חג שמח

חג שמח../images/Emo149.gif../images/Emo148.gif../images/Emo150.gif../images/Emo151.gif

חג שמח! לכם ולכל המשפחה אני שונא לכתוב ברכות (
) אז תהנו, תאכלו
ותעשו לי טובה קטנטנה: תנו לילדים שלכם להנות בפורים. אין יותר חג מזה! רק טוב
-פורג´

אני מאמצת ../images/Emo6.gif../images/Emo151.gif../images/Emo140.gif

את הברכות , את ההמלצות ובכלל אני אוהבת לאמץ (אל חיקי) כל מיני דברים
. והיום באירועי החג , המון אירועים לקטנים וגדולים : זה הזמן לשמוח להתראות אצל המלך ארתור
שיהיה רק שמח לכולם , כולן ובכלל.

אנאבלית

New member
לעדלאידע בחולון פחדתי ללכת, ואתם?

אבל לקניון הקרוב הגענו בשלום. הקטנה שלי בת שנתיים פלוס,תנו לה לקפוץ על טרמפולינה ועשיתם לה את היום. את מול ראינו "ליצנים" בשכונה-ילדים שהלכו מחופשים ברחוב,ומבחינתה זה היה מספיק טוב, היינו גם בבית הספר של הבן וכולם היו מחופשים, ומחר היא כנראה בגן.... חג פורים שמח!

תשלחו תמונות....

לי אין מצלמה דיגיטילית כך שאני יכולה רק לתאר לכם את הבן שלי מחופש לגיברת...
מכל הדיונים והניג´וסים שלו - זה מה שהוא בחר בסוף.
לי זה עשה את החיים קלים. הרס לי אמנם זוג נעלי עקב אבל זו סיבה טובה ללכת לקניות
אז ככה: הלבשתי אותו בשמלת מיני (אם כבר אז כבר) נתתי לו חזייה מרופדת ועיצבתי לו בתוכה חזה לתפארת. (כל מה שלא היה לי כשהיה צריך לינוק, יש לו עכשיו
) חולצה צמודה עם פתח V שיוכלו להציץ לו יעני לקימורים. גרביונים עם תפר מאחור (כן, כן, נקרעו גם כן
) פאה בלונדינית ארוכה. ואיפור. וואלה נהניתי מאד (יגיד מי שיגיד שתמיד רציתי בת
)

../images/Emo44.gif תמונווווווווווווות ../images/Emo151.gif

יו , כמה יפה תיארת את ההתחפשות שלו , ממש יכולתי לראות ולתאר . והנה הדרקו(לה) מלפוי הקטן שלי

אני חייבת

לציין שנהניתי מהחג ומההצגה. חגגנו עם המלך ארתור והאבירים שלו בהיכל הספורט. ג´וניור השאיר את הסווצ´ר במונית לפני ההצגה (כרגיל) , (הששי במניין השנה , בכל מיני מקומות) ואני התעופפתי למידרכה , אחרי ההצגה , בהשתרעות מכובדת שלא הייתה מביישת אף תלמיד הוגווורטס מתחיל . ג´וניור אמר שעקב בעניין אחרי כל השלבים בנסיון הנפל שלי להימנע מהנפילה. ואחי שהיה איתנו עם הבנות שלו , התעצבן עלי שפיספס את זה כי הלך כמה צעדים לפנינו
. זה היה כאילו איזה חדקרן בא ובעט באחורי. ממש כך הרגשתי .
(את התוצאות אני מרגישה רק הבוקר , טוב תודה , אני בסדר
) נמנענו מללכת לצפיפויות בדיזנגוף או בסינמטק ,רק כי הג´וניור שונא להצטופף וכבר באמצע תור לכניסה לאולם רצה לחזור הבייתה בגלל הדוחק , וזה אחרי שחיכינו שעה בחוץ , כדי שלא להיתקע בפקקים. בסוף התרצה להישאר , נפתחו השערים והתחלנו לזרום פנימה. חזרנו עייפים אך מרוצים
.

אני חייבת לציין

אני כל פעם צוחקת כשאני רואה שאת קוראת לבן שלך ג´וניור. פעם חברה שלי קראה לבן שלה ´הבועט´ זה היה עוד יותר מצחיק, אבל הוא כנראה הפסיק לישון איתה בלילות. ואני, אני אין לי שם מיוחד לבן שלי, חוץ מהשם שלו, אני קוראת לו בוא והוא בא מייד.

הבעיטה , או כאבי הגב

(שהבטחתי פעם לספר עליהם)
אני שונאת שג´וניור מעיר אותי בבוקר בבעיטות כל ערב/לילה הוא נרדם בשעה שונה איפה שנוח לו. אם זה על השטיח או במיטה שלו או שלי או על כל משטח אחר. כמו שנגמר לו הרעב ויכול להוציא את האוכל שנשאר לו בפה באמצע הביס , ככה באה לו השינה בשניה לא משנה באיזו שעה , אבל אף פעם זה לא מתוכנן מראש. ואז אני צריכה לסחוב למיטה , או מינימום לכוון אותו מהאלכסון או מהרוחב לאורך של המיטה (שלי) (זה כאב גב מספר 1) ובבוקר כאמור.....לסבול את בעיטות ורכיבות ההשכמה שלו (כאב גב מספר 2 ) . תמיד הוא מתעורר לפני ונלחם בי להתעורר. ואני אומרת כמו מתוך חלום: "....רק עוד רגע , "אמא"......" אני חושבת שאני זו שצריכה לשנות את הרגלי שעת השינה שלי היה איזה שיר שיר על בואי ואז היא באה לבד. זוכרים את זה?
נדמה לי על חיפושית.

../images/Emo6.gif ממש כמוני....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תמיד שישנתי עם אמא שלי, מלבד הדיבורים מתוך שינה שלי תמיד הסתובבתי (180 מעלות) נתקעתי בסוף של המיטה ובעטתי בו כי לא היה לי מקום לרגלים (איך קוראים לזה? המסעד של המיטה??) והיא אמרה "זו הפעם האחרונה שאתה ישן איתי!" עכשיו אם אנסה לישון שם לא נראה לי שהמיטה תחזיק מעמד
אני לא יודע איך זה אצל ילדים קטנים אבל אולי תבדקי אם יש לו הפרעת שינה?

אתה בטוח ?

שג´וניור זה לא אתהההההההה
הדיבורים שלו מתוך שינה , זה סרט שלם ,עם סיפור ועלילה
לפי הגיבורים התורנים . אצלנו למיטה אין מסעד , וכאב גב ג´ זה לפעמים להחזיר אותו למיטה כשהוא נופל למרות גודלה (2X2). רק לי יש הפרעות שינה (ממנו)

*יערית

New member
ITS NEVER TO LAIT../images/Emo13.gif

לומר לכן/כם שלום ואני קוראת אתכם ונהנת לאללה!!!!!! אז נעים מאוד יערית מהפורום השכן(גרושים גרושות) נראה שלפעמים אמצא לי מקום בין שורותיכם. לגבי הבעיטות וכאבי הגב: מוכר בהחלט
בכל יום ויום משני מלאכים שמזכירים לי שאין לי אפשרות לישון באלכסון ,והבן שלי כנראה בגילגול הקודם שלו היה רס"ר בצבא..איך שהוא מעיר אותי בקפיצות ושמחה שאני כמו שכתבה רק אביגייל כנראה צריכה לשנות את הרגלי השינה(והצריחה)שלי איתם
חג שמח יערית

נכון באמת

Never Say Never
נאים השכנים בעיני
ובאמת איזו בעסה , עד שיש אפשרות לישון באלכסון , היא נגזלת מאיתנו. סתאאאאם , זה כיף של חיבוקי בלילה וגם בבוקר. אבל שבת , ראבק , שבת שלפחות בשבת ישכחו מאיתנו. ברוכה הבאה
ועכשיו אני הולכת להתחבק קצת ולתקן לו את החלום . לילה טוב

*יערית

New member
ברוכים הנמצאים!../images/Emo13.gif

רוצה לילה אחד בשבוע שקט עד הבוקרררררררררררר ואין אין אין לי
יערית.

אנאבלית

New member
בנוגע לשינה של בנים במיטה של אמא...

אז כשהבן שלי היה ישן אתי-זה היה בערך כמו התיאורים שלכן, הוא לא היה נופל מהמיטה-כי הצמדתי צד אחד לקיר...אבל-הוא היה בועט בי, תופס פוזה של אלכסון או לרוחב המיטה....בקיצור-בסופו של דבר הוא הבין שזה לא נוח לשנינו ועם הגיל-העדיף לעבור לבד למיטתו-זה בא גם לקראת תחילת גיל ההתבגרות, וזה טבעי. היום עם הקטנה-היא במיטתה-ואני במיטתי, חוץ מ....בלילות שהיא מעירה אותי ומבקשת למיטתי-ואז היא לא מפריעה לי וישנה כמו נסיכה....

למעלה