חג שמח

Deerest

New member
חג שמח

חברים. נקיון פסח היסודי הוא לא רק חיצוני, יש בו גם סמליות לנקיון פנימי פעם בשנה, שמפנה לנו יותר זמן נפש להכנות לחג. חג שמח וכשר שיהיה לכם, לכולנו.

Deerest

New member
ולמען הבנת הנקרא

נקיון לא בגלל שיש "לכלוך" (זה לא יום כיפור), אלא יותר מההיבט של סדר. כשעושים סדר נזרקים הדברים המיותרים. חקשמח.

פעם ראשונה

פעם ראשונה שאני מבינה על מה אתה מדבר !!! הזהר, דירסט, שלא תזרוק בטעות דברים שאינם מיותרים כלל וכלל... חג שמח !!!

ש איילת

New member
חג שמח ! ../images/Emo157.gif

אני בעד! סדר ונקיונות.. לפנות מקום להישאר עם מה שחשוב באמת.. ועם מה שנעים לחושים.. ושיהיה לכולם ליל סדר נעים קצר וקולע ;) או ארוך וקולע....
הכנתם את מיתרי הקול..?

../images/Emo141.gif../images/Emo39.gifחג../images/Emo155.gifשמח../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

חג מהנה, שקט ונעים
אני מציעה סדר בסוף כל יום וסדר גדול פעם בשנה
בסדר

seaגל

New member
../images/Emo157.gifחג שמח....

יש לי הרבה דברים מיותרים מישהו קונה? חחחחחחחח שיהיה לכם אחלה סדר בחג בראש ובלב...

חג שמח לכולכם,גם ממני..

מה שלום כולכם? מצטרף לאיחולים ולברכות של דירסט,ומאחל לכם שיהיה לכם חג נעים ושמח. אני,את הניקיון שעליו מדבר דירסט,חש יותר ביום הכיפור,...שאר החגים עבורי הם ימי ציון לארועים מהעבר הרחוק,ואני מנהל את חיי הרגשיים באותה העוצמה בחגים,אולי כי אני לא עובר את השלבים הללו שהרוב עוברים,ההשתתפות הפעילה בפעולות הנהוגות בחג,כגון ביעור חמץ,וכדומה. חג שמח לכולכם!

ש איילת

New member
איך עובר עליכם החג?..

הייתי עם משפחתי במצוקי דרגות בים המלח..באכסניה שצופה על נוף מדההים של הים ושל ירדן..וראיתי זריחה..וראיתי ירח מאיר על הים.. וראינו הופעה של עידן רייכל ולהקתו..היה משהו משהו.. חוף מינרל אחלה חוף..יש שם בוץ בשפע.. הכלב, שלקחנו איתנו, היה מבסוט..(בעיקר בנסיעה כשהוציא את ראשו מהחלון :) ..לא משנה שמידי פעם מטחי רוק כיסו את פניי..:) ) היה כיף.

יעל :-)

New member
בהחלט נשמע כיף ../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

את האמת, התחלתי לעבוד (באופן זמני) קצת לפני החג. פתאום מצאתי את עצמי במשרה מלאה גם לאורך החג. (וזה דווקא כשלשם שינוי חברים שלי היו בחופשה) אז לא עשיתי משהו מיוחד מדי (חוץ מעבודה), אבל נהניתי מהפעילויות הרגילות שלי.

למעלה