יעדים לחג??

היום - אחרי העבודה לאפות פשטידת סלק פשטידת בטטות קינוח - טרמיסו, ל נ ו ח . להיות עם הבן שלי - בלי תוכניות אבל עם אהבה. מחר יום ששי בבוקר - לסדר את ארון הבגדים של הבן שלי. צהריים לחגוג עם המשפחה המורחבת. בערב - להתבטל. להיות עם הבן שלי עם או בלי תוכניות אבל עם אהבה. יום שבת - בבוקר מוקדם - הליכה. לבשל לכמה ימים, להיות עם הבן שלי - להיות עם אהבה. להשאיר זמן לקריאה, כתיבה,חברים.

שרון הבת שלי השתתפה בפרסומת

ולאמא בפרסומת קראו שרון .היא סיפרה לי שהיא שחקנית אז חשבתי לעצמי שאולי זו את חבל

מאחלת לך מכל../images/Emo23.gif

הבת שלי בת 7 וחצי חזק בענין משחק . עכשיו היא מדובבת את הפרסומת של אלקטרה . וביום שני הקרוב בשעה 15:00 הבן והבת שלי היו בערוץ הילדים בפינת הילד המיוחד
ילדים מתוקשרים

שאלי ../images/Emo35.gif

בפורום או במסר מה שאת רוצה . קחי בחשבון מי שתענין באמת במשחק זו הבת שלי. הבן שלי מחר הערוץ הילדים על זה שהוא מצלם סירטונים ועורך אותם

גם הבת שלי מגלה נטיה למשחק

וצילום וכתיבה ועוד כמה כישורים (ודי למחמאות בשלב זה) השאלה שלי- איך הם משלבים לימודים וקריירה? הצילומים הם על חשבון הלימודים? או שזה מתרחש אחר הצהריים?

קורות חיי

בחיים הכל ענין של פרופורציות אודישנים יש בממוצע אחד לחודש חודשים והם אחר הצהרים תמידדדדדדדד צילומים גם אחר הצהרים תמיד (לילדים) יש אסור ממשרד ההעבודה לצלם ילדים בבוקר .מלבד בחופשים. אז יצא לי פעם אחת בלבד שרצו אותה ב-12 ופרסומת גדולה כמו מקדונלדס אז עשיתי לה יום חופש. ועוד פעם פעמים אולי הוצאתי אותה שעה לפני הזמן וזה ממש כלום לילדה ממושמעת תלמידה מצטינת וכו........ אז שוב חזרנו פרופורציות . אסור שבגדול זה יבוא על חשבון שום דבר זה תוספת

מ א מ י2

New member
חג שבועות שמח! ../images/Emo219.gif

מפורום מועדון לילה! ツ תאכלו הרבה הרבה גבינות ותתפאננו!

דרושה משפחה

חג שמח לכולם לתכנית טלוויזיה רצינית ,שתעסוק במשפחה ,דרושה משפחה שיש לה בעיית סדר וארגון. יענו בלגניסטים.חיוך, שמתקשים ורוצים לעשות שינוי. אפשר לפנות אלי במסר או דרך האתר.

hiadva

New member
חגיגה בשבועות

האם במקרה משהי נוסעת מחר בבוקר לחגיגה במצפה רמון? ואלוי במקרה יש לה מקום לטרמפיסטית מאיזור המרכז? אם כן , אשמח מאד להצטרף. תודה, אדוה

einatgross1

New member
רק עכשיו ראיתי את ההמלצה

והחמצתי את הסרט. אשמח אם תספרי קצת עליו ועל הסיבה שהוא מומלץ. תודה,

hayapollak

New member
כן, הזכרתי את הרט

כבר בשרשורים קודמים, אבל לא ממש סיפרתי עליו. בכל מקרה יתכן וטעיתי והוא מוקרן בשבת. הסרט מספר על אדם שמאושפז בבית משוגעים - הוא טוען לאורך כל הסרט שהוא בא מכוכב קיי פקס. האיש חכם מאדדד ויש לו תשובות שמדהימות לאט רק את הפסיכיאטר שעובד אתו אלא גם פיזיקאים גדולים. הוא מוסר אינפורמציות על הכוכב ממנו בא וגם נותן תאריך בו הוא יחזור אל אותו כוכב. יש שם תהליך מאד יפה של הדינמיקה של חולים אחרים ואיך הוא משפיע עליהם. הוא אומר שהוא יכול לקחת אתו לכוכב חזרה רק חולה אחד נוסף.. ומה קורה שם לכל החולים שרוצים להצטרף כמובן.. יש גם התייחסות לפסיכאטר עצמו ולמערכת היחסים שלו עם הבן מנישואיו הראשונים. האם האיש אכן מכוכב קיי פקס,האם הוא חוזר אליו, ואיזו עבודה עושה הפסיכיאטר כדי לגלות את עברו של האיש - ממש סרט מושקע לטעמי.

למעלה