חג שמייח אנשים יקרים!

F l o r 1

New member
חג שמייח אנשים יקרים!

אני רוצה לנצל הזדמנות חגיגית זו ולשתף בכמה מילים... אתם, כאנשים אחד - אחד, וכ"בית-ספר", מהווים עבורי סביבה תומכת, מפרגנת, מקבלת ואוהבת. במעט מאוד סביבות חברתיות יצא לי להרגיש חופש קבלה ותמיכה כמו בסביבה הזו. אז קודם כל תודה! עם זאת, זו לא רק האווירה הכללית עליה דיברתי עד עכשיו, זה הרי גם התוכן, המשמעות. הידיעה הפנימית שאנחנו עוסקים בנושאים המשמעותיים ביותר ב"מציאות" כפי שאני מכירה אותה עד היום. המקום הזה מספק לי תשובות. סוף סוף... תשובות. לפעמים אני חושבת על היצירה הזו של בן את בית הספר, שמקיים באהבה ובנחישות מעיין "מרחב" משוכלל ומשתכלל, מפתח ומתפתח, מעצים ועוצמתי. איזו יצירה! באמת. כל כמה זמן אני נפעמת מחדש. ותארו לעצמכם שכל אחד מאיתנו טומן בחובו יכולות דומות בפוטנציאל... ווואאווו... באמת מרגש טוב, כמה רגעים לפני הסדר ואני מתמלאת דרמטיות... (מעניין איך זה יראה לי אח"כ חחחח...) אז אני מאחלת לכולכם חג שמח ופורח! ותודה ואהבה! רויטל

TheGreatNut

New member
המון אהבה ותודה בחזרה... ../images/Emo23.gif

אני, ד"א, בעיצומו של הסדר...
כל כך משעמם פה...

גם אנחנו בעיצומו של הסדר

כרמל קארו עמית טל יהל ליעוז אלכס דניאל גלי אמיר לנה יוסי כיף נעים שרים שירים וטעיםםםםם
"יה' אתה נתת לי כל מה שצריך, להיות חופש, במציאות הזאת... תן לרוח להוביל אותך........"

d o r i a

New member
אהלן. כל כך היה נעים לשמוע את השיר

שלכם... אני כבר בסיומו של הסדר הטעים, הנעים, החמים... אהבה לשרים! (וגם שרתי קצת אתכם, מקווה ששמעתם
)

יהל אור

New member
אלכס, בניק סודי שלי ושל קארו ../images/Emo70.gif

אלכס... החליפי ניק נקסט טיים

carmelidia

New member
הניק הזה היה פתוח על המחשב של קארו

ובאמת לא זיהיתי אותו, גם אני כתבתי הודעה ללירן מתוכו ואז פתאום קלטתי שאין לי מושג מי אני.

יהל אור

New member
ההממ כן הוא הייה פתוח על המחשב של

קארו... כי... הוא של קארו
(גם)
בקרוב...

טוב, בעצם התמונות שוקלות יותר מדי

ואין לי מושג איך משנים את זה. אז אולי מישהו אחר יעלה אותם אח"כ

Talia E

New member
ואני דילגתי על הסדר, בהחלטה של רגע

אחרון... קלטתי שאני בכלל לא רוצה ללכת לשם ושאני עוד לפני שיצאתי לכיוון - מחשבת חישובים על כך שאני רוצה לצאת משם כמה שיותר מהר
ראיתי את כמות האנרגיה האדירה שאני הולכת לבזבז והחלטתי לפרגן לעצמי ערב מנוחה - בלי סדר בתוכו
ווּ-הוּ
(העובדה שאפשרתי את זה לעצמי היא חידוש בקיום המשפחתי שלי...
)

efratoio

New member
פשוט לא הגעת לסדר?

אני רוצה לתלות פוסטר שלך בבית שלי, ולעשות קעקוע קטן של "טליה המלכה", עם אפליקציה של מצה על שוק ימין. את המאסטרית שלי ואני מעריצה אותך. זה יותר מדהים מהסיפור על הבודהה שהחליט לא לשבת מתחת לעץ עד שיהיה מואר.

למעלה