חג שמח !

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
חג שמח ! ../images/Emo171.gif

שם:
אלבום השבוע:
שיר השבוע של קורין:
שיר השבוע לא של קורין:
שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב:
מצב הרוח שלי עכשיו:
הרגע הטוב בשבוע:
הרגע הפחות טוב בשבוע:
סיכום השבוע במשפט אחד:
תכניות לשבוע הבא:
ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) :
תמונה:
איך היו ארוחות החג?
מתכוונים להגיע להופעה בזאפה? אוהבים את שלומי שבן? אם כן, אילו שירים של שלומי הייתם רוצים לשמוע בביצוע שלו ושל קורין? ואילו שירים של קורין הייתם רוצים לשמוע בביצוע שלה ושל שלומי?

../images/Emo13.gifחג שמח ושבוע טוב ../images/Emo168.gif

שם:דנה גיל:15 וחצי מגורים: רמלוד אלבום השבוע:---------- שיר השבוע של קורין: אני משתגעת שיר השבוע לא של קורין:רק החיים-לאה שבת שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב:נחליאלי-לאה שבת מצב הרוח שלי עכשיו:מתרגשת הרגע הטוב בשבוע:החופש הרגע הפחות טוב בשבוע:היו כמה לא זוכרת בדיוק סיכום השבוע במשפט אחד:שבוע טוב! תכניות לשבוע הבא: הופעה...לסיים את ההרצאה המחורבנת שלי בפיזיקה ולעשות מתכונת בלשון ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : תמונה: איך היו ארוחות החג? טעימות,מדהימות,אין מילים בפי! מתכוונים להגיע להופעה בזאפה?שאלה רטורית
אוהבים את שלומי שבן? אם כן, אילו שירים של שלומי הייתם רוצים לשמוע בביצוע שלו ושל קורין? ואילו שירים של קורין הייתם רוצים לשמוע בביצוע שלה ושל שלומי? הממממ האמת שאני לא מכירה את שלומי שבן כ''כ אבל שמעתי אותו אני חושבת פעם, ויש לו קול מדהים !! המממ שירים שהייתי רוצה לשמוע בהופעה- הממ למשל שיר לשירה,מה הפרח ,פשוט כל כך, קשה לה,שתיים על שפת המזרקה,וקצת יותר ישנים אבל משובחים לא פחות-פירמידות,אני משתגעת,ארץ קטנה עם שפם,אנטארטיקה,תנינענק,לחיות...לא עולים לי כרגע בראש.......
אם הכל ילך חלק אז ניפגש כולנו(מי שיבוא) בהופעה בזאפה
שבוע טוב!!!

m757

New member
אל תדברי על אריק !

שם: מיכל גיל: 16 מגורים: ירושלים אלבום השבוע: המיטב - קורין שיר השבוע של קורין: שפת אימי
שיר השבוע לא של קורין: כנסיית השכל - תגידי שטוב שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב: עטור מצחך
מצב הרוח שלי עכשיו: נחמד הרגע הטוב בשבוע: הופעה של רונה קינן
הרגע הפחות טוב בשבוע: בגרות במטמתיקה סיכום השבוע במשפט אחד: תכניות לשבוע הבא: הופעה של קורין בזאפה !
ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : תמונה: איך היו ארוחות החג? היה נחמד מאוד. מתכוונים להגיע להופעה בזאפה? בוודאי ! אוהבים את שלומי שבן? מאוד
אם כן, אילו שירים של שלומי הייתם רוצים לשמוע בביצוע שלו ושל קורין? כל שיר שלו מעניין אותי לשמוע בביצוע של שניהם. ואילו שירים של קורין הייתם רוצים לשמוע בביצוע שלה ושל שלומי? הייתי ממש רוצה לשמוע את "כשזה עמוק".

למעלה