חג שמח לכולם - מחפש המלצה

shklar1

New member
חג שמח לכולם - מחפש המלצה ../images/Emo221.gif

אני כרגע בתהליכים לרכישת מסך LCD חדש למחשב, ורציתי לשמוע תגובות מחבר'ה שקנו מסכים לאחרונה הדרישות הן די סטנדריות - גודל 17" קצב רענון - 4ms יחס ניגודיות 1:1000 ומעלה התקציב הוא בסביבות 1300 שקל, למרות שאני מוכן גם להתגמש למעלה יש למישהו המלצה על מסך מצויין במחיר הזה? (אני יודע שיש מגוון ענק בשוק, אני מחפש את הטוב ביותר)

EEEBBR

New member
יש לי הצעה

LG L1770HQ 17 LCD תוכל למצוא אותו בלוינסקי 108 ת"א תחנה מרכזית חדשה קומה 5 חנות 5809 במחיר מציאה 1345 שח אם תתמקח אולי יותר זול...

nissim tr

New member
חבל חבל....

תתעניין קצת בנושא לפני שאתה קונה. אני אתן לך נתון שאתה כנראה לא יודע: מסכים עם 2 ו-4 MS קיימים עם פאנל TN+Film שבדרך כלל אחד החסרונות שלו הוא אי-דיוק בתצוגת צבע שזה אומר איכות תמונה נמוכה יותר. הפאנלים הללו מסוגלים להציג 18 ביט של עומק צבע (בניגוד ל24 במסכי CRT וLCD עם פאנלים אחרים) כלומר עד 262144 צבעים במקום 16777216. כך שאם אתה שואל אותי מסך עם TN+Film יכול ליהיות מסך טוב, למשל למשחקים, אבל "מסך מצויין" הוא לא. דבר נוסף - ניגודיות גבוהה כמו שביקשת, תראה בהרבה מסכים, אבל אם תחקור קצת תראה שבחלקם הגדול זו ניגודיות דינאמית, והניגודיות האמיתית נמוכה בהרבה. הייתי ממליץ לך לקרוא קצת בקישורים שאני נותן לך, ולמצוא לך עוד מידע בנושא.

למעלה