חדשה בפורום

• פותח הנושא JEs
  • פורסם בתאריך

JEs

New member
חדשה בפורום../images/Emo57.gif

היי לכולם ,כל-כך טוב להיות פה אחרי שנתיים א-ר-ו-כ-ו-ת. טוב אז אני בשבוע 8 הריון IVF בשמירה עקב דימומים. שאלותי: אלו בדיקות צריך לעשות בשלב כזה ובשבועות הקרובים ? האם כדאי להיות במעקב הריון גם אצל רופא נשים "רגיל" או להסתפק ברופאים מה- IVF ( שהם כידוע מאוד עסוקים). בגלל השמירה כולם בעבודה כבר מנחשים שאני בהריון וזה קצת מרגיז כי זה שלב מאוד התחלתי , מתי אתן סיפרתן על ההריון ? תודה מראש ג´סי

חן123

New member
קודם כל מזל טוב וברוכה הבאה

מעבר לאולטראסאונדים מה שיש לך באופק זה שקיפות עורפית שעושים בשבועות 11-14 אם אני לא טועה, זו גם בדיקת אולטראסאונד + דם בבדיקה בודקים את עובי עורף העובר, וע"פ זה מחושב הסיכון לתיסמונת דאון. זו איננה בדיקה פולשנית. אני סיפרתי על ההריון מאוד מאוחר אבל אני לא דוגמא כי לי הייתה בעבר הפלה וממש לא התחשק לי להמשיך לשתף את העבודה בטלאנובלה שלי. מאחלת לך המון אושר, הריון קל ובריא, ושהדימומים יפסיקו. חן

../images/Emo49.gif הריון קל ובריא../images/Emo3.gif

ואם את לא מרגישה צורך אל תספרי כלום.. תגידי שיש לך שפעת בהצלחה!

ligo

New member
הי ג´סי

ברוכה הבאה. כמה זמן את אמורה להיות בשמירה? אני מקווה שהדימומים יפסקו ושההריון ימשיך להתפתח כמו שצריך. ולגבי מתי לספר- אנחנו סיפרנו כבר בשבוע 5 , מיד אחרי שראינו דופק, אבל את לא חייבת לספר בעבודה, שינחשו, אז מה? בנתיים את יכולה לספר רק למשפחה ולחברים טובים. בכל מקרה, אין נכון/לא נכון. כל אחד מספר מתי שמתאים לו, יש כאלה שרק אחרי חודש שלישי מספרים. תרגישי טוב.

טילי2

New member
ג´סי, במאמרים שבראש הפורום יש את כל

הבדיקות שצריך לעשות לפי השבועות. לעיונך.

JEs

New member
תודה, יש לי שאלה נוספת

איפה אתן עושות מעקב הריון? ביחידת הפוריות או אצל רופא נשים רגיל?

אצל רופא מעקב הריון!!

אני חושבת שצריך ללכת למקצוען בכל דבר. אין שום סיבה לעשות מעקב הריון ביחידת הפוריות ועד כמה שידוע לי, הם גם לא עושים מעקב לאורך כל ההריון אלא רק בשבועות הראשונים. אני קיבלתי המלצה על רופא מצויין ורגיש שעושה מעקב הריון ואצלו אני מטופלת. חשוב שהרופא ידע מה עבר עליך כדי להשיג את ההריון ויהיה מספיק קשוב לפחדים שיש אצל רובינו. חנה

ברוכה הבאה,ג´סי../images/Emo9.gif../images/Emo143.gif../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif

הגעת לפורום נפלא, ולאט-לאט תגלי זאת. רצוי להיות במעקב אצל רופא שיש לו US במרפאה. אני הייתי במעקב אצל רופא שהוא מומחה לפוריות, אבל לא עובדת ביחידת IVF (עד כמה שידוע לי). היכן את גרה? לגבי העבודה - מבינה אותך. אם ירצו לדעת, בקשי בעדינות לא לשוחח על הנושא, כי עדיין מוקדם. שיהיה הריון בריא, מלא ומשעמם. סיגל

למעלה