חדר מחשבים

shaiky

New member
חדר מחשבים

בבניין 8 בקומה ראשונה חדר המחשבים תפוס לרוב (רובו ככולו) ע"י קבוצת ילדים צעירים (לדעתי 13-16) כרגע יש פה 8 ילדים! אשר משחקים במשחקי לחימה ברשת... הם גם תופסים את המחשבים לסטודנטים שמעוניינים ללמוד! וגם עושים רעש, צועקים ומפריעים למי שלומד באותו החדר! נשמח להבהרה האם הם לומדים במכון? יש קורס "משחקי לחימה ברשת"?

alexeik

New member
בהחלט לא ברור

מה תפקידו של השומר בכניסה. לטפח את החתולים שלו? כל אחד יכול להיכנס למכון כאילו זה פארק ציבורי. ילדים, גנבים (הבחור שנגנב לו התיק)... מה יהיה?!

slking

New member
בוא לא נגזים, זה מוסד ציבור

אם הם לא טרוריסטים אין בעיה שייכנסו למי שלא יודע, המכון מקיים קשרים עם בתי ספר ומועברים קורסים וסדנאות גם לילדים אכן אני מסכים שתפיסה כזו של מחשבים היא לא לעניין כיוון שיש לילדים הללו מעבדת מחשבים בבנין 1 אברר סוגיה זו

ID123456

New member
ציבורי אבל אקדמי

אולי אפשר לחסום את הפורטים הרלוונטיים למשחקי רשת? (אני בטוח שגל יודע לעשות את זה) החברה תופסים עמדות מחשב במשך שעות ובלי הנימוס הבסיסי של לשמור על השקט או לפנות את המחשבים כשהם רואים שאין עוד עמדות פנויות ולאנשים אין איפה לשבת וללמוד. אגב חוץ מילדים מעצבנים יש גם אנשים מוזרים אחרים (שאינם סטודנטיים) שהחליטו לשבת שעות בעמדות המחשב ותורמים לעומס.

slking

New member
במידה ומדובר במקרה כזה

של ריכוז לא ברור של ילדים בבקשה לא לפנות בפורום (אותו אני לא בודק כל שניה) אלא לשלוח לי מייל ואשתדל מיידית לבדוק

למעלה